У спорткомплексі Національного університету "Львівська політехніка" нещодавно відбулися Всеукраїнські змагання Відкритого Кубка Асоціації гирьового спорту України. Узяти участь у змаганнях приїхали понад 100 спортсменів з 17 областей нашої держави

Читайте також: У Луцьку розпочнеться баскетбольний сезон

Збірну Волині на чолі із тренером Андрієм Книшом представляли горохівчани: уродженець села Озерці, курсант Львівського університету безпеки життєдіяльності Роман Наумчук та брати Вадим і Павло Соколи із Мар’янівки, які працюють в структурах МВС та ДСНС, а також вихованець Турійської ДЮСШ Владислав Кудриль.

У перший день змагань гирьовики виступали в класичному двоборстві. У ваговій категорії до 74 кг Владислав Кудриль посів другу сходинку п’єдесталу. Також друге місце серед юніорів у ваговій категорії до 87 кг виборов Роман Наумчук.

Читайте також: У Луцьку відбудеться футбольний турнір серед вчителів та батьків

Другого дня змагань Роман Наумчук випробував власні сили в довгому циклі, де впевнено виборов золото серед юніорів, залишивши позаду своїх суперників. А в напівмарафоні "поштовх довгим циклом" серед дорослих дві срібні медалі для своєї збірної у важкій боротьбі вибороли Вадим і Павло Соколи. Спортсмени Горохівщини висловлюють щиру подяку голові ФСТ "Колос" Галині Прик за організаційну частину їхньої участі у змаганнях.

"Узявши участь у Відкритому Кубку Асоціації гирьового спорту України я не лише здобув перемогу, але й набув безцінного досвіду, – ділиться враженнями Роман Наумчук. – Я зрозумів одну істину: на змаганнях ти борешся не тільки з суперниками, але і з самим собою, і, лише переборовши морально свою підсвідомість і відкинувши думки покинути поміст завчасно, ти впевнено з кожним поштовхом рухатимешся до перемоги".

Читайте головні новини Волині та України також на наших сторінках у Facebook та Twitter