У Луцькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №15 стався конфлікт: з'явилася інформація, нібито вчителька математики змусила трьох дівчат роздягнутися майже догола, залишивши тільки спідню білизну.  

Читайте також: Поліція – про скандал у луцькій школі: вчителька не змушувала трьох дівчат, які курили вейп, роздягатися

Така інформація з'явилася в Instagram-спільноті For Луцьк, пише ТСН.

Дівчатам по 13-14 років.

"На перерві у мене в класі парили (використовували електронні цигарки - ред.), і тут заходить та вчителька, вона побачила пару, почала кричати, обзивала щось трохи, я вже точно не пам'ятаю. Я їй сказала, що в мене нічого немає, потім вона всіх вигнала й залишила мене і двох однокласниць, сказала роздягнутися до трусів і ліфчика, потім роззуватися", – передають в спільноті слова однієї з постраждалих. 

Читайте також: "Без нього не будемо тренуватись", – діти і батьки про волинського тренера, якого звинуватили в домаганні (відео)

Директор школи пояснив виданню "Конкурент", що конфлікт був, але інформацію про роздягання дітей не підтвердив. Коментувати щось більше відмовився.  

Крім того, у коментарях під дописом користувачі звинувачують вчительку й в інших "гріхах". Також з'явилося провокаційне відео з побиттям школяра.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook