Усі громадяни України, котрі в’їжджатимуть на територію Волинської області через пропускні пункти "Ягодин", "Пулемець", "Доманово" та "Дольськ", зобов’язані проходити обов’язкову двотижневу обсервацію. Виняток становлять водії вантажних транспортних засобів.

Читайте також: "Проводиться розслідування": медиків Луцької лікарні повторно протестують на коронавірус

Про це йшлося 1 квітня під час брифінгу у Волинській облдержадміністрації щодо ситуації в області з протидією поширенню коронавірусної інфекції, пише ІА "Волинські новини".

Заступниця голови облдержадміністрації Тетяна Щербак зазначила, що щогодини кордон перетинають від 30 до 50 осіб, інколи – навіть більше. До цього особи підписували довідку про самоізоляцію, зараз же муситимуть відбути обов’язкову двотижневу обсервацію.

Спершу людей поміщатимуть на обсервацію в санаторій "Згорани". Згодом – у інші санаторії та профілакторії, а також готелі.

Тетяна Щербак наголосила, що всі українці, які перетинають кордон на Волині, змушені будуть відбути обсервацію у Волинській області. Поки не погоджено можливість переміщення українців, котрі проживають за межами Волині й перетнули кордон на волинських пунктах пропуску, в інші регіони країни.

Читайте також: "Штраф – 17 тисяч гривень": більше півсотні українців, які повернулися з-за кордону, втекли з обсервації

"Усіх, хто перетинає кордон на Волині, ми зобов’язані помістити на примусову обсервацію на Волині", – сказала Тетяна Щербак.

Вона додала, що вимога щодо обов’язкової обсервації не поширюється на водіїв-далекобійників, якщо не буде доведено, що вони контактував із хворими на COVID-19.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook