Співробітники податкової міліції Волині під процесуальним керівництвом прокуратури області у Луцьку виявили та ліквідували канал збуту тютюнових виробів без марок акцизного податку встановленого зразка, інформують в ГУ ДФС у Волинській області.

Читайте також: На Волині затримали вантажівку із контрабандою (фото)

В рамках проведення операції "Акциз-2020" та розслідування кримінального провадження за ч.1 ст. 199, ч.1 ст. 204 ККУ встановлено сорокарічногожителя обласного центру, який у власних гаражних приміщеннях незаконно зберігав значну партію алкогольних напоїв та тютюнових виробів, без марок акцизного податку встановленого зразка. При цьому оперативниками встановлено, що незаконна реалізація підакцизного товару здійснювалась на території одного з ринків міста Луцька.

На підставі ухвал суду проведено 5 санкціонованих оглядів житлових, гаражних приміщень, в яких накопичувались та зберігались підакцизні товари, а також проведено огляд торгової точки, з якої правопорушник здійснював реалізацію фальсифікату. Поруч з цим, проведено огляд автомобіля, який використовувався для транспортування контрафактного тютюну та алкоголю.

Читайте також: З Донбасу на Волинь постачали контрабандні цигарки (фото)

За результатами оглядів із незаконного обігу вилучено понад 10 000 пачок тютюнових виробів, фальсифіковані алкогольні напої об’ємом 1000 літрів, готівкові кошти отримані від незаконної реалізації в сумі 93 тисячі гривень та транспортний засіб марки BMW. Крім того, вилучено мобільний телефон, який використовувався "бізнесменом" для придбання та реалізації підакцизу. Загальна вартість вилучених товарно-матеріальних цінностей становить майже 1 мільйон гривень.Наразі вирішується питання про арешт вилученого майна, а також проводиться весь комплекс заходів з метою встановлення каналів постачання на територію області фальсифікату.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook