Осіннє рівнодення у 2020 році настане 22 вересня о 14 годині 31 хвилину за київським часом. День осіннього рівнодення – це день, коли центр Сонця у своєму видимому русі по екліптиці перетинає небесний екватор і перейде з північної півкулі в південну. В цей день Сонце вранці підіймається на сході, а ввечері сідає на заході. Довжина дня і ночі буде однакова – 12 годин.
Читайте також: Коли в Україні буде бабине літо
Традиції та прикмети
У цей день у давнину влаштовували масові гуляння з різними ласощами та випічкою. Вважалося, що пиріжки з капустою принесуть достаток і багатство, з м'ясом – допоможуть в реалізації, з брусницею – обіцяють удачу в любові, пише РБК-Україна.
Також уважно стежили за погодою – вважалося, що вся осінь буде така, як в день осіннього рівнодення. Якщо цього дня журавлі відлітали на південь – зима буде сувора.
Якщо в день осіннього рівнодення ясна і суха погода, то зима буде пізньою і теплою.
В цей день відкриваються "небесні врата" і вважається, що такий момент ідеально підходить для прохань, молитов і духовних практик. Нерелігійним людям в цей день потрібно будувати плани та записувати свої бажання - обов'язково збудеться.
Астрологи рекомендують в цей день позбавитися від всього непотрібного в житті – токсичних людей, сторонніх речей, сміття.
Читайте також: Холодна і дощова: народний синоптик дав прогноз погоди на осінь 2020 року
Що категорично робити не можна
В цей день годиться підбивати підсумки минулого і того, що пішло, але починати щось нове – не варто.
Треба приділити особливу увагу здоров'ю, в тому числі й душевному.
Не можна сваритися, конфліктувати та лаятися. Це може відлякати удачу і добробут.
Будь-який негатив у цей день здатний зруйнувати магічний вплив і позитивну енергетику.
Не можна в такий день відмовляти гостям, навпаки – потрібно приготувати частування і зібратися теплою компанією за одним столом.
Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook
Коментарі
коментарів немає