Сьогодні, 25 жовтня, у день виборів до місцевих органів влади, біля виборчої дільниці у місті Луцьк помітили людей, які проводять всеукраїнське опитування, ініційоване президентом України Володимиром Зеленським. Про це інтернет-виданню "Під прицілом" повідомляють очевидці.

Читайте також: На Волині відкрилися усі виборчі дільниці

Зокрема, на виборчій дільниці № 071043, яка знаходиться у Луцьку на вулиці Потапова, 30 (приміщення "Луцького НВК №9") помітили осіб, які проводять опитування від президента.

В інших містах Волині також проводять опитування від президента. Зокрема, у Камінь-Каширську це проводять майже неповнолітні. Про це повідомляє Богдан Козік у Facebook.

"Біля виборчих дільниць опитування проводять хлопці і дівчата, майже неповнолітні. У нашому місті ці хлопчики і дівчата хоч знаходяться  у приміщеннях виборчих дільниць, по інших містах – прямо на вулиці. Безпекових  гарантій – ніяких. Офіційного правого статусу  в них немає. 

Чомусь не чути батьківських волань про те, що їхніх дітей так підставили. Чи "какаяразніца", як дітки гроші заробляють?", – пише чоловік. 

Інші дописувачі у мережі також звернули увагу на те, що опитування проводять неповнолітні особи. 

Нагадаємо, що президент України Володимир Зеленський анонсував на 25 жовтня опитування. Дати відповідь на 5 питань можуть усі охочі. Для цього потрібно заповнити запропоновану волонтерами анкету з питаннями Зеленського та опустити її у спеціальну коробку для опитування.

Зокрема, це такі запитання: "Чи підтримуєте ви ідею довічного ув’язнення за корупцію в особливо великих розмірах?", "Чи підтримуєте ви створення вільної економічної зони на території Донецької та Луганської областей?", "Чи потрібно скоротити кількість депутатів у Верховній Раді до 300?", "Чи підтримуєте ви легалізацію в Україні медичного канабісу для зменшення болю у важких хворих?" та "Чи потрібно Україні на міжнародному рівні підняти питання про використання гарантій безпеки, визначених Будапештським меморандумом?".

Зазначимо, що опитування не є обов'язковим.

Читайте також: Орієнтовна вартість "опитування Зеленського" перевищує 100 мільйонів − ОПОРА

Орієнтовна вартість опитування становить 103 мільйони гривень, з яких близько 75 мільйонів планують спрямувати на роботу волонтерів.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook