У пункті пропуску "Ягодин" волинським митникам, спільно з нідерландськими, вдалося викрити чоловіка, який був за кермом автомобіля на іноземній реєстрації.

Читайте також: Литовські "бляхи" в Україні: Вільнюс може порушити кримінал проти організаторів схеми

Про це повідомили у прес-службі ГУ ДФС у Волинській області.

Українець скористався спрощеною формою митного контролю "зелений коридор" у пункті пропуску "Ягодин", аби в’їхати на батьківщину автомобілем з іноземною реєстрацією "OPEL ASTRA" 2006 року випуску. Під час проходження митного контролю подав на нього технічний паспорт Королівства Нідерландів та інші документи, щоб оформити режим ввезення "транзит".

Проте на запит управління протидії митним правопорушенням та міжнародної взаємодії Волинської митниці оперативно відреагували нідерландські колеги. Відповідно до їхньої офіційної інформації, цей же автомобіль уже не значиться зареєстрованим на території Королівства Нідерландів, оскільки був відправлений з країни на експорт.

Таким чином, за порушення правил ввезення транспортного засобу особистого користування, що не був зареєстрованим постійно на території Королівства Нідерландів, автомобіль з іноземною реєстрацією "OPEL ASTRA" у громадянина вилучили – до рішення суду.

Читайте також: Водій, який накинувся на волинського патрульного, є екс-керівником митниці

Санкція статті 472 Митного кодексу України передбачає конфіскацію самого товару та накладення штрафу на громадянина у розмірі 100 відсотків його вартості. Вартість авто, відповідно до рахунку-фактури та курсу Нацбанку України, складає 147,5 тисяч гривень.

Читайте головні новини Волині та України також на наших сторінках у Facebook та Twitter