Голова Державної фіскальної служби України Вадим Мельник змінив керівників регіональних підрозділів у 10 областях. Новим керівником на Волині став Віталій Дума.

Читайте також: Призначили керівників регіональних підрозділів ДФС, зокрема, й Волинської області

Дума Віталій Романович ще до літа минулого року очолював Західне міжрегіональне територіальне управління Національного агентства України з питань розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (скорочено АРМА, − ред.). Згаданий орган влади має спеціальний статус, уповноважений на формування та реалізацію державної політики у сфері виявлення та розшуку активів, які можуть бути арештовані у кримінальному провадженні, а також управління активами, які арештовані у кримінальному провадженні, пише ІА Волинські новини.

Віталій Дума народився 12 березня 1970 року в селі Великі Глібовичі Перемишлянського району Львівської області.

Закінчив державний університет "Львівська політехнік", Львівську комерційну академію та Львівський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

У правоохоронних органах з 1995 року, проходив службу на оперативних та керівних посадах в органах внутрішніх справ та податкової міліції.

У 2015 році був призначений на посаду першого заступника начальника Головного управління ДФС.

З липня 2019 до червня 2020 року працював начальником Західного міжрегіонального територіального управління Національного агентства України з питань розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів.

У червні 2020 року претендував на посаду заступника начальника управління − начальника відділу Головного управління оперативно-розшукової діяльності Львівської області.

Читайте також: Інспектору-кінологу волинської митниці повідомлено про підозру: завдав збитків на понад мільйон гривень

Як інформує видання Наші гроші, від червня 2020 року він продовжив працювати в управлінні, але невідомо на якій посаді. Керівництво Західного територіального управління АРМА приховувало цю інформацію – посаду колишнього начальника не надали ні у відповідь на запит, ні в телефонному коментарі.

У 2019−му разом з дружиною Віталій Дума задекларував близько 2 млн грн. Понад 141 тисячу до сімейної скарбниці внесла донька, працівниця митниці. У власності дружини Думи земельні ділянки, квартира у спальному районі Львова та автівки, якими користується вся сім’я. Мешкають вони в будинку площею майже 200 квадратів, який оформлений на тестя. А у власності сина, який працює в управлінні стратегічних розслідувань у Львівській області нацполіції, є ділянка у "львівському Межигір’ї" − селі Підберізці, де розташовані елітні будинки місцевих депутатів. Ділянку той отримав у спадок від прабабусі-вчительки.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook