В Україні вартість газу в травні для деяких споживачів злетіла з 6,99 до 13,5 грн за кубометр. Через нові правила на ринку кожен постачальник пропонує свій тариф, у результаті суми в платіжках можуть відрізнятися на 50%.

Читайте також: Українських заробітчан позбавлять субсидій

Це випливає з опублікованих даних про розміри тарифів на газ у травні, пише Obozrevatel.

Так, «Черкасигаззбут» пропонує блакитне паливо за ціною 7,89 грн за кубометр, водночас «Херсонська обласна енергопостачальна компанія» продає блакитне паливо по 13,5 грн за куб.

Ціну 7,88 грн за кубометр запропонувало ТОВ «Євода трейд», КП «Луцькводоканал», 7,89 грн – ТОВ «Черкасигаззбут» і ТОВ «Уманьгаззбут», 7,96 грн – газопостачальна компанія «Нафтогаз України».

Читайте також: На нові комунальні договори переведуть всіх українців

За 7,98 грн за кубометр газ продаватимуть ТОВ «Волиньелектрозбут» і ТОВ «Закарпаття Енергозбут». Низка регіональних газзбутів оприлюднила єдину ціну 7,99 грн за кубометр. Пропозиції інших компаній коливаються від 8,2 грн до 12,9 грн за кубометр. Лише кілька компаній встановили цінники понад 13,5 грн за кубометр.

Відповідні ціни вказані без урахування вартості доставки: за розподіл палива люди платять операторам газорозподільних мереж (облгазам) окремо відповідно до чинних тарифів на доставку.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook