У Луцьку пропонують виплачувати одноразову допомогу у сумі 5 тисяч гривень усім контрактникам.

Читайте також: У Міноборони накупили обладнання, яке не поміщається у танки

Про це йшлося під час засідання постійної комісії Луцької міськради з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів 18 квітня, пише Інформаційне агенство Волинські Новини.

Проект змін до Комплексної програми підтримки учасників бойових дій, бійців-добровольців, які брали або на даний час беруть участь в антитерористичній операції на Сході України, членів їх сімей, а також сімей загиблих (померлих) військовослужбовців, які зареєстровані в місті Луцьку, на 2018-2020 роки презентувала директор департаменту соціальної політики Вікторія Майборода.

З її слів, пропонують одноразові виплати по 5 тисяч гривень передбачити для всіх контрактників, а не лише для тих, хто був направлений у зону проведення АТО. Також просили передбачити кошти на профадаптацію учасників АТО – професійне навчання їх на курсах водіїв (наразі є чотири такі заяви). На 600 тисяч просять збільшити фінансування матеріальної допомоги на лікування та задоволення соціальних потреб. Так, цього року у бюджеті передбачили на цю потребу 600 тисяч гривень, з яких 470 тисяч вже використали.

Члени комісії рекомендували підтримати вказані зміни до програми.

Читайте головні новини Волині та України також на наших сторінках у Facebook та Twitter