У Луцьку виявили незаконне масове виробництво алкогольних напоїв, а також припинено збут незаконно ввезених на територію України тютюнових виробів.

Читайте також: Лісівник на Волині налагодив контрабанду сигарет до Білорусі

Про це інформує прокуратура Волині.

Під час огляду приміщення цеху в межах кримінального провадження, розпочатого за фактами незаконного виготовлення, зберігання, транспортування з метою збуту і збуту підакцизних товарів та незаконних дій з марками акцизного податку, загалом вилучено понад 600 літрів підготовлених до розливу спиртових сумішей, 52 ящики горілки різних найменувань з акцизними марками, які відрізняються від тих, що перебувають в законному обігу, обладнання для виготовлення і розливу алкоголю і 300 кілограмів контрафактного тютюну для куріння кальяну.

Вартість вилученого становить понад 1 млн 300 тис грн. Слідчими і прокурорами підготовлені клопотання до слідчого судді про накладення арешту на вилучені товари.

Читайте також: На Волині у торговому закладі виявили 1670 літрів сумнівного алкоголю (фото)

Триває досудове розслідування. Вживаються заходи задля встановлення осіб, причетних до незаконного промислу, та притягнення їх до передбаченої законом відповідальності.

Зауважимо, що за вчинення таких злочинів Кримінальним кодексом України передбачено покарання у виді позбавлення волі на строк до 7 років.

 

 

 

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook