У той час, як дівчина впевнена, що виглядає карколомно, проте, хлопці, які проходять повз морщать ніс і йдуть. За спотворене уявлення про сексуальність треба «дякувати» поп-культурі.

Читайте також: Озвучено п'ять порад для заняття повільним сексом

Про те, що чоловіки знаходять спокусливим в дівчині, а що ні розбиралося видання cosmo.com.ua.

Дитячий голосок. Дівчина розмовляє з хлопцем, як маленька дитина і думає, що йому це здасться милим, але натомість отримує тільки роздратування, тому що він в цей момент...бачить перед собою дитину. А цей образ зовсім не входить в число сексуальних уподобань дорослих і психічно здорових чоловіків.

Задушливий парфум. По-перше, не треба недооцінювати силу натуральних феромонів, а по-друге, різниця між легким квітковим ароматом і нудотною парфумерною хмарою колосальна.

Качині губи. Селфі-одержимі дівчата рано чи пізно виробляють певний вираз обличчя, який обов'язково має на увазі губки, стиснуті в качиний дзьобик. Звичка закріплюється і непомітно для самої горе-спокусниці – вона починає використовувати її і в реальному житті. А як же природна, відкрита посмішка?

Незручне взуття. Гірше дівчини з качиними губами може бути тільки дівчина, яка незграбно йде на високих підборах. Подібне видовище викликає у чоловіків тільки жалість і глузування, але ж дівчина могла надіти зручні «човники» і продемонструвати свою фірмову летючу ходу...

Недоречні «брудні» розмови. Описати події майбутньої ночі бойфренду може тільки смілива дівчина і то, якщо знає, як і коли це можна зробити.

Блиск. Трохи золотистої пудри на вилиці, мерехтливого масла на декольте і ще можливо на ноги, щоб вони здавалися стрункішими. Один хлопець якось розповідав, що після побачення з любителькою блиску його руки, волосся, обличчя і сорочка виблискували, як крила казкової феї з мультика і залишок вечора йому довелося витратити не на приємні спогади про зустріч, а на активне відмивання себе від суперстійких косметичних блискіток.

Читайте також: Він заплаче від щастя: названо шість сексуальних порад для спекотної ночі

Зловживання алкоголем. Якщо дівчина п'є нарівні з хлопцем в надії його вразити, то так і трапиться, тільки наслідки будуть прямо протилежними тому, що вона очікувала. Краще замовити келих вина або стакан коли і насолоджуватися спілкуванням – фальшива алкохоробрість до ранку пройде, а з нею випарується і черговий претендент на твоє серце.

Спроба виглядати в стилі порно-зірки. Така практика є помилковою. Краще пам'ятати, що немає нічого більш сексуального, ніж природність. Не забувай про це, коли наступного разу вирішиш уподібнитися Саші Грей. 

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook