На Волині у селі Садів громада зібрала більш як 90% підписів за перехід до Православної церкви України. Однак місцевий священик та два десятки прихильників колишнього МП своїх односельців до храму не пустили, а богослужіння взялися проводити просто неба.
Читайте також: Громада на Волині отримала довгоочікуваний Томос ПЦУ, прихильники МП викрали та переховують церковне майно (фото)
Про це йдеться у сюжеті ТСН.
На вулиці -10, на обійсті храму гаряче, дві сотні вірян прийшли аби провести збори про перехід до Православної Церкви України.
"Ми зараз не можемо причастити дитину, бо вона в Українській церкві хрещена, ми не можемо посвідатися самі, бо ми українці, ми не можемо повінчатися, бо ми українці! Це жах, що робиться на нашій землі!", − розповідають обурені мешканці.
Два десятки прихільників колишнього МП в середину нікого не пускають, храм закрили на замок, а Богослужіння демонстративно починають на вулиці.
Після батлів, хто кого переспіває чи перекричить, збори таки проводять.
Читайте також: "Бажаю скинути "старе рабське" і полюбити Україну", – Волинський митрополит про перехід громад із УПЦ МП до ПЦУ
Читайте головні новини Волині та України також на наших сторінках у Facebook та Twitter
Коментарі
Клава
28.01.2019 13:37:32
слід додавати: МП(б) по аналогії з ВКП(б) - "більшовиків"..
Садівка,
28.01.2019 16:49:45
І як завжди,де скандал,там Слюзи!!!не перестаю дивуватись,як можна жити на одних скандалах?!
Садівці
28.01.2019 16:58:18
Та Слюзи є вскрізь де тільки можна особливо Альона вона в школу приходить всіх строїть вона не думає що її діти дуже невиховані а винує вчителя івгеа завжди права отакі Слюзи вони є вскрізь де треба і не треба і вони завжди все про всіх знають
Мешканка села
28.01.2019 19:31:57
Садівський батюшка брехун.як не стидно стояти перед іконами і дивлячись в очі людям брехати.
Волинянка
28.01.2019 21:50:19
Соромно за такого односельця священники. Він виріс в селі, вивчився.Тепер колотить і говорить неправду... що казати, в 90-х роках його покійний батько бився, щоб не пустити в церкву українського священника. Тоді розділили село навпіл, слава Богу цей раз не так. 20 проти 506. Шкода, що син наслідує його...
Nana
28.01.2019 23:08:35
А вам не соромно згадувати покійного??? Стільки років ходили до церкви , а тут вам вже щось не пасує . Ганьба , як так можна , повинні Богу молитись , а не займатись незрозуміло чим
Садівка
28.01.2019 22:06:51
Оооо,Альона має від кого вчитись,яка мама така й донечка,а після Альони ресте заміна,(Софійка),це зміїне кубло не зупинити.Я все розумію,але ж так лізти вскрізь,це ....А в школі що вчителі є,чи вони щось навчать,от Альона навчить,і її діти приклад,що нічого доброго з них не буде!А Альога що,в церкві в хорі співає вже???
Nana
28.01.2019 22:49:48
Агов , люди , отямитесь , що ж ви робите ??? А як до того часу ви хрестили дітей, сповідалися ? Не в тому самому храмі ??? Не у того самого священника??? А зараз робите заворушки ! І мішаєте релігію і політику , вам затьмарили очі високопосадовці , депутати котрі прийняли закон , щоб ви не звертали уваги на те що робиться в країні . Чому ніхто не робить страйків на підняття цін на комунальні послуги??? Вам все пасує??? У вас мізерна заплата , і ви не живете а виживаєте , натомість ганьбите Бога своїми вчинками, отямитесь в кінці кінців