Голова Національного банку України Кирило Шевченко порекомендував банківським організаціям переглянути графіки роботи відділень у вихідні дні. Він запропонував закрити для приймання відвідувачів ті відділення, які знаходяться у великих торгових центрах або не є завантаженими.

Читайте також: У Кабміні представили новий механізм для нарахування пенсій

Про це Шевченко написав на своїй сторінці в Facebook, з введенням карантину вихідного дня в Україні не було рекомендацій про закриття банків і поштових відділень операторів.

"Національний банк України не вводив ніяких обмежень на роботу фінансових установ або проведення ними операцій. Ви можете без ускладнень отримати кошти з депозитів, взяти кредит, обміняти валюту, зняти готівку в банкоматі. Чергові відділення банків, які зазвичай працюють у вихідні дні, продовжували свою роботу і надавали громадянам можливість користуватися банківськими послугами", − повідомив глава Нацбанку.

Читайте також: "Нова пошта" вирішила убезпечити клієнтів: у чому суть нововведення

Він дав рекомендації для банківських організацій про роботу у вихідні дні та порадив частину відділень закрити в суботу і неділю.

  • По-перше, потрібно дотримуватися в усіх банківських відділеннях необхідних заходів безпеки: приймати відвідувачів тільки в захисних масках, дотримуватися дистанції, проводити дезінфекцію.

  • По-друге, закривати ті відділення, які не завантажені або знаходяться у великих торгових центрах, які закриті на час карантину. Це важливий превентивний спосіб проти поширення коронавірусу.

  • По-третє, радимо громадянам не відвідувати відділення без крайньої потреби та вибирати онлайн канали обслуговування. Відвідування людних місць сьогодні ризиковано для кожного українця. Фінансові організації мають досить розвинені цифрові сервіси й можуть надавати послуги клієнтам у режимі онлайн. Необов'язково відвідувати відділення, щоб здійснити комунальні платежі, застрахувати майно або купити валюту.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook