Напередодні, 31 жовтня, із нашим земляком, жителем Волинської області, учасником АТО (батальйон "Гарпун") стався прикрий інцидент. Чоловіка, який від вересня з експедицією перебуває в Бразилії, пограбували невідомі.

Читайте також: На Волині екс-військовий зарізав дружину під час збирання грибів

Документи, а, що найголовніше, то посвідчення особи, тепер у руках грабіжників. Подальша експедиція Південною Америкою, яку потерпілий Віктор-Микола Гаврилюк разом зі своїм побратимом – громадським діячем, журналістом, АТОвцем Андріє Мочурадом із Львівщини спланували ще в травні 2018 року, а фактично розпочали у вересні цьогоріч, – під загрозою зриву, пише Інформаційне агенство "Волинські новини".

 

Зазначимо, що кропітка робота АТОвців над організацією такого науково-пізнавальний туру, кінцевою метою якого є поїздка на Антарктиду, розпочалася ще навесні. Першим у поїздку вирушив Віктор-Микола Гаврилюк. На цей час він перебуває в Бразилії і паралельно із іншими учасниками експедиції з різних держав світу має дістатися до крижаного континенту Землі.

Читайте також: "Я вас, *ук, буду вішати на суках", – скандальний активіст звернувся до Володимира Бондаря

Згодом до Віктора-Миколи долучиться ще один АТОвець, десантник, боєць батальйону "Айдар", Андрій Мочурад із Львівщини, щоби разом із своїм побратимом відзняти фільм про унікальну частину землі та написати про цю експедицію книгу.

Читайте головні новини Волині та України також на наших сторінках у Facebook та Twitter