В обласному центрі Волині шукають директорів у дві школи – Луцький ліцей №27 та школу №16. Також завершився конкурс на заміщення вакантної посади директорів НРЦ та школи №22.

Читайте також: Зіновію Лещенко звільнили з посади керівника управління освіти

Про це йдеться на сайті департаменту освіти Луцької міської ради.

Як розповів ІА Волинські Новини керівник департаменту Віталій Бондар, відповідно до положення заміщення вакантної посади директора та законодавства про освіту оголосили конкурс про наявність вільної посади.

«Посади директорів шкіл №16 та 27 стали вільними з 1 липня, власне з того часу і оголосили конкурс. Розпочався процес подання документів претендентами на вакантну посаду. Після цього створюється комісія, яку очолює заступник міського голови, також сюди входять представники департаменту освіти та представники громадськості. Конкурсант проходить тестові випробування по знанню освітнього законодавства, окремо презентує стратегічний план розвитку навчального закладу на п’ять років, дає аналіз конкретному завданню, яке ставить комісія. Переможцем стає той, хто набирає більшу кількість балів», – повідомив посадовець.

Також Віталій Бондар зазначив, що ще рано говорити про претендентів на посаду, адже наразі кадрово-юридична служба лише збирає документи. Конкурс планують провести 11 серпня.

Відзначимо, що 9 липня був проведений конкурс на заміщення вакантної посади директора Луцького навчально-реабілітаційного центру, переможцем якого стала чинна директорка Волинець Леся Іванівна. Окрім того, обрали директора школи №22, тут перемогу також здобула чинна директорка Кучер Лариса Віталіївна.

В інших навчальних закладах кадрових змін на керівних посадах не передбачається.

Нагадаємо, що попереднім директоро ліцею №27 був Віталій Бондар, який нині очолив департамент освіти Луцької міської ради.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook