Сьогодні у художній школі міста Луцька відбулося 56-те свято випускників. На захід завітали заступник міського голови Ірина Чебелюк, директор департаменту культури Тетяна Гнатів, а також учнівський та педагогічний склад школи.

Читайте також: Мангали, кераміка, печиво: у Луцьку відбувся фестиваль закладів профтехосвіти

Про це повідомили у Луцькій міській раді.

Директор закладу Іван Гаврилюк привітав своїх учнів, та розповів, що педагоги доклали максимум зусиль для того, аби у вихованців школи було світле майбутнє. Він додав, що художник – це відповідальна професія, яка актуальна сьогодні та буде затребувана у майбутньому, а технічний прогрес не замінить духовний початок, закладений у мистецтві.

Також очільник школи зазначив, що сьогодні заклад перебуває у кращому стані завдяки клопотанням міської влади.

Привітавши випускників, до присутніх звернулась Ірина Чебелюк: «Я впевнена на сто відсотків, що для кожного із ста двадцяти чотирьох випускників, які отримають сьогодні свідоцтва про закінчення навчання, це був свідомий вибір – навчатися у художній школі. І це нелегкий шлях, який ви пройшли мужньо та отримаєте сьогодні горде звання випускника мистецького закладу.

Найбільше мені хочеться вам побажати, щоб отримані знання та навички стали вам у нагоді. Успіхів вам, натхнення, здійснення мрій, та, головне, здоров’я».

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook