Сьогодні, 6 грудня, близько 7 години ранку силовики увірвалися до будинків кандидата на голову Підгайцівської ОТГ Валентина Приходька та кандидата на голову Гіркополонківської ОТГ Вадима Веремчука. Підставою для цього стала сфабрикована кримінальна справа, по якій суд видав ухвалу про обшук.

Читайте також: У Луцьку викрили підпільний цех з виготовлення "брендової" кави

Про це вони повідомили в коментарі ІА Волинські Новини.

Зі слів Валентина Приходька, силовики прибули на світанку, коли в будинку спали діти, дружина та родичі.

"Мені вручили ухвалу про обшук, з якої я зрозумів, що справу відкрили за свідченнями невідомого свідка, який нібито в якомусь кафе підслухав мою розмову", − зазначає Валентин Приходько.

Проте, не знайшовши в будинку жодних документів, нотатків чи носіїв інформації, які стосувалися би справи, силовики закінчили обшук, поїхавши ні з чим. Аналогічним чином завершився обшук і у Веремчука – в його оселі теж не знайшли матеріалів у справі.

Зі слів Валентина Приходька, обшук та сфабрикована кримінальна справа пов’язані з його рішенням балотуватися на голову Підгайцівської ОТГ політичної партії "УКРОП", яка є опозиційною до чинної влади. Цю ж версію поділяє Вадим Веремчук, який теж не підтримує діючу владу, але балотується як самовисуванець.

Як зазначає Валентин Приходько, правоохоронці вже робили спроби втягнути його в корупційні дії, проте після його відмови, ймовірно, вирішили справу просто сфабрикувати.

"Я маю докази цього – аудіо запис, на якому добре чути розмову між нами", – зазначає він.

Читайте також: Під Луцьком на підприємстві "West Auto Hub" проводяться обшуки (оновлено)

Власне, аудіозапис та подробиці цієї справи Валентин Приходько та Вадим Веремчук розкажуть під час прямого ефіру ТРК "Аверс", який відбудеться сьогодні, 6 грудня о 18:00.

Читайте головні новини Волині та України також на наших сторінках у Facebook та Twitter