З'явилися подробиці особистого життя елітної сутенерки з Луцька, яка довгий час обслуговувала VIP-клієнтів: місцевих депутатів, суддів, прокурорів, митників та керівництво правоохоронних структур.
Читайте також: Затримана сутенерка з Луцька обслуговувала суддів, депутатів та митників
З власних джерел Під Прицілом вдалося знайти елітну луцьку сутенерку у соцмережі "Вконтакте", де вона зовсім не приховує свого особистого життя та робить безліч цікавих фото.
Нагадаємо, що жінку затримали напередодні, 24 липня. Оперативники встановили, що 34-річна лучанка орендувала квартиру, підшукувала дівчат та клієнтів і від цих послуг отримувала дохід. Інколи жінка і сама час від часу обслуговувала клієнтів за винагороду.
Жінка поюбляла дорогі вікенди у країнах зі спекотним кліматом та неодноразово публікувала пікантні фото з відпочинку:
Також за фотографіями жінки стає зрозуміло, що вона неабиякий фанат Олега Винника і на одному з відвіданих концертів навіть отримала автограф улюбленого співака:
Читайте також: У Луцьку дівчину і хлопця, які знімали та продавали "полуничку" в Росію, затримали правоохоронці
Неабияке здивування викликали фото з відвідання святих місць, а саме з Почаєва, адже це якось не вписується у грішну сферу діяльності жінки:
Читайте головні новини Волині та України також на наших сторінках у Facebook та Twitter
Коментарі
Йосип
25.07.2018 21:06:42
Дуже гарна - побільше таких дівчат !!!
Катерина
25.07.2018 23:33:21
Мабуть, сподобалась...
Анонім
25.07.2018 21:24:57
Норм відпочинок ....і що тут такого?
Лучанка.
25.07.2018 21:45:44
А немає шо показувати крім тупих дурних шльондр, які навіть фейсів показати не хочуть. Певно добре популярні шльондри.
Неля
26.07.2018 01:05:31
А чого цій курві писок замалювали????
Лучанка.
25.07.2018 21:29:07
Я свої фейси зась показати? То навіщо те фото взагалі? Безморді і тупі... сраки, цицьки і хустинки під храмами... було б шо показувати.
Адекват
26.07.2018 09:23:55
То сайт новин приховав їх фейси, бо не мають право виставляти фото людей в фейсом без їх дозволу.
Лучанка.
25.07.2018 21:31:48
А фейси свої зась показати. Цицьки з дупами виставляти, хустинки під храмом на себе напнути а фейси позішкрябували... тупі і дурні дівулі, яким гроші легко даються... і шо тут ту непотріб показувати???
микола
25.07.2018 21:42:55
Знайома курва
петро
11.10.2018 09:35:11
Моя сусідка
Катерина
25.07.2018 23:34:35
Сподобалась?
Енді
26.07.2018 05:08:08
Легалізуйте накінець курводіяльність, як у всьому світі. Щоб чоловіки не були залежні від своїх вредних дружин.
Лучанин
26.07.2018 07:05:38
Це ти тупа дівуля, якщо недоперла, що це адміністрація сайту замалювала обличчя, щоб їх не впізнали!
Анонім
26.07.2018 08:19:20
Хм,так сподобалась... ;-)
Цікавлюсь
26.07.2018 11:10:13
Хто пізнав, дайте посилання на ВК, цікавож)
Наталія
26.07.2018 18:32:14
Вже в фейсбуці нема сторінки,була Галина Грициляк чи Грицюк,якось так
Таня
26.07.2018 16:14:26
Це її справи чим їй займатися.А преса краще б дорогами зайнялася(зробіть нормальний репортаж що ями на ямах), а не особистим життям людей. Купа проблем є....Дайте дівчині спокій
ВАсиль
31.07.2018 09:39:33
Підтримую Таню. Правда що є в нас чим займатися. Медицина, дороги, соціальне життя, закони, суди, екологія і т.д. А то найшли чим людям голови морочити. Кожен розпоряджається своїм тілом як хоче. Хто немає бажання до "гречки" той піде до дружини.
Петя
27.07.2018 14:08:35
Елітна)))))))))))))) ржу німагу... чи то Луцьк таке село, чи то еліта так зубожіла)
Таня
31.07.2018 23:08:33
Класс!
Ваду
04.08.2018 16:30:50
Текст Вашого коментаряВ Алмате девочки азиатки стоят две три тысячи тенге или 20 баксов. Эта с ними рядом не стоит.
W коментар видалено
Де логіка
06.08.2018 17:10:25
До чого Винник у назві, видання проявило жовтушність