Персеїди, один з найпотужніших метеорних потоків, можна спостерігати щорічно в період з 17 липня по 24 серпня. Найбільша їхня активність випадає на 816 серпня, а пік «зорепаду» 2021 року очікується в ніч з 12 на 13 серпня.

Читайте також: Дієта за знаком зодіаку: як схуднути швидко і без проблем

У цей час можна спостерігати близько 60 метеорів на годину. Найкращі умови для спостереження – з 11 години вечора до світанку у відкритій місцевості, віддаленій від вогнів міста. Після півночі потік, як правило, стає більш інтенсивним і досягає свого піку до 4:30 ранку. Детальніше про метеорний потік і про те, як правильно загадувати бажання під час зорепаду, розповідає OBOZREVATEL.

Що таке Персеїди

Персеїди утворюються, коли Земля, обертаючись навколо Сонця, щороку проходить через величезний шлейф пилу й уламків комети Свіфта-Туттля, що досягає багатьох мільярдів кілометрів у довжину.

Сама комета наближається до Землі лише раз на 133 роки (остання її поява відбулася 1992 року). Уламки, що вилітають з її ядра, потрапляючи до атмосфери нашої планети, загоряються – це видовище й називають зорепадом.

Радіант метеорного потоку розташований у сузір'ї Персея, чим пояснюється назва Персеїд. Шукати сузір'я потрібно ближче до півночі – трохи нижче й лівіше сузір'я Кассіопеї, що нагадує букву W.

Читайте також: Меркурій завершив ретроградний рух: астролог розповів, кому це обіцяє багатство

Разом з Персеїдами до атмосфери Землі можуть потрапляти й Капрікорніди. Відрізнити ці два зорепади одне від одного нескладно: Персеїди зазвичай білі, а Капрікорніди – помаранчеві й жовті.

Перша згадка про Персеїди міститься в китайському літописі 36 року н.е. У Європі цей метеорний потік називали «Сльозами святого Лаврентія», оскільки на пік зорепаду, як правило, випадав фестиваль святого Лаврентія, який відзначали в Італії 10 серпня.

Як загадувати бажання під час зорепаду

  • Не потрібно боятися мріяти, однак, загадуючи бажання, слід подумки позбутися всього негативу.

  • Можна згадувати те, що допоможе звільнитися від будь-яких «токсичних» речей: хвороб, шкідливих звичок, людей з негативною енергетикою.

  • Езотерики рекомендують загадувати бажання для себе, а не для близьких людей.

  • Якщо за ніч не вдається побачити жодної зірки, що падає, не потрібно впадати у відчай. Саме явище та його енергетика вважаються більш важливими, ніж спостереження. У такому випадку можна уявити, як зоряне світло проходить через вас, оточуючи любов'ю, щастям і почуттям повної гармонії.

  • Уявляйте те, про що мрієте, так, ніби воно вже реалізувалося у вашому житті.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook