Депресія часто виникає від роботи. Є навіть список професій, які найчастіше до цього схильні.
Читайте також: Як війна та стрес впливають на здоров’я чоловіків
Про це пише gazeta.ua.
1.Офіціанти
У сфері обслуговування працювати доводиться постійно взаємодіяти з людьми, незважаючи на погане самопочуття і особисті проблеми, посміхатися. Без цього не потрібно розраховувати на чайові. Часто доводиться потрапляти в конфліктні ситуації, адже клієнти бувають різні. Тому нерідко люди не справляються з такою емоційною напруженістю в поєднанні з зазвичай ненормованим робочим графіком.
З тривалою роботою на цій посаді люди втрачають апетит, мають проблеми зі сном і концентрацією.
2. Няні та доглядальниці
Ці професії вимагають повної емоційної віддачі. Дуже складно не приймати близько до серця проблеми іншої людини, тому нерідко представники професії няні і доглядальниці відчувають на собі явні симптоми депресії.
2. Бухгалтер
Важко фізично і морально впоратися з тягарем відповідальності, яка перекладається на плечі бухгалтера. Багато хто просто не можуть впоратися з відчуттям постійного стресу через контроль над чужими грошима.
3. Соціальні працівники
Соціальні працівники піддаються великому емоційному випробуванню. Також вони можуть стикатися з агресією при бажанні допомогти. Тому за статистикою 10% соціальних працівників періодично страждають від депресії.
Читайте також: У МОЗ спростували популярні міфи про інсульт
4. Медичні працівники
На їхніх очах народжуються і помирають. Часто доводиться втішати і вислуховувати обурення пацієнтів, тому медпрацівники також в цьому списку "депресивних" професій.
5. Персональний асистент
Ця робота передбачає постійний стрес, відмова від особистого життя, нормального сну і правильного харчування. Персональний асистент повинен бути готовий виконувати завдання начальника в будь-який час доби. Тому не дивно, що на цій роботі люди часто схильні до депресії.
6. Педагоги
Вчити і виховувати – часто справа дуже невдячна. Потрібно володіти надзвичайним терпінням, щоб передати знання далеко не завжди слухняним учням, та ще й спілкуватися з батьками, після роботи перевіряти зошити і готувати матеріали до нових уроків. Тому вчителі та викладачі нерідко впадають в депресію через велику завантаженість.
7. Програміст
Незважаючи на високі зарплати і престижність професії, діяльність програмістів також пов'язана з постійним стресом. Великі вимоги роботодавців, регулярні переробки, сидяча робота за комп'ютером – все це не йде на користь здоров'ю. Тому програмісти – часті гості в кабінетах психологів.
Читайте головні новини Волині та України також на наших сторінках у Facebook та Twitter
Коментарі
коментарів немає