Лукашенко виступає на мітингу на заводі: йому кричать "ганьба" та "йди"
Олександр Лукашенко заявив, що не повторних президентських виборів в Білорусі не буде, а отже він не збирається виконувати вимог протестувальників.

Читайте також: "Загубите мене, і це буде початком вашого кінця": Лукашенко з трибуни заявив, що не віддасть Білорусь

Про це він заявив 17 серпня перед працівниками Мінського заводу колісних тягачів, пише ТСН.

Лукашенко наголосив, що повторних виборів "не дочекаються" і він нічого не робитиме під тиском.

"Повторних виборів не буде. Ми провели вибори. Поки ви мене не вб'єте, інших виборів не буде", – заявив він та додав, що нібито після перевиборів в Білорусі буде знищено все: не буде ні МЗКТ, ні МАЗа, ні БелАЗа.

Читайте також: Погрожують звільненням та обіцяють концерт: як Лукашенко стягує до Мінська свій "Антимайдан"

Нагадаємо, президентські вибори в Білорусі відбулися 9 серпня. Державний екзитпол віддав перемогу главі держави Олександру Лукашенку, пізніше офіційні результати від ЦВК також свідчили його про перемогу. Після такого результату тисячі невдоволених фальсифікаціями на виборах білорусів вийшли на вуличні протести. Вони тривають уже тиждень. Головна опонентка Лукашенка Світлана Тихановська виїхала до Литви. Опозиція від 11 серпня оголосила у Білорусі загальнонаціональний страйк, до якого приєдналися заводи-гіганти країни, медики та діячі культури. У неділю, 16 серпня, відбувся наймасовіший мітинг за часи незалежності Білорусі – на вулиці вийшли до 200 тисяч людей. 

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook