Скандального директора департаменту соціальної політики Волинської облдержадміністрації Костянтина Нестеренка звільнили за неетичну, конфліктну поведінку та порушення законодавства. Відповідне розпорядження голова Волинської ОДА Юрій Погуляйко підписав 10 червня, пише ІА Волинські Новини.

Читайте також: "Буду уничтожать": на чиновника Волинської ОДА завели кримінал

Справа в тім, що чиновник із сумнівною репутацією, родом з Луганщини, щойно посівши керівну посаду, взявся вимагати у підлеглих відкати, шантажував, погрожував та ображав.

Така поведінка Костянтина Нестеренка, який був призначений 24 квітня без проведення конкурсу, збурила керівників п’яти інтернатних закладів області. Однак вони не побоялися публічно заявити про тиск та неприйнятну поведінку посадовця й зрештою домоглися справедливості.

20 травня директори обласних установ оприлюднили спільне звернення до поліції та Волинської обласної ради, яка є засновником комунальних підприємств. Йдеться про керівників Горохівського, Руденського, Олицького, Голобського психоневрологічних інтернатів та Луцького геріатричного пансіонату.

Читайте також: Скандального чиновника Волинської ОДА, на якого поскаржилися керівники інтернатів, відсторонили від роботи

У відповідь на це звернення та резонанс, яке воно спричинило, у Волинській ОДА 21 травня було порушено дисциплінарне провадження стосовно начальника департаменту соцполітики, а самого посадовця відсторонено від виконання обов’язків.

Зрештою дисциплінарна комісія встановила низку фактів, які вказують на недотримання чиновником таких принципів державної служби, як верховенство права, законність, професіоналізм, доброчесність тощо. Крім того, комісія з’ясувала, що Нестеренко дійсно зловживав службовим становищем, порушував правила етичної поведінки державних службовців.

Читайте також: Залякування та відкати: чиновника Волинської ОДА звинувачують у тиску на керівників інтернатів

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook