У разі значного загострення ситуації на території Білорусі українська розвідка не відкидає можливості виникнення загрози для нашої держави з півночі.

Читайте також: Скандальна Єгорова назвала Майдан "корпоративчиком на всю країну" (відео)

Про це в коментарі OBOZREVATEL розповів представник Головного управління розвідки Міністерства оборони (ГУР МО) Андрій Черняк.

Він пояснює, що зараз серйозного нарощування військової присутності РФ на території Білорусі немає, проте її окремі підрозділи перебувають у країні.

"Збройні сили РФ здійснюють підготовку до проведення стратегічних навчань "Кавказ 2020". Тому окремі підрозділи та військовослужбовці Росії перебувають на території Білорусі в межах планових заходів бойової підготовки", – розповів Черняк.

Читайте також: День Незалежності зі сльозами на очах: у Луцьку вшанували пам'ять загиблих захисників України (фоторепортаж)

Станом на 27 серпня розвідка оцінює ймовірність провокацій на білоруській ділянці кордону України як низьку.

"Однак у разі значного загострення ситуації на території Білорусі не відкидається виникнення додаткових загроз для України з північного напрямку", – додав він.

"У разі активного втручання Росії у внутрішні справи Білорусі та спроби використання Кремлем кризи в Мінську для реалізації планів із поглинання Білоруської держави РФ може значно посилити свою військову присутність і використовувати білоруську територію та ресурси для розширення масштабної збройної агресії проти нашої держави", – зазначив Черняк.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook