Зимнівська сільська рада оголосила конкурс на розробку логотипу та гасла об’єднаної територіальної громади. Відповідне рішення прийняли на виконавчому комітету Зимнівської сільської ради № 48 від 22 червня, – інформують на сайті ОТГ. 

Читайт також: У Луцьку з'явиться чотири унікальні мурали

Конкурс проводиться з метою створення та визначення найкращого логотипа та гасла Зимнівської об’єднаної територіальної громади, який буде використаний в рекламних, промоційних та інших заходах, спрямований на формування позитивного іміджу Зимнівської ОТГ в Україні та за кордоном, покращення використання культурного, туристичного, економічного та соціального потенціалу громади. 

У конкурсі можуть взяти участь як фізичні, так і юридичні особи. Участь у конкурсі безкоштовна. Допускаються конкурсні роботи, які включають такі елементи візуальної ідентифікації громади: логотип (графічні елементи, образи, шрифти, кольорові рішення); гасло (ключова ідея).

Конкурс проводиться з 13 липня по 3 серпня включно.

Роботи можна надсилати або подавати на розгляд у друкованому вигляді за адресою: 44752, с. Зимне, вул. Миру, 2 (Центр культури та дозвілля)  або в електронному вигляді – [email protected]. До конкурсних робіт обов’язково додається заявка з відомостями про автора, що включають: прізвище, ім’я, по-батькові, вік, місце проживання, короткий опис логотипу, текст гасла та пояснення його змісту, контактні телефони та електронна адреса.

Читайте також: На місці Старого ринку просять облаштувати тимчасову стоянку та автокінотеатр

Вибрані роботи-фіналістів будуть оприлюднені на вебсайті та фейсбук-сторінці Зимнівської ОТГ з метою проведення опитування громадської думки та онлайн-голосування. Для визначення переможця шляхом голосування протягом 10 календарних днів з дня оприлюднення робіт на сайті Зимнівської ОТГ та фейсбук-сторінці.

Конкурсна робота, яка набере найбільшу кількість голосів в онлайн-голосуванні вважатиметься переможцем конкурсу. Переможець отримує грошову винагороду в сумі 1 000 гривень.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook