Не секрет, що будь-який алкоголь не дуже корисний для організму людини, але є напої, які в помірній кількості шкодять нам не так вже й сильно. Однак, це не означає, що можна піддаватися спокусам. А тепер перейдемо до діла.

Читайте також: 7 найкращих продуктів, що прискорюють схуднення

Науковий факт – здатність людини перетравлювати етанол допомогла нашому виду вижити ще 10 мільйонів років тому, але лише через це не треба вважати, що алкоголь є корисним для нас, – пише ЛюксФМ.

Безліч досліджень показують, що спиртні напої негативно впливають на ментальне та фізичне здоров’я людей. При цьому, є алкоголь, який в помірних дозах не такий вже й шкідливий.

Британські вчені з Університету Глазло опитали 309 тисяч здорових людей, середній вік яких складав 56 років. Варто зауважити, що зі списку респондентів виключили тих, хто взагалі не вживає алкоголь, п’є дуже рідко або має з цим проблеми.

Читайте також: Не додавайте в каву ці продукти ніколи: дуже шкідливо для здоров'я

У ході експерименту піддослідні мали розповісти про свої алкогольні вподобання, коли саме вони насолоджуються напоями та чи їдять під час подібних "бенкетів".

Результати показали, що найбезпечнішим видом алкоголю є саме червоне вино, а найнебезпечнішими є сидр і пиво. Негативний ефект від вживання спиртного знижується, якщо перед цим людина добре поїсть.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook