На території Камінь-Каширського району посилюють протиепідемічні заходи в частині контролю за їх дотриманням, а також скасувати з 2 липня регулярні та нерегулярні пасажирські перевезення в усіх видах сполучення. Про це йшлося під час позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке відбулося під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Олександра Михаліка 2 липня 2020 року, – інформують на сайті Камінь-Каширської РДА.

Читайте також: У місцях відпочинку на Волині посилять карантин через зростання хворих на COVID-19

Такі рішення прийняли, враховуючи складну епідемічну ситуацію на Камінь-Каширщині та відповідні рекомендації регіональної комісії з питань ТЕБ та НС. Нагадаємо, що через високу захворюваність на коронавірусну інфекцію у районі попередньо вже скасували ряд послаблень. На жаль, як відзначила завідувачка відділення організації епідеміологічних досліджень Камінь-Каширського міжрайонного відділу ДУ "Волинський обласний лабораторний центр МОЗ України" Оксана Мазур, ситуація й надалі погіршується.

"На сьогодні у районі – 186 випадків коронавірусної інфекції, серед яких – 6 летальних. Одужало 62 особи. Найбільші вогнища цієї недуги реєструється в місті, селах Раків Ліс, Брониця та Воєгоща. У населених пунктах Піщане, Підбороччя, Черче показник захворюваності спадає, однак загроза залишається. Осередки спалахів виявлені в 17 установах та організаціях. Загалом у районі інцидентність становить 88,5 (середньообласний показник – 45,7) при нормі – менше, ніж 12 людей на 100 тисяч населення. Тож тенденція до зростання рівня захворюваності зберігається", – зазначають у РДА.

Разом з тим, Оксана Михайлівна надала розгорнуту статистику захворювання на COVID-19 по вікових групах. Наразі вона є наступною: діти віком до 17 років – 2%; 18-29 років – 9%; 30-49 років – 30%; 50-65 років – 37%; старші за 65 років – 22%.

Читайте також: Повідомили, де у Луцьку найбільше порушують карантинні вимоги

Головний лікар КНП "Камінь-Каширська центральна районна лікарня" Людмила Потягайло додала, що нині на стаціонарному лікуванні перебуває 82 особи.

Враховуючи все вищезазначене, члени комісії з питань ТЕБ та НС рекомендують органам місцевого самоврядування переглянути питання закриття або обмеження роботи ринків. Окрім того, діє заборона на проведення будь-яких масових заходів, у тому числі й релігійних, за участі більше, ніж 10 осіб. Діяльність закладів харчування, відкритих (літніх) майданчиків і МАФів – також під забороною, крім роботи з доставлення їжі або замовлень на винос.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook