Автор і ведучий політичного ток-шоу "Прямим текстом", хард-ток-шоу "Drozdov" Остап Дроздов заявив про своє звільнення з телеканалу ZIK.

Про це він повідомив у Facebook.

"Я прощаюся з аудиторією ZIKу. Дякую кожній людині, яка мене помітила в екрані й залишалася поряд усі ці роки", – написав він.

За словами журналіста, перед цим він мав розмову з новим власником ZIKу Тарасом Козаком.

"Новий власник гарантував мені цілковиту незалежність і недоторканний острівець. Запрошуй кого хочеш, критикуй кого хочеш, бери теми, які хочеш, ніхто взагалі не буде втручатися. По суті умови навіть кращі, ніж були", – зауважив ведучий.

Читайте також: Створення "медіахолдингу "НОВИНИ" та звільнення журналістів: депутат наближений до Медведчука купив телеканал ZIK

Дроздов додав: "Я міг би лишитися у своїй недоторканній автономії. Але я не хочу бути причетним до медіа-Чорнобиля. Його не видно, але він буде фонити щонайменше 25 років".

На його думку, за два тижні новий менеджмент "убив телеканал ZIK", який перетворився з самобутнього каналу на "типову каналізацію". "Він повністю розвернутий від своєї аудиторії. Телеканал за лічені дні став по суті партійним", – заявив журналіст.

Водночас Дроздов підкреслив, що не закликає бойкотувати ZIK ані глядачів, ані політиків.

Про свої плани Дроздов не повідомив, зауваживши лише: "На все свій час".

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook