Юлія Гринчук, яку президент Володимир Зеленський звільнив з посади Горохівської районної державної адміністрації, швидко знайшла собі нове місце роботи на державній службі. Начальник Волинського обласного центру зайнятості Роман Романюк призначив її головою Луцької філії центру зайнятості.
Читайте також: Голову Гіркополонківської ОТГ Ніну Симонович затримали на хабарі
"Як так вийшло? За які заслуги?" – спитаєте ви. Все просто, варто тільки поглянути на минуле Юлії Гринчук.
Як повідомляє Волинська газета, раніше Юлія Юріївна трудилася директором школи №24 у м. Луцьку. До цього від партії екс-президента невдало балотувалася в депутати луцької міськради. В жовтні 2014 р. очолювала Окружну виборчу комісію №22 за квотою "БПП "Солідарність" із виборів народних депутатів України (розгорівся скандал через відмову виборчкому перерахувати голоси на кількох дільницях, у результаті чого Ігор Лапін із перевагою в 27 голосів переміг Ірину Констанкевич). А ще раніше – як голова жіночого крила Волинської ТОП "Блок Петра Порошенка "Солідарність" проводила акцію читання казок українською в луцьких дитсадках…
За цікавим збігом обставин Роман Романюк у 2015 році очолив обласний осередок партії "БПП "Солідарність". Він відкрито почав підтримувати однопартійців, які порошували закон і пристоював своїх людей на різні посади.
Наприклад, голова центру зайнятості став на захист депутата-однопартійця з Луцької міської ради Петра Нестерука, який займався незаконним продажем контрафактного алкоголю.
Петро Нестерук, Роман Романюк, Микола Яручик
Тепер же Роман Романюк, схоже, вирішив працевлаштувати звільнених президентом Зеленським голів РДА та інших чиновників від БПП, аби ті і далі могли "просиджувати штани" за державний кошт, а може й займатись корупцією на посадах.
Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook
Коментарі
Волинян
24.07.2019 18:35:08
В обласному центрі зайнятості з його приходом на посаду директора, він також позвільняв безпричинно фахівців та працевлаштував на їх місця членів штабу БПП. і рідну сестру дружини взяв бухгалтером по зарплаті. І премії своїм партійним щомісячно виплачує по 100% в той час як решта працівників центру отримують по 30%. Отак державним коштом розраховується за партійну роботу.
лучанин
24.07.2019 20:14:11
Відчуває чувак,що скоро попросять,тому і шаленіє.
Лучанину та Волинянину
24.07.2019 20:41:51
Аналогічно буде в Турійську, Старій Вижві, Ківерцях- більше року немає там директорів, чекали коли ЗЕ звіільнить членів БПП,місця для них тримають, Адже призначив директорами в Ковлі і в Любомлі -членів БПП і дав їм широку дорогу
Валентина
24.07.2019 20:37:28
А хіба це перше і останнє призначення? Чекайте в Турійську,Стара Вижва, Ківерці...... Члени БПП-в чергу!!!!!!
Депутат
24.07.2019 22:32:50
А чому його звіт не слухає обласна Рада? Є пропозиція на сесію облради його
Клава
25.07.2019 08:03:35
на посаді сховай свою партприналежність в тряпочку..
Лучанка
25.07.2019 10:50:24
Його так само призначали.Всунув гунчик партійного хлопця без досвіду,щоб мав посаду. Допоки призначення будуть тільки за партійною ознакою,не за професійною,Україна не вийде з тупика.
Вікторія
25.07.2019 10:56:20
На скільки я знаю, там поновили рішенням суду попереднього директора, яка багато років працювала і її звільнив Романюк
Ольга
25.07.2019 12:07:17
Скільки вже натерпілись працівники від цього попереднього директора . Неприємна особа
Ева Вольф
25.07.2019 15:44:06
Неприємна особа - сам Романюк. А попередній директор - як раз навпаки, особа приємна. Йдеться про відповідність посаді. Ви її особисто знали, чи коментар теж від зграї Романюка?
Оля
25.07.2019 19:52:15
Я працювала під її керівництвом і мала 2 нервових зриви. Кожна нарада з матами і сльозами. Робочий день до 7 замість 5. Всі роботодавці втікали . Ось вам овадюк. Мені до романюка нема діла
Ласка
28.07.2019 17:15:13
Вилизують Романюку добре, хто як може, але не поможе.
Ева Вольф
25.07.2019 17:52:26
Ви особисто знали попереднього директора і натерпілися від нього?
Наталка
25.07.2019 19:01:45
Ева Вольф, ви плутаєте Кучмук з Овадюк. Тут мова про директорку Луцької районної філії
Інна
25.07.2019 19:11:10
Хоч і Кучмук була не дуже з простим характером, але була великим профі. І вболівала за службу.
Свідок
26.07.2019 09:34:09
І цінувала кадри. А цей "проФФесор" оточив себе маріонетками на кшталт Семенюка та йому подібних в тому числі і серед директорів філій, а "ПЛЕТЕ" під час своїх виступів таке, що аж смішно. Ця людина дуже далека від роботи служби.
Ева Вольф
25.07.2019 19:50:16
Я нічого не плутаю. Романюк незаконно звільнив Овадюк, вона виграла суд.
Оля
30.07.2019 14:04:33
Мадам овадюк то вже й писала б під своїм ім'ям . Думаєш так важко вичислити що це ти курва стара? Сама статтю замовила і сидить як криса
Ева Вольф
30.07.2019 14:54:43
Я вам ще раз кажу - я - не Овадюк. Так , як і ви - не Оля.
Ева Вольф
30.07.2019 15:02:12
Хотілося б вичислити, хто ви. І познайомитись.
Роботодавець до (оля)
30.07.2019 15:55:28
Рівень культури твій зашкалює, вже вас тіпе від тієї правди, що розповсюдили в мережі, те що ти бісишся з своїми герасимчуками, клімовими, романюками підтверджує, що дії неправомірні і що люди для вас ніщо, бережіть себе не повсирайтеся від злості
Оля
30.07.2019 14:16:30
Всралась вона а не виграла. Сидить в кабінеті під туалетом і отакі статті замовляє
Ева Вольф
30.07.2019 14:49:21
А, так значить, ви підтверджуєте, що Романюк порушує права колишнього директора і не дає їй змогу повноцінно працювати?
Олена
31.07.2019 09:35:26
Романюк захищає колектив від "великої директриси " . Вона коли працювала то колектив оновлювався дуже часто . Думаєте це було тому що овадюк хороша директор?
Олені
31.07.2019 16:25:49
Ще раз вам нагадую. Стаття присвячена не пані Овадюк. А діянням пана Романюка. А щодо нього коментарі вже пішли, як забродивший компот. І не тільки про корупцію, але і про призначення і звільнення, і про подарунки, і про багато іншого. Не думаю, що Овадюк в курсі цих справ була. Але, принаймні, про неї таких статей не було.
Ева Вольф
30.07.2019 15:41:36
І шановна "Оля", щоб ви розуміли. Якщо б зі мною поступили так, як з Овадюк, то там вже б і прокуратура, і телебачення було. А може, це ви, Юля-юрист, пишете? Звідки інформація, як і де сидить Овадюк? Біля туалету))))
Оля
31.07.2019 09:20:11
Цю інформацію вже хіба що лінивий не знає. Вона ж всім це каже і пише
Олі
31.07.2019 16:18:48
І правильно робить, якщо так.
Юля
31.07.2019 17:48:38
Доброго дня . Я Юля-юрист, як Ви висловились. У Вас до мене якісь претензії? Приходьте, я Вас вислухаю і дам відповідь. Не можу зрозуміти яким чином я до цього і для чого Ви мене згадуєте? Можливо ми знайомі і вас щось дуже цікавить?)))
Ева Вольф
31.07.2019 22:29:14
Юля, приходити до Вас я не буду. Як представнику роботодавця, ваша контора не цікава мені вже давно. Питання: хто мене асоціює з Овадюк, хамить і сильно обізнаний, чи виграла суд вона, чи всралась, і локація, де вона сидить. Погодьтеся, це може писати тільки той, хто добре знає ситуацію. Розберіться, якщо це - не ви. Олі, Оленки та інші. Мені особисто це вже набридло.
Юля
31.07.2019 23:07:42
Я виконую свою роботу, а розбиратись це не в моїй компетенції. Ви згадали мене у своєму коментарі і мені це не зовсім приємно . Я так розумію Ви чужа для мене людина, тому попрошу тут мене не згадувати . Дякую. До побачення
Юля
31.07.2019 23:10:50
Я новий працівник і з Овадюк я ніколи не працювала. Її місце роботи мене не стосується. У мене є директор і є своє робоче місце . І навіть працюючи там я не веду судовий процес щодо овадюк. Тому не хотіла тут бачити подібні коментарі про себе, тим більше від колишніх роботодавців
Ева Вольф
01.08.2019 07:18:53
Чому "колишніх"???))) Багато роботодавців із зацікавленням стежать за цією публікацією. І якщо ці образи , власне, ідуть не від Вас, вибачте. Але, принаймні, повторюся, пише їх хтось з членів вашого чудового колективу.
Юля
01.08.2019 09:48:22
Кожна ситуація має дві сторони і кожна сторона має свою правду . Варто знати все зсередини для того, щоб щось говорити . Але можу Вас запевнити, що наш колектив - велика сім'я і ніхто б до такого не опустився. Можливо пані Овадюк має недругів не лише у нашому центрі .
Оля
25.07.2019 19:52:53
Так працювала
Ольга
25.07.2019 12:08:02
Якби ви знали скільки працівники натерпілись від цього попереднього директора . Така вже особа гидка
Лучанка
25.07.2019 11:09:17
Керівник обласного центру зайнятості виходець з БПП, який тепер дає притулок своїм порохоборам! Як це розуміти?! Це скоро всі звільнені голови РДА області, колишні обнопартійці по БПП, автоматично стануть керівниками центрів зайнятості?!!!! Вважаю, що з такою "кадровою політикою" Романюка Р. він не має права обіймати свою посаду. Ганьба!
Волинянин
25.07.2019 16:16:41
Та ревізію в Обласному центрі зайнятості потрібно провести і проаналізувати результати роботи. І щодо підстав преміюваня працівників в тому числі. За які заслуги сестра дружини Романюка щомісячно має премію 100% та інші члени партії БПП. А іншим працівникам, якби добре вони не працювали, така премія і не снилась. Але від планової ревізії як з обласного КРУ так і з Державної Служби зайнятості він відхрещується як може. Він же й право підпису документів надав лише одному своєму заступнику Т. Мовяк, трудова діяльность якої до зайняття цієї посади: спеціаліст в управлінні статистики та продавець дверей та вікон. Жодного керівного досвіду. Оце накерує та напідписує.
Лучанка
25.07.2019 11:13:12
банда петра порошенка невмируща. Вони, як ті криси, пристосуються. Ось тепер обласний центр зайнятості кришує своїх однопартійнів-порохоборів. На кваліфікацію працівника уваги не звертають! Головне - дати місце своїм. Ганьба!!!! Давно пора цього Романюка звільнити за некваліфікованість!
Анонім
25.07.2019 11:25:10
Штаб ПЕС тепер буде в центрах зайнятості, вже директора стають головами БПП-Ковель-наш директор тільки їздить по району і агітує за ПОРОХА, а в кабінеті повно агіток
Лучанці
25.07.2019 11:46:15
Тільки те і робить неш директор в Ковлі-що їздить і веде партійні справи по вказівці Романюка
Працівник ЦЗ
25.07.2019 12:07:55
Директор Луцького РЦЗ професіонал з 20 літнім стажем.Совісно працювала.В провладні партіїї не вступала.Її скоритили.Ще й знущались.Пропонували бути директором то в Іваничах то в Турійску.Аби відмовилась.Вона виграла суд.Вимушено романюк поновиа її.Але не пояснюючи і не аргументуючи відмовив в переведенні в філію директором.Знущання над людиною і працівником,яка віддала ціц роботі 20 років життя продовжується.Призначають відставної кози барабанщика,відсунуту від влади бппшну тьотю.
Оля
25.07.2019 19:57:37
Зайдіть у центр і гляньте як зараз від неї плачуть люди там . Як вона доводить колектив . Як вона знущалвсь колись над всіма. Як дівчата плакали . Ніхто не знає ситуацію зсередини
Ева Вольф
25.07.2019 21:01:58
Ви - бот чи сам Романюк??? ))))Ви пишете одне і те саме. Не було там ніякої Олі, над якою знущалися.
Ева Вольф
25.07.2019 21:05:52
Повна брехня. Скільки вам заплатили за ці комментарі?
Віктор А.
25.07.2019 21:14:12
Почали за здравіє, за Романюка, а перейшли на іншу людину....Оля а ви що там працюєте і спостерігаєте, як вони бідні вмиваються сльозами. Я як роботодавець давно співпрацюю з Іриною Анатолієвною, з колективом, неодноразово був в центрі та жодного разу не бачив, що люди плачуть, навпаки завжди усміхнені, привітні. Вона як директор вимоглива, любить дисципліну, порядок і цього вимагала від усіх. В цьому я не вбачаю крамоли, а це все ваші плітки та заздрість. З приходом Ірини Анатоліївни багато що змінилось як в центрі зайнятості так і в районі, враховуючи її життєву активну позицію та професіоналізм. А вашому комсомольцю ще потрібно вчитись управляти людьми.
Лучанка
26.07.2019 08:45:23
При чому тут Овадюк? Стаття стосується Романюка і його однопартійців. Перед Романюком була Кучмук, яку звільнили заради Романюка. Не пригайте і нен вислуговуйтесь. Чи ви також з бпп???
Василь
25.07.2019 13:52:16
А найкращим помічником у чорних кадрових справах є рижа "красуня" пані Клімова. Точно гнила людина
Микола
25.07.2019 14:39:57
Та й знавець юриспруденції не шановна панна Герасимчук посіпака директорська, вміє вивернути закон на користь для романюка
петро
25.07.2019 15:35:05
95 % коментів це працівники цз. Гнати всіх!
Антікорупціонер
25.07.2019 15:42:23
Це ти Пєтька?нестерук?З романюком би ви й самі справились.Певна річ.Грошенятка вмієте заробляти
Іванка
25.07.2019 16:02:48
Та всіх не виженете, або наберете нульових людей.. Хто працювати буде? районники???? 95% працівники? Нікого не напрягає така кількість незадоволених? При Кучмук такого не було
Оля
25.07.2019 19:56:29
Колишню яку звільнили це овадюк а не кучмук
Лучанка
26.07.2019 08:34:35
Перед Романюком була Кучмук, саме її звільнив Гунчик, аби пмристроїти Романюка, який очолював штаб партії "Солідарність". Стаття стосується Романюка, що це ви причепились до іншої людини? до чого тут Овадюк?
Лучанка
26.07.2019 08:48:01
Колишня перед Романюком - Кучмук. Що ти базікаєш?
Ева Вольф
25.07.2019 17:57:19
Петро, це - неправда. Я - представник роботодавця. З колишнім директором співпрацювали багато років. Те, що зробив з нею Романюк - це взагалі неможливо в правовій державі. Я давно кажу, що ця ситуація має набути публічного розголосу.
Оля
25.07.2019 19:55:42
Ви хоч раз бачили її в роботі ? Крім кави в кабінеті . Запитайте колектив як їм працювалось. Гляньте зсередини...овадюк треба ще гнати і гнати . Вона зараз таке творить як приходить що люди плачуть
Петро
25.07.2019 21:17:36
А ти що там нештатний шпіон, і все бачиш хто чим займається, дивись щоб тебе далеко не погнали закрий свій см*рдячий писок
Оля
26.07.2019 10:28:08
Хахаха смішно . Мужичок лише на словах.гавкай далі
Антікорупціонер
25.07.2019 16:08:59
Крім кадрових вже й фінансовими справами варто зацікавитись перевіряючим органам.З ким договора.Які тендера. По декларації судячи впрок йде директорство в цз романюку
Микола
25.07.2019 16:41:02
Видно добре йому було біля коритаБПП та на державній роботі, за два роки нову квартиру та машину з салону, а зем.ділянок скільки нагребли з жінкою
Валерій
30.07.2019 23:42:22
О так. А ще кусочок лісу в заповідному урочищі взяв в оренду. Нехай би органи перевірили законність цього всього.
Антікорупціонер
25.07.2019 16:52:48
Такі безпринципні і аморальні люди вилізли на посадина крові Революції Гідності.Без сорому директор і заступник їдуть в Париж одночасно.Виставляють свої фото на фб.Незадовго романюк вже всією сім'єю в Турції.А живе на зарплату ж.Певно не їв і не пив бідолаха
Ева Вольф
25.07.2019 18:00:29
Ставить на посаду директора тітку, що до того тільки казочки по дитсадкам читала)))) професіоналкп у сфері добору персоналу)))))))
Оля
25.07.2019 19:54:31
Просто підіть в ту філію і запитайте працівників як вони святкували коли колишню звільнили . Зараз як білі люди працюють . Без замовних статтей зайдіть вживу до людей
Антікорупціонер
25.07.2019 20:43:41
Ой Олюнька!Яка обізнана!А Іваничівський,Турійський цз також святкували.Там директорів досі немає.А тих випхали ні за що ні про що.Чекають ще кому з бпп підігнати посади.А може загнати?
Знавець
25.07.2019 23:54:04
По суті директорів професіоналів у ЦЗ є одиниці. Навіть в ЄІАС є нульові. Директор - найперший хто має бути профі, а вони машина державна для своїх потреб, зарплата нормальна, а якщо щось не так то це фахівці !!!
Ева Вольф
25.07.2019 21:21:46
Коли Присяжнюк і Тимчука, якому до пенсії залишалось пару років, звільнили, хоч він мав переважне право при скороченні, теж святкували? Вони теж огидні люди? Чи люди, які не підходили Романюку ? І докладніше, будь-ласка. Як святкували.
Анна
13.08.2019 15:13:25
Так ви ж зі спілки роботодавців . Яка вам різниця хто і як святкував? Від вас тут найбільше коментарів . Як вам так все цікаво то Йдіть у саму структуру і розбирайтесь. Бо ви вже геть забрехались
Лучанка
26.07.2019 09:04:49
Білі люди з чорною душею. Так, рабами і служаками легко керувати. Саме таким надається перевага.
W коментар видалено
Інна
25.07.2019 22:07:27
А саме цікаво те, що 50% колективу (не Романюкових) незадоволені обстановкою у обласному і самим директором незадоволені, але всі мовчать і лижуть ср*ку пану директору. Вже не знають як вслужитися.
Патріот Служби
25.07.2019 22:21:54
Шановні коментатори! Більшість із вас - колишні працівники центру зайнятості. Вам не соромно? Ви не хочете вже врешті-решт зайнятися питанням СВОГО працевлаштування замість того, щоб тролити "колишнього"? Пан Романюк - молодий, креативний, сучасний і грамотний керівник. А кадрові зміни відбуваються у всіх структурах у всі часи при зміні керівника,
Наталка
25.07.2019 22:58:00
Колишні.. А чому колишні? Бо пану Романюку потрібно було прилаштувати своїх колег по БПП. Так суперова практика - пропонувати людям, які працювали багато років в облсному ЦЗ, посади у філіях, часто з пониженням заробітної плати чи у віддалених районах. Звісно, багато хто відмовився і звільнився.. Були і люди, які любили свою роботу.. Хто про них думав? А шановна пані кадровичка - то ще та лисиця.. З'їсть і не подавиться.. Надіюсь, що з нею поступлять так, як вона поступала зі своїми же колегами по цеху... З якими раніше товаришувала і відпочивала..
Антікорупціонер
25.07.2019 23:05:16
Роботодавцям розкажіть про його креативність і грамотність.Може послухають.Пару хвилин. А відданість директору похвальна.Дивіться щоб ваша посада не стала йому потрібна для своїх партєйцев.І заглиблюючись без різьби не захлиніться у дерьмі.
Ева Вольф
25.07.2019 23:48:50
Патріот служби! Не смішіть. Про колишніх працівників і не пишіть Про креативного))) як представник роботодавця, я стикнулася з його командою ОЦЗ, минулого року. Прикрий випадок, який дозволив мені сумніватися в їх прозорій діяльності. Крім того, безвідповідальні, самовпевнені невігласи, які ще й договір не могли укласти без помилок)))
Знавець
26.07.2019 00:10:05
Працівники ЦЗ (не обласного) не ціняться, скільки б він не працював - поради, які часто чують працівники "якщо комусь не подобається -- ідуть по трудову". А роботодавцям твердять на семінарах - розширяйтесь, набирайте через нас працівників (фактично 99% працевлаштувань - людина сама знайшла роботу і приходить а їй не з доброї волі а необхідно для статистики бо ж Обласний ЦЗ посварить "візьміть корінець направлення"), а саме відношення керівників в ОЦЗ до працівників по ЦЗ є ненормальне як до нижчої касти. І тут слова "вам не соромно?" За що? За правду? Закордоном донесення про злочин є почесним, а в нас називається СОРОМНО? :)
Лучанка
26.07.2019 08:37:18
Для того щоб пристроювати своїх однопартійців - багато розуму не потрібно. Який це креатив до біса?
Патріоту обслуговування романюк
26.07.2019 11:28:07
Креативна.Мудра.Молода.Грамотна.Творча.Це Кучмук Раїса Євгенівна.А романюк нездаро користується її напрацюваннями і розвалює колектив.
волинянин
25.07.2019 23:56:09
все буде мати кінець виконувачка обовязків в ківерцівській філіі також не законно звільнила людину з допомогою тараса петровича та клімовою разом з романюком . а тепер вони нічого не робили. як на посади брати то знають за що, а як звільняти то думають що все ім менеться. на все свій час здоровя вам шановні . і ваші діти можуть гордитись які у них батьки
Ева Вольф
25.07.2019 23:59:44
Є в нас медіа, контролюючі органи, роботодавці, врешт. Саме низка незаконних звільнень і дивних призначень на посади в ОЦЗ, РЦЗ області повинні привернути увагу до діяльності креативного Романа Романюка, А не його піар-акції.
Сторонній
26.07.2019 09:02:05
Мені взагалі все одно, але цікава якась ситуація виходить. Якщо цей Романюк дійсно взяв на роботу рідну сестру дружини і виплачує їй премію у підвищеному розмірі, як тут дехто пише, то в мене виникає одне питання. А ЧОМУ ВИ ВСІ МОВЧИТЕ ЯК СТАДО? ЧОМУ НІКУДИ НЕ ЗВЕРТАЄТЕСЯ? ЦЕ Ж ЯКЩО Я НЕ ПОМИЛЯЮСЯ РЕАЛЬНИЙ КОНФЛІКТ ІНТЕРЕСІВ, ПАХНЕ КОРУПЦІЙНИМ ПРАВОПОРУШЕННЯ....
Сторонніму
26.07.2019 09:31:46
Частково залякані люди звільненням.А "свої"також 100 отримують.Треба ж директору мати прєданних шакалів.Підкормлює
Ева Вольф
26.07.2019 09:46:49
Колишня директорка звернулася зі скаргою в управління праці Волинської області , після поновлення її на роботі рішенням суду,, з приводу порушення її прав, як працівника. Їй створили умови, які не дозволяють повноцінно здійснювати трудову діяльність. Але, ситуація наразі складається так, що зараз працівники управління не ходять на перевірки, і , мало того, Роман Романюк і начальник управління - теж, якщо не друзі, принаймні, одне одного розуміють. Так що , шансу на захист з боку державних органів у людини, навіть керівника, фактично немає, при тій ситуації, що склалася.
Анна
19.08.2019 14:14:42
Це неправда ) розберіться у ситуації "представник роботодавця"а тоді так дико далі тут возмущайтесь
Олекса
26.07.2019 09:37:46
Бо всіх так влаштовує. Сидять по кабінетах і тільки там своє незадоволення виказують. Романюка ж не звільнять, а людину яка поскаржиться звільнять. Один в полі не воїн. А за своє місце всі бояться.
Сторонній
26.07.2019 09:57:46
Всі за своє місце бояться ви кажете. А що більше в місті немає жодних вакансій у випадку чого? Чи місця в обласному центрі зайнятості аж такі над солодкі? Бо в мене виникає якраз таке враження. А ще закладається маленький сумнів - а може розмір премії дійсно залежить від результатів роботи цих людей?
Сторонньому
26.07.2019 14:25:08
Люди по районах переживають за свої робочі місця, а тому мовчать. В обласному центрі зайнятості штати роздуті ("поїдають кошти Фонду") толкових фахівців майже не залишилось, а тих кого понабирали вони некомпетентні. Навіщо їм відкривати рот якщо за їхню бездарність ще й премію 100% платять
Лучанка
26.07.2019 10:23:37
Напевно місце дійсно дуже тепле, що бояться рота відкрити!
Свідок
26.07.2019 10:12:08
Працівники бояться зайвий раз рота розкрити. З його приходом дуже багато професіоналів звільнено. Він оточив себе маріонетками на кшталт Семенюка і йому подібних в тому числі і серед директорів філій. Всіх незгідних стелитися під нього та його підлабузників звільнено або понижено на посадах. У них девіз: "Якщо директор назвав біле чорним значить це чорне" права на власну думку немає ні у кого. А під час своїх публічних виступів соромно слухати, ця людина дуже далека від того чим має займатися служба зайнятості.
Працівник служби
26.07.2019 10:12:09
Дуже б хотілося звернути увагу пана обласного директора на поведінку працівників обласного апарату. Працю у службі вже 10 років, але такого скотського ставлення з боку обласного апарату годі й пригадати. До працівників у районах ставляться як до бидла, особливо оця ваша новопризначена талановита молодь. Ще вибачте нічого достеменно не знають, а зверхність уже зашкалює. Запитати нічого і ні в кого не можна. Відповідь одна - читайте законодавство. Але для чого ж тоді ви там, шановні. Показники за які дають премію робляться внизу, а ви лише як той паразит на здоровому тілі служби. Пане директор, зніміть накінець свої рожеві окуляри і поясніть своїм підлеглим, що довго так тривати не може. Народ він же довго терпить, але може й вибухнути. Чи ви може думаєте, що оці ваші регулярні об'їзди центрів зайнятості користь приносять? Цим ви тільки людей від роботи відволікає.
Юрист філії
26.07.2019 12:17:47
За особливу відданість романюк не бачить як веде себе начальник юридичного відділу герасимчук з підлеглими.Кричить,принижує.матюкається.Веде себе часом неадекватно.Їй потрібно перевіритись в психіатра
Працівник філії
26.07.2019 20:17:55
Читайте законодавство-коньок заступника директора семенюка.Хамло і нероба,яке доводить працівників до сліз.Наглість-це його компетенція
Фахівець
26.07.2019 21:51:17
Семенюк це підстилка романюка. Його рівень рядового фахівця, а не заступника директора. Рівень профпридатності викликає великі сумніви.
Маруся
28.07.2019 19:57:36
Семенюк - він професіонал і роботу знає від простого фахівця. Ось тільки затішився владою. Напевно, для кар'єри різні методи допустимі. Шкода, загалом непогана людина. І... слабаки вони завжди невігласи, мудрі принижувати і принижуватись не будуть. То ж не виказуйте свій статус. Та й в кожному колективі на 10 трутнів працює одна бджілка, чи не так? І не треба ображати працівників філій, що вони послушні як барани роблять все що скаже шеф. Ні! роблять те що велить закон, і треба часом так вмілозманеврувати (обіграти) щоб і керівництво і роботодавці і прості люди були задоволені. Звичайно, що бояться втрати роботу, бо не всі мають вельможних покровителів.
До Марусі
28.07.2019 20:41:19
За карьєрні методи семенюка це ви добре сказали.То тестя прокурора підключе,то друзяк яких треба,типу яручика)І та з спеціаліста і крокує по головах
Лучанка
26.07.2019 10:22:37
У мене виникають питання: якщо в ОЦЗ та його філіях має місце таке явне порушення норм трудового законодавства як зі звільнення людей, так і з працевлаштування, то що це за центри зайнятості?! Якщо керівництво до своїх людей ставиться зі зневагою, то як воно буде опікуватись проблемами сторонніх людей? Щось в цьому королівстві кривих дзеркал не так!!!!!
Юля Ві.... Ка
26.07.2019 10:27:46
Я так розумію, що Єва Вольф - це або сама Ірина Овадюк, або її донька. Ну дуже вже вона обізнана з ситуацією захисту своїх прав. А на рахунок Овадюк як директори та професіоналки, то мені просто смішно. Але смішно мені зараз, бо я вже з нею не працюю. А колись було ой як не смішно. Якщо проаналізувати плинність кадрів у Луцькому РЦЗ за її керівництва, то це просто жах якийсь. Він перевищував загальний рівень по районах в декілька разів. З цією відверто хамкою та хабарницею просто було неможливо працювати...
Роботодавець
26.07.2019 11:56:30
Якби вона була хабарниця, то жила б у двохрівневій квартирі як романюк та мала б авто, а за роки співпраці я знаю її як порядну людину та хорошого фахівця, а твоя обізнаність з рухом кадрів говориьь про те що це мабуть пише ваш кадровик клімова
Ева Вольф
26.07.2019 16:15:33
Хочете зі мною познайомитись? Я - не Ірина Анатоліївна. І звати мене - Єва. А обізнана я тому, що є представником спілки роботодавців Луцького району. При чому тут її донька?
Оля
05.08.2019 13:42:48
Яким боком спілка роботодавців до суду овадюк? Там ж нічого не розголошують) тільки в цз
Олі
09.08.2019 17:43:18
Чому? Хто сказав не розголошувати? Спілка роботодавців в курсі цієї справи.
Кар'єрний радник
26.07.2019 10:39:32
А чого всі мовчать, які подарунки полюбляє обласний шеф із зарплатню під 30 тисяч у місяць? Минулого року, крім усього іншого йому забажалося кофемашину брендову за 16 тисяч, а цього року він пішов далі. Панові заманулося на іменини нової цяцьки у вигляді Айфона 10 серії за 40 тисяч. Все б нічого, якби не за кошти працівників, які збиралися добровільно примусово. А ще такі подарунки повинні бути відображені в щорічній декларації, але то тільки для лохів, чи не так, пане директор. Бо ви у своїй чомусь не вказуєте таких подарунків.
Юрист філії
26.07.2019 22:41:48
А на що дивиться п. Лещенко? То ж його парафія
Юристу філії
26.07.2019 23:16:40
Парафія пана Лещенко протягом робочого дня постити політичні пости і писати коментарі на Фейсбук.
Руся
26.07.2019 10:42:53
Шось у вас коменти тільки по один бік барикади. А шо друга сторона розумніша і не відповідає на псячий гавкіт чи премодерація працює на 12 балів?
Русі
26.07.2019 11:23:58
Немає що відповісти.Безталанний і бездарний політікан на посаді,до якої нк доріс не морально не професійно.Ця порошенківська пошесть у безвідповідальних кадрових призначеннях це загроза націоналтній бкзпеці країни
Спостерігач
26.07.2019 11:41:56
100% премії дають свій результат коли бачиш як прихлєбатєлі романюкові постійно перекидають увагу на іншу людину, він же вас так залякав поставивши скрізь камери спостереження, щоб бачити чим ви займаєтесь, витративши досить немалі суми на встановлення відеоспостереження, це соціальна установа, від людей ховаєтесь , вивів собі на телефон щоб бачити хто де ходить та щоб не дай Бог на прийом не прийшла людина...
Спостерігачу
26.07.2019 12:06:51
А коли б правоохоронні органи поцікавились який однопартієць ставив ці системи відеоспостереження.Певно багато цікавого б знайшли.Горілчаний принц нестерук і цим займається)))
Цікавий факт
26.07.2019 12:36:10
Непогано було б звернути увагу правоохоронним та контролюючим органам на суми відмитих державних коштів на встановлення решіток на вікна по центрах зайнятості області у 2018 році, які встановлювались по команді романюка невідомим підприємцем
Лучанка
26.07.2019 16:45:25
ст.191 Кримінального кодексу України - зловживання службовим становищем.
Працівниця ОЦЗ
26.07.2019 15:43:41
Все що ви тут усі говорите-це гнила неправда. Роман В'ячеславович просто керівник від бога. Ніколи не працювала під керівництвом більш розумної та щирої людини. Щастя і добра вам пане Романе і нікого не слухайте, наших спільних відряджень до столиці не забуду ніколи.
Антон
26.07.2019 16:20:02
Усі-пусі. А його жінка знає про ваші спільні відрядження? З розумним та щирим?
Лучанка
26.07.2019 16:40:17
Браво, Антон!! Показником роботи є не відрядження, а щоденна праця в інтересах роботодавців та громадян, що шукають роботу. А в ОЦЗ тільки розводять крисячу роботу і травлять працівників.
До працівниці ОЦЗ
26.07.2019 17:12:12
То треба вам 200 відсотків премії.За спільну участь у відрядженні.Так як романюк за відданість розраховується державними грошима.І підвищення по посаді.Але то в партію вже треба бпп вступити.Чи він в ін в спільні відрядження і так тілтки з однопартійками їзде.
Волинянин
26.07.2019 17:24:57
Якщо врахувати, що це Ваше перше робоче місце, а відрядження до столиці службовим авто центру зайнятості, і державним бензином, але для вирішення партійних питань, то звичайно ВИ в захваті. У водіїв ЦЗ робочий день закінчувався подеколи і в 9-10 годині вечора. Чекали поки повирішує свої справи, бувало і під ресторанами.
До працівниці ОЦЗ
26.07.2019 18:30:04
Мабуть, ви зарапортовалися. Романюк дав команду писати собі хвалебні оди на цю публікацію, а ви про спільні відрядження, з любим шефом. Як ви кохались, навік присягались.
до працівниці оцз
26.07.2019 19:56:30
Уточніть, будь ласка,яка мета Ваших спільних відряджень і який результат використання грошей платників внесків?
Працівник ОЦЗ
26.07.2019 20:46:19
Ще один напрямок ефективного використвння коштів фонду.Кожного тижня на службовій машині з початку свого керування в оцз.Тища туди тища назад.Партійні дєлішки вирішені.Гроші на бензин певно і с партфйних списував.Недарма турнули хлопця.Зажраіся
Читач
26.07.2019 20:42:57
Цей коментар напевно великий начальник , чи то Меріда, чи то Вавренчук, або клімова з дунас писали, чи заступники. Бо вже так служать, аж стидно дивитися. Дехто з них скоро буде ходити без спідниці взагалі, бо на ті що вони носять стидно дивитися. , одна коротша другої. Дрескод - капєц..... В головах - тирса. Повний капут. На що перевели обласну службу зайнятості. ????
до читача
26.07.2019 21:24:00
Не переймайтесь так сильно, усіх у кого дресскод не так ,ймовірно і можливо до прокурора прилаштувати, і замість якогось там транспортного засобу, в який можна помістити тільки 7 осіб,візьмуть усіх бажаючих!
Ківерчанин
26.07.2019 16:55:45
В.О. в Ківерцях? Більше немає на роботі як є, порахуйте скільки днів на лікарняних,відпустках-офіційно, а так?
Я
26.07.2019 21:40:44
ви з працівників? Що такі подробиці знаєте.. Самі не такі були?
Роботодавець
26.07.2019 18:15:37
Цю біржу треба закрити взагалі.Внески туди йдуть без діла.Кадровичка моя шукає по сайтах працівників.А звернишся на біржу.В нас таких немає на обліку.То у вас немає.І вас не треба!!! А як почитав який бардак,то певно цього хлопця Романюка як і його керівника в Київі треба за яйця брати.
Люся Балалайкіна
26.07.2019 20:07:12
Вам це подобається
Ківерчанин
26.07.2019 20:51:11
Працівники біржі тільки своїх родичів, кумів,знайомих обслуговують,інші -для кількості, а то щоб вони робили ? Прийдеш на відмітку-два -три рази на місяць, а свої зовсім не ходять. Не вірите-перевірте Медвідя,леця,Шляхового, Логвинюка.........................Все життя на біржі-я бачу, аВИ ?
Вірунчик
26.07.2019 21:39:33
Все життя на біржі? Це як? Ви вічний безробітний? Чи чийсь кум-знайомий? Що тримають вас..
Янгол
27.07.2019 00:39:40
Старі образи дуже шкідливі в Вашому поважному віці... Бережіть здоров'я...
Василь
27.07.2019 08:35:40
Захист від безробіття діє у всьому цивілізованому світі .В Украіні за Європейським зразком працюютю центри зайнятості. Проблема в тім що романюк Волинську службу зайнятості перетворив у акціонерне товариство і сам володіє контрольним пакетом акцій. де діють не за Положеннями та Законами.а як хитріше придумають-думалкм не всестороння а однобока от і виходить результат що із за відсутності професіоналізму керівника потрібно закривати(за словами роботодаиця) всю службу. Час займатися не піаракціями і показухою.а конкретно з людьми і для пюдей.
Випадковий читач
26.07.2019 21:21:48
Президент звільнив, а він призначив. Він луче знає хто чого вартий. А хто такий йому президент??? Тут він президент, рулить....
Випадковому читачу
27.07.2019 08:54:42
Директор яка там працювала поновлена по рішенню суда.Але романюк лишає людину в 53 роки яка пропрацювала 20 років в службі зайнятості без роботи.Без аргументів і зауважень тупо призначає однопартєку з бпп.Бо ж він цар.Що хочу те й роблю.Така людина як він на посаді як мавпа з гранатою))
Слуга народу
26.07.2019 23:07:20
Епоха пороха пройшла. Дасть Бог нова влада очистить державні структури від його ставлєніків в тому числі і від романюка та його однопартійців. А на посаду директора ОЦЗ назад запросити Кучмук Р.Є.
Справедлива
27.07.2019 01:41:11
Не дай Боже!
Справедливій
27.07.2019 09:43:43
Ну так!Треба буде працювати!Кучмук просто так 100 %премії не платила.
Свідок
27.07.2019 10:10:22
100%. А не голою дупою трясти перед носом. Або каву добру робити. Бо зараз у ОЦЗ секретарка отримує по 100% премії щомісяця і тільки вона є довіреною особою Романюка. За які це заслуги?
ЦЗ
27.07.2019 03:14:31
Бридко спостерігати, як незрозуміло хто обливає один одного брудом!!!Люди, майте повагу до себе та оточуючих!!! Впевнена в тому, що Роман Романюк є дуже чесною та порядною Людиною, який завжди реагує та допомагає тим хто до нього звертається і ніколи не ховається у кабінетах від відвідувачів!!!
До ЦЗ
27.07.2019 09:37:27
Впевненна бо 100 %премії получаєш?Це аргумент?Пусте місце твій романюк і всі ви це знаєте.Робите вигляд і без різьби в жопу лізите.Не захлиніться у дерьмі
ЦЗ
27.07.2019 15:19:50
Я не працюю в ЦЗ і премій не отримую!!! Перед тим як звинувачувати аргументуйте фактами. Очі муляє, коли в людей все добре...це все заздрощі!!!
Фая
30.07.2019 09:42:27
Якщо жінка каже чоловікові, що він самий розумний,значить вона розуміє, що другого такого дурня вона не знайде
Недопустититакого
27.07.2019 08:55:24
Призначати звільнених партійців на теплі посади, хоча вони в роботі ні в зуб ногою, це злочин. При новій владі це треба припиняти. Всі київські керівники директори служби зайнятості були під слідством за розкрадання коштів. І теперішній теж. Крадуть сотнями мільйонів. Це дуже корумпована структура на рівні Києва. Як в областях і районах - теж необхідно перевірити. Це ж гроші з податків що люди платять, за які можна садочок зремонтувати чи дорогу
В продовження
27.07.2019 20:34:56
Необхідно звернути увагу і на директорів філій. Вони у ЦЗ як трутні. Розводять тільки склоки в колективах і заважають людям працювати. Вважають себе місцевими царьками, службовий автотранспорт використовують лише у приватних цілях. Романюк підібрав команду собі подібних.
Працювала з Овадюк
27.07.2019 10:04:42
Мала нагоду працювати з Овадюк. Перевелася у інший ЦЗ, бо слухати матюки і образи не дуже й хотілося. І по роботодавцях вона їздила, щоб добряче гульнути. І не розказуйте про її професіоналізм-мильна бульбашка.
До працювала з Овадюк
27.07.2019 10:25:56
Це ти ярмолюк?То ти й далі в оцз пішла.І із за тебе двох гарних професійних спеців вигнали.Спочатку з кру а потім з статистики.Щоб тобі місуе звідьнити бо ти сусідка романюка і жінці послуги робиш)))
Волод Олексан. роботодавець
27.07.2019 10:48:05
так, мабуть ми роботодавці даремно платимо внески до Фонду, раз така невігласка дозволяє собі ображати не лише свого директора але й й роботодавців, які добряче гульдебанять в робочий час, а сама не маючи мізків просувається по кар"єрі одним місцем
Роботодавець
27.07.2019 11:49:48
Якраз роботодавці і працюють, це вона навязується. Шукає пригод на одне місце.
Анна
20.08.2019 14:22:13
Нащо так ображати людину? Я теж працювала з овадюк і вся інформація щодо незаконного використання службового авто та випивки на роботі це правда . А ще вона так гарно вміє матюкатись. Я пішла в декрет і дуже рада що буду повертатися а там вже її немає бо важко її терпіти.
Олена
31.07.2019 09:33:51
Згідна на всі 100 %.
W коментар видалено
Там працювала
27.07.2019 12:57:57
До слова. Одне з його останніх призначень в оцз.- начальник . Організац. . Відділу. Людина працювала у міському цз, повна нездара. Що вона робить на посаді начальника . Відділу в області? ??? Чим керується директор, Де кадрова служба, які аргументи на користь кандидата. Навіть не простажували , не послали на курси, чи ще щось. Областна структура.... мають працювати фахівці своєї справи, кращі з кращих, а тут ... може він людина і непогана, але бездарна кадрова політика знищила потужну обласну структуру. Ганьба , тим хто допустив таке, але , я думаю, зміни будуть, скоро.
Спостерігач
27.07.2019 13:02:50
Ото читаю.До толку про свого шефа Романюка позитивного і написати не мають що! Все із серії високий та стрункий,високий та стрункий,ще й на бороді ямка)))))
до спостерігача
27.07.2019 15:33:38
який високий?цей хлопець на фото- кишенькове видання
Це просто - бомба!
27.07.2019 13:27:27
Можно вмерти зі сміху. Напевно, цю публікацію Романюк побачив, але мовчить, хоч і жопа почала підгоряти. Не тільки від публікації, але і від коментарів. Тому клімова з подругами повинні відпрацювати премії і зарплати, раз так тут виливають бруд на Овадюк і підносять до небес свого шефа, з комплексом наполеона. ВолиньПост друкує хвалебну статейку з його фото "працюємо в Україні", де написано, що аж 80 безробітних стали підприємцями! А де решта? В Польщі? А на сайті служби зайнятості - його фоточки з екскурсії по ОТГ , з новою директоркою філії і прислужницями. Оце робота мрії! Простий селянин досяг яких вершин ! За державний кошт. Двухрівнева квартира, машина, айфон, ділянки, зарплати, премії, тут пишуть, за два роки!!! Не треба підприємцем ставати, не треба на заробітки їхати. Іди по головах, порушуй законодавство, залякуй людей - і буде тобі щастя. Молодий керівник нової формації. Нічого. Їх лідера вже по допитах водять, і до цих дійде черга.
Спостерігачу
27.07.2019 13:29:51
Він сам вже в місцевих таблоїдах замовив статейки. Йому донесли вже про цю публікацію.
Саня
27.07.2019 13:39:47
знаєте, якось по роботі до Романюка претензій у мене не було. Не пересікалися. А от з його замом - не раз. Скажу вам, Т.П. найбільш хамовита, агресивна людина, яка мені зустрічалася по життю. Хам, дозволяє собі тикати, принижувати. Слизька і неприємна людина. Даремно Роман Р. оточує себе такими людьми, це портить думку про нього. Хоча, хто зна, може за красивою картинкою директора існує така ж людина, раз терпить його біля себе.. І таких "керівників", які відчули владу, декілька в ОЦ. Хамки, для яких принизити - як правило в роботі. Хоча, може за хамством прикривать некомпетентність чи не досконале знання роботи.. Хто зна..
Сані
27.07.2019 20:41:21
В про Т.П. саме яблучко.
Спостерігачу
27.07.2019 13:39:49
Якщо це правда то правда...Хто особисто знає Романюка Романа- молодий, енергійний, відкритий, харизматичний завжди готовий підтримати креатив, нові ідеї ... Такий керівник викликає тільки заздрість в "нафталінових" екс очільників, які " інкогніто" поливають брудом.
Спостерігач
27.07.2019 14:16:06
Не смішіть за його креативність.Кучмук придумала Зимову агрошколу.Він переназвав її Територія майстерності.Клоун і позорник.І все решта такє ж.Чужі напрацювання видає за свої.
Антон
27.07.2019 14:44:35
Нє ну то вже дійсно. Читаю і ржу. Креативний Романчик зібрав кругом себе тупих і недолугих баб. Одну і ту саму дурню пишуть. Нафталінова Овадюк тільки і робила, що матюкалася - вони ридали. За це він її звільнив. Роботодавців підіслала Овадюк. Вони кляті її захищають тут. Тепер все ж чудово. Центри зайнятості успішні, люди не втікають за кордон. Креативний Романюк за державні кошти їздить у незабутні відрядження з прихильниками і партійцями. Фотаєцця фейсбучицця і нарощує статок . Дійсно заздрю . З якого він села, цей креативщик? Скільки робочих місць створив у свому селі? Чому звідти втік? Ржу. Чесне слово.
Спостерігач
27.07.2019 15:23:20
Пусте місце той романюк.Вїхав на кривій кобилі на посаду за рахунок гунчика і партії.Погрємушка.Голосно гримить піариться робить вигляд,а сам повний нуль у всьому.З партії поперли за алчність,то він в оцз надолужує грошенят натягати.Поки копня не дали як порошенку.Такому ж злодюжці.
Свідок
27.07.2019 15:13:41
А "попєрєднікі" не такі були???? За Кучмук Раїсу нічого поганого сказати не можу..як керівник і людина з великої букви...А от зами і замзами!!! Теж саме ставлення і невмируща корона фраза "читайте законодавство"...Біда тай годі...
Антон
27.07.2019 15:32:41
Молодці)))))))Тактика у відданих стопроценщиків змінилась.Замість захисту недолугого шефа напад на "попєрєдніків".Фас гієни!Зачтьотся при преміюванні))))
До Антона з повагою
27.07.2019 16:13:23
Вибачте, Антоне, але ви напевно і є один з тих "попєрєдніків"...що так агресивно реагуєте... Відпустіть минуле... живіть сьогоденням...на службі зайнятості світ не зійшовся...
Це просто - бомба!
27.07.2019 17:21:03
Що значить - не зійшовся? Сьогодення -це потреба в дієвості законів. Щоб хоч трохи наблизитись до тої омріяної Європи. Управління праці, центр зайнятості - це перші державні органи, які повинні стати на захист працівників, а не служити творцями беззаконня та джерелом накопичення і розкрадання коштів черговими партійними функціонерами .
Антон
27.07.2019 17:37:03
Смішно.Вам там всім хотілось би спихнути,що то якісь "попєрєднікі" сердиті буянять.Шила в мішку не скриєш.Погонять романюка за його дєлішкі,як і клептомана порошенка
до Антона
27.07.2019 19:53:34
Ви впевнені? Тоді Ура-а-а-а!!!
Антон
27.07.2019 20:38:57
))))))))))))))))пишіть плакат побільше!
Недопустититакого
28.07.2019 00:01:33
Стаття вийшла резонансна. Всю брудну білизну наверх витягнули. Скільки часу це накопичувалися у людей? Коли цей креативний чудо-керівник і перспективний партієць був призначений директором? І це одна людина стільки болота принесла в структуру зайнятості? Він же мабуть ще молодий, не з пихатих комуняк. А враження від цієї історії неприємні: лицемірство, брехня, підлабузництво, манія величі, приниження підлеглих. Це точно зараз таке відбувається?
Роботодавець
28.07.2019 06:59:53
Та ні! Цей молодий керівник призначений у роками насиджене кубло, де люди повростали в посади як у власність...... Оце тепер купка '' ображених'' і доказала, що правильно Романюк зробив звільнивши їх, і бачу ще не всіх. Там є і залишились багато нормальних . Прикро, що державні структури захищає закон, нехай би у нас, приватників, щось доказували....
Роботодавцю
28.07.2019 13:27:27
Ну незнаю.Судячи з коментів,то Романюк приватну фірмочку відкрив на базі біржі.А подарунки по 40 тисяч і збір грошей зі своїх працівників я собі не дозволяю.Треба перевірочку там зробити куди наші внески йдуть
Роботодавцю
28.07.2019 13:40:26
Кубло??? А змінив на інше кубло. Тільки більш цинічне і зухвале. Непрофесійне. Корупційне. З розквітлим кумівством і родичанством. Якому закони ,не указ і який відверто порушує права людини. Романюку ті роботодавці пох, а безробітних стає на Волині все менше. Хто може, той тікає з цієї країни.За кого впрягаєтесь? Чим особисто вам він допоміг? Як там написали, тітку - невдаху директора школи , яка казочки читала, поставив на посаду управлінця з безробіття??? Директор школи - це посада до смерті, я вважаю, якщо за покликанням. А ця - хто???
Горохів на зв'язку
28.07.2019 06:25:26
Все про що пишуть - істинна правда. Хоча ні ,правда ще більш страшна. Однозначно Романюк проміняв професіоналізм на відданість собі коханому. У службі стало одразу не місце працівникам після 45. Неформат. Такими важко керувати. Забагато знають. Заступник його Таня Мовяк - взагалі повне дно. Там рівень базарної торговки. Семенюк, хоч і компетентний - але це просто клоун на підтанцьовках, не більше.
Горохову
28.07.2019 10:19:14
Хто сказав що Семенюк компетентний. Тупе єхидне створіння з шершавим язиком для виконання певних функцій після справляння природніх потреб свого боса. Подивіться на його фото у Фейсбук воно повністю відповідає його прообразу.
Це просто - бомба!
28.07.2019 13:26:04
Стаття дійсно резонансна. Але, ще більше вражають коментарі, які вже п'яту добу надходять. Тільки одне дивує: чому Волинські таблоїди мовчать , якби не бачили, хоча, новину, типу "дід з возу впав і забився" розповсюджують зі швидкістю звуку. Чи команди не поступало? А, продажні журналюхи? Романюк собі статейки піарні в вас замовляє?
Та, що біжить за хвилями
28.07.2019 18:45:20
П'ятий день спостерігаю за коментарями щодо своєї служби зайнятості.В людей увірвався терпець тримати все в собі. Служба занепадає на очах. І щоб там не писали працівники ОЦЗ, вся решта коментарів правдиві. Шкода, що Роман В'ячеславович за 2,5 роки своєї роботи у службі зайнятості розвалив той колектив, що дійсно був професіональним...
ЦЗ
28.07.2019 19:40:52
Розвалив колектив?! Не смішіть!!! Ви не уявляєте скільки зусиль він прикладає, щоб згуртувати колектив!!!А заздрість тих хто за бортом немає меж.І на сьогоднішній день більш виваженішего, толерантнішого та компетентного управлінця не зустрічала. До слова, в ЦЗ не працюю)
До цз
28.07.2019 20:25:08
Якщо не працюєте, то звідки знаєте, який Романюк керівник? Певно, разом у відрядження їздили! У столицю!
Не працюючому в ЦЗ
28.07.2019 20:33:57
Особливо сплочує колектив коли збирає з фахівців цілого оцз то на брендову кавомашину за 16 штук то на айфон за 40))))))І призначає на керівні посади лівих людей.Особливо тоді дружні настрої))))
Анонім
28.07.2019 20:44:17
Звідки ж Вам знати про "згуртований колектив",якщо ви не працюєте в СЗ? Якщо так все добре, то чому з приходом нового керівника так багато людей за бортом?
до цз
28.07.2019 21:36:50
пишіть ОЦЗ, тоді так, він же вам приплачує та й ще дає добро знущатися над людьми! Ганьба!
Вірунчик
28.07.2019 20:52:19
Згідна, розвалив.. я не про тих, кому за 60 і давно пора було відпочивати, а за тих, хто ще хотів і міг працювати, але треба було звільнити місця партійним.. В ОЦЗ згуртувати хоче колектив? Та вони там бояться щось зайве сказати, бо "неугодною" відразу станеш.. Дружать кучками і одні проти других.. Люди, яких знала роками, змінилися на очах. Трусяться за свої місця, бо тільки раз - і ти поза бортом.. Такого ще не було в службі...
Та, що біжить за хвилями
28.07.2019 21:42:41
Повністю з Вами згідна, дуже вдалий коментар...
Горохову
28.07.2019 19:49:53
Час покаже чи нова влада яка прийшла, буде працювати на благо людей. Чи залишаться в своїх кріслах прихлєбєїв такі як Романюк і дальше будуть знищувати, як вірус, з середини державу. Хоча, а що Романюку у нього своє приватне царство - служба зайнятості. Йому указ президента не указ ха-ха. Такого професіонала - цілого голову РДА звільнили. Нічого, в приватному царстві романюка всім порохопартійним робота знайдеться, ще є кого в службі зайнятості звільнити для своїх партійних.
до горохову
28.07.2019 21:18:37
Точно, цей новий директор горохівський неабищо, а вміє читати казки і керувати горшково -памперсною командою професіоналів. Що ще потрібно для справжнього керівника? Навіщо відповідна освіта та досвід?
До озлоблених
28.07.2019 21:23:07
То в чому не компетентний теперішній керівник ОЦЗ? Не дбає за роботу служби? Не виплачується допомога по безробіттю? Не відшкодовується ЄСВ роботодавцям? Не вчить безробітних для підприємств? Не йде назустріч з роботодавцями? Що в роботі служби розвалилося? В чому його непрофесіоналізм?!
До озлобленних
28.07.2019 21:35:56
Це робили успішно фахівці філій до нього,при ньому.І його не буде будуть робити
Спосоерігач
28.07.2019 21:54:22
Ото й проблема його що думає що це його приватна фірма.Все це по закону передбачено і робиться.Чи він може ще й дозволити собі не робити цього?)
Оцз
29.07.2019 08:52:31
Дозволяє і не робити, не залишивши право підпису заст. Дир. дозволити собі поїхати в Париж з іншим заст. Мов'як, а хто платіжки допомоги по безробіттю мав підписати, бо безробітні для нього не люди, нічого страшного хай почекають
Оцз
29.07.2019 17:05:36
Ахєрєть, вибачте.. а зараз вони постять у фейсбуці, як працевлаштували більше 3000 людей з ОТГ...
Працівник
28.07.2019 22:12:16
Це гарантії від держави для людини, яка втратила роботу або для роботодавця. Романюк з власної кишені гроші не дає. Більшість новопризначених навіть не знає, якими Законами керуватися у роботі СЗ. А про перераховані послуги навіть і не чули. ПРОФЕСІОНАЛИ.
Українська Мова до Вас
28.07.2019 22:15:34
"на зустріч з роботодавцями " або "назустріч роботодавцям"
Це ви
28.07.2019 23:34:57
Пані Меріда! У словосполученні "назустріч з роботодавцями" "на зустріч" пишеться окремо
до озлоблЇеного на озлоблених
28.07.2019 21:46:20
Про роботу служби, зазвичай, дбають директори місцевих центрів зайнятості та їх працівники, допомога та відшкодування - з коштів Фонду, а підприємцями люди вирішують стати самостійно. При чому тут романюк?
Озлобленим
29.07.2019 09:17:01
Це хто сказав що директори місцевих центрів дбають про роботу? Директори по філіях це ракова пухлина в здоровому організмі. Хто знає чим вони займаються чи мають займатись. Ніхто цього не контролює. Коштами вони вже не розпоряджаються де раніше постійно крали, ЄІАС - це для них вища математика. Перед роботодавцями піаряться, придають собі значимості ніби роблять важливу послугу у вигляді компенсації ЄСВ - хоча ця компенсація нікому не потрібна. роботодавцям її нав"язують силою. І ще кришують безробітних за що ті потім носять пакети подяки.
Антон
28.07.2019 22:12:32
На його сторінці у фейсбуці його подруга вже розмістила пост про цю "недолугу публікацію і такі ж недолугі коментарі" на фоні фото "Романюк, комбайн і я". Ржач. І обізвала всіх собаками, які гавкають. Ото рівень! Потім ще пости і фото "я величний і нескорений".
Однопартієць
28.07.2019 23:21:25
А чого ж не на фоні фото з дружбанами по партії і зароблянню бабла за рахунок Фонду,яке тут виставлено.Нестерук знаний продавець нелегального алкоголю і яручик, дружбанчик семенюка.Стараннями якого семенюк і заскочив на посаду заступника.Вже так борзо не фоткаються хлопці,як в пору порошенківського безпрєдєлу.
Українська Мова до Вас
28.07.2019 22:23:43
некомпетентний пишеться разом аналогічно неграмотний
Працівник філії
28.07.2019 22:44:52
Пані, Ви напевно працюєте у піар-ЗМІ відділі Романюка. Ми ж тут всі сіра маса (як написала ваша керівниця), то де ж у нас грамотність. І до речі краще уважніше перечитуйте Ваші статті, які публікуються на офіційній сторінці ВОЦЗ. Вони частенько з помилками. Шкода
Українська Мова до Вас
28.07.2019 22:56:47
Збій програми , я не звідти. Я просто відмінниця,а також Ви не вмієте читати між рядками, жаль.
Українська Мова до Вас
28.07.2019 23:23:41
Ще раз , пустулатів правильного вживання слів ніхто не відміняв. Нащо безпідставні образи?
До української мови
29.07.2019 10:13:37
Відмінниця про себе тут кажеш. Грамоті всіх навчаєш. Похвально. Про "пустулати" тут якісь розказуєш. Так от шановна власне слово постулат пишеться через "о", а не пустулати. Хочеш відмити шефа знаходь більш переконливі аргументи.
До працівника філії
29.07.2019 01:45:26
То чого ви такі грамотні на ті помилки не вкажете? Так сильно переживаєте за службу, що аж байдуже, як про неї пишуть?
до української мови
28.07.2019 23:56:55
Вельмишановна пані, не перекладайте з хворої голови на здорову. Зараз явно мова не про грамотність, а про конкретну персону. Тим більше, що у всьому світі є таке поняття як мова коментарів,яке зазвичай нічого спільного з грамотністю не має.
До ображених
29.07.2019 01:36:53
Скільки ж бруду, люди! Ну не влаштовує вас керівник, його підходи до роботи, його публічність, візити в філії, які відволікають великих трударів від роботи, то скажіть про це прямо! Повірте, вислухає і не бійтеся, не звільнить, бо не настільки пропащий, як ви тут понаписували! Чого всі такі сміливі поливати брудом всіх і вся під вигаданими іменами? Самі ж потім будете йому в очі посміхатися і кивати головами, як він все правильно каже! Дуже сміливо!
Ангел
29.07.2019 10:00:57
Він такий керівник, що лупою на своїй тупій голові керувати не може. Партієць. А для його прихильниць на чолі з Юлією Левчук, з вигляду - натуральної сірою мишою і кріпачкою, яка розкидає гній на полі своїм язиком, наведу слова одного філософа: "цінність жінки визначається чоловіком, який поряд з нею". А поряд з нею - закомплексоване створіння низького росту, яке, не працює і не керує, бо не вміє цього робити, а як жінка, тільки викручуєься на фото. Герой, який втік від мобілізації . І
ПЕРЕХОЖИЙ
29.07.2019 07:30:49
Оце то інформація, хоча впевнений що всі керівники одинакові, бачу як кожного дня в Маневичах на службовій машині за халявну заправку возить на роботу і з роботи колегу -коханку і це нормально. Та навіть і може бухати в робочий час з іншими начальнічками де треба помастити.
Ха-ха
29.07.2019 11:02:48
Йому роботодавці службове авто дали та заправили і зарплату платять щоб він коханку возив, а романюк коштом роботодавців ще й премію за це виписує. Ха-ха-ха.
Перехожа
29.07.2019 22:00:14
А ви шановний не хоче поділитись інформацією, як вас поновлювали на роботі в службі зайнятості?
Перехожій
29.07.2019 23:52:35
Поновлювали на роботі в службі зайнятості? А це вже цікаво, Кого поновлювали, як поновлювали, у який центр зайнятості, хто виступав протеже?
Ева Вольф
29.07.2019 08:02:05
Прочитала на сторінці Романюка у фейсбуці допис, який написала його соратниця. Про " недолугу публікацію і недолугих коментаторів". Ми себе впізнали, "команда Романюка", дякуємо. Роботодавці, коллеги, просто люди: "Сіра маса", "собаки, які гавкають, але машину вони не поведуть". Вождь! Його потрібно в президенти.
Цікавий
29.07.2019 09:11:48
А що в Турійську,Ківерцях і Старій Вижві голови рда ще чекають звільнення?Бо ж тримають місця директорів довгенько в цих філіях вільними.Не виростив ромашка серед своїх працівників достойних цій посаді?)
Іванка
29.07.2019 10:12:02
Та, думаю, що просто бажаючих немає серед працівників філії влазити в те болото.. От і пустують місця. Або кастинг проводиться серед претендентів)) А чого, хай працюють в.о., зами. Їм за це не доплачують, але по посадовій - тягни свою роботу+директорську.. Співчуваю..
Лучанка
29.07.2019 10:15:38
Звертаюсь до всіх контролюючих органів, до прокуратури, до антикорупційного бюро, податкової інспекції. В ОЦЗ повинна бути проведена комплексна перевірка, за наслідками якої Романюк повинен бути притягнутий до адміністративної та кримінальної відповідальності. Невже ми всі поговорили і забули? А результат який?
ЛУЦЬКИЙ ЦЕНЗОР
29.07.2019 10:42:03
..ага, щоб так всіх притягували до кримінальності) Для цього повинна команда ФАС відповідних "владних керівників", тому "маємо те, що маємо"
Антон
29.07.2019 10:18:27
Романюк виставив щойно пост на своїй сторінці про те що " ми не можемо змінити того, кому не можна подивитися у вічі". Ми не настільки наївні, чтоб змінити тебе, Ромцю. Тим більше, що ти своїм беззаконням і наглістю розворушив це все. Твої працівники, не всі тобі правду можуть сказати, бо бояться звільнення. А ми, "сіра маса" , як ти нас позіціонуєш, маємо право. Втрися. Чекай, коли настане і твоя черга.
Працівниця
29.07.2019 10:28:15
Ну чого ж ви гнилі такі, люди? Слабо йому це все в очі сказати? Тут всі герої. Бридко на це все дивитись... Сидять і строчать коменти в тіні. Романюк ще нікого заправду не звільняв. Пам'ятайте про закон бумеранга, він обов'язково для вас спрацює)
Працівниці
29.07.2019 11:23:25
Отож!Хто як не ромагюк відчує скоро закон бумеренга)))))))
Працівник служби до працівниця
29.07.2019 12:39:32
А що тепер працівниця-це власне ім'я. Чи комусь розказувати, що треба під власним іменем писати це одне, а самому можна просто-працівниця. Чи як вас там звати, Юля, руслана, чи оксана
Працівниця
29.07.2019 12:51:42
Все що мені потрібно, я завжди кажу прямо в очі, в тому числі і Романюку. І ніколи з цим проблем не було. А ви всі герої за своїми комп'ютерами ховаєтесь. Молодці. Ваша жаба вас і з' їсть.
ЛУЦЬКИЙ ЦЕНЗОР
29.07.2019 12:52:29
А що власне вас дратує? Не бачу вашого ФІО під ніком, отже нічого на когось наїзжати.. Тут ллють багно на керівництво, на службу загалом люди, які роками під гнітом ОЦЗ не мають власної думки..вірніше - не мають права на неї.. Маєте щось проти - ставте ФІО і: вперед аргументи.
Працівниця
29.07.2019 13:03:32
Щось не розумію, а вашого ПІБ (до речі) чого немає? А ті, що роками "під гнітом ОЦЗ", як ви пишете, то хай і далі тут пишуть, це щось допоможе? Якщо вони слабкодухі і лише язиками чесати вміють, то хай так і сидять. В чому проблема? Пишіть-виписуйте тут і вас точно, придурків, почують. Тим більше те, що ви тут понаплітали...
Іванка
29.07.2019 13:28:33
Придурків? То це яка працівниця ЦЗ має право так обзивати людей? Культура поведінки, кажете? Стиль Семенюка, Герасимчук, хоча може ще хтось уже так говорить.. Посоромилися би так писати, державні працівники...
ЛУЦЬКИЙ ЦЕНЗОР
29.07.2019 14:09:15
..манера вашого написання свідчить, що ви виконуєте роль чиєїсь підстилки і не важливо кого..
Працівниці
29.07.2019 17:30:27
Фігасє - " строчать в тіні" . Тут статтю" під прицілом" опубліковано, у вільному доступі. Коментарі теж - кожний строчить те, що знає. Журналісти з цього матеріалу, коментарів, можуть вже і наступну статтю запуляти. І нехай офіційні органи розбираються, з романюком і його командою. Для цього і існують мас-медіа, шановна.
До працівниці
30.07.2019 10:34:11
Да ти вже всіх задрала тут зі своїм законом бумеранга. Хоча ні, якщо він дійсно існує, то спрацює в першу чергу по вас. А то попривикали там в обласному нічого не робити, а лише цінні вказівки роздавати, особливим цинізмом відрізняються вчорашні базовики, які як то кажуть із грязі в князі. І взагалі пора вже якусь і совість елементарну мати, а то вже доходить до абсурду коли одну і ту ж інформацію треба скидати у різні відділи, бо ж задницю підняти, то не панське діло. А де ж та ваша хвальона співпраця між відділами, чи вона стосується лише базового рівня?
Антону
29.07.2019 10:49:49
Директор обласного рівня у понеділок в робочий час має час сидіти у фейсбуці і поширювати всяку єрунду. А, ну да, для того йому гунчик подарив цю посаду, а роботодавці платять зарплпту у 30 тис. А ще його крепко зайняті посіпаки тяжко трудяться у соцмережах і лайкають його брєд. А, ну да, він їм за це платить 100% премії. А взагалі, складається враження, що основне завдання служби зайнятості це поширення на Fb всякої єрунди якої ніхто не читає і самі собі лайкають. А потім кожну філію хвалять або пальчиком ганять за кількість публікацій у ЗМІ і за це, шановні роботодавці, ви платите своїм коштом їм премії. А за цими публікаціями насправді пусте місце.
Роботодавець
29.07.2019 11:06:50
Почитав те все!Волосся дибки!Перевірити і гнати взаший цього пацанчика Романюка що так добре влаштуіався на наших грошах.Бачив призначили в Київі жінку центрами зайнятості керувати.Ось і на Волині призначити жінку.Раджу Климову Руслану Олександрівну.Стикався по роботі як вона була начальником відділу роботодавців.Розумна грамотна виважена професійна.
Працівник філії
29.07.2019 11:35:31
Зараз Вас закидають гнівними коментарями. Клімова-це друге зло у СЗ. Гнила, лицемірна, підла особа
Кадровик
29.07.2019 12:20:24
У цій естафеті клімова ділить місце разом із семенюком. Вони взахльоб один поперед одним стеляться перед с воїм боссом.
Працювала
31.07.2019 23:37:38
І звільняють людей
Фая
29.07.2019 12:05:52
Під самим гарним хвостом павліна ховається сама звичайна куряча жопа. Так що поменьше пафосу господа
Фаї
29.07.2019 12:22:57
Фаї за такий комент потрібно дати 100% премії
Случайно зашёл...
29.07.2019 11:10:00
Это треш
Случайно зашёл...
29.07.2019 11:10:57
Жесть
Правда
29.07.2019 11:23:42
А то ці всі коментарі Семенюк Т. кришує? Дав завдання своїм калєжкам "попрацювати"? Ну, молодці, що тут скажеш. Тільки в нього всеодно нічого не вийде. Хоч це радує)
Нюньо
29.07.2019 11:58:58
Призначити клімову. Однозначно. Мо гроші на довшу спідницю заробить . Заразом і декольте прикриє. Робота як вийде, а підлості в неї хватає. Певно сама про себе написала, бо коли вона працювала та тій посаді крім неї ніхто й не згадає.
Свідок
29.07.2019 13:36:30
Руслані Клімовій вся жіноча половина ЦЗ просто заздрять...В такому віці і так виглядати?! Не кожній під силу...Коротку спідницю ще потрібно одягти на гарні стрункі ніжки...це не для кожної навіть "молодухи" ...Р. Клімова це вже такий собі бренд служби.А мужчинам нормальним така жінка не подобатися просто не може... Беріть приклад ...
Роботодавець
29.07.2019 14:12:15
Я ж і кажу.Ще й жінка ефектна.Буде достойно представляти біржу скрізь.І в Київі і в області.
СЗ
29.07.2019 14:17:05
Бренд служби? Ви серйозно? Брендом такої служби має бути розум і професіоналізм, а не коротка спідниця і задирання ніг вище голови, щоб всі чоловіки бачили, що під спідницею. Вона щоразу працівникам розказує про корпоративну культуру і дрескод, трясе папірцями. А сама яка? Поза роботою хоч гола ходи, а у державній структурі прикривай свій сором.
Працівницям
29.07.2019 14:31:54
Ото- то фахівець!!!! Клімова повинна була б бути звільнена, разом з юристом служби, за те, що працівник, якого вони топорно звільнили, був поновлений на роботі рішенням суду. Це вже непрофесіоналізм. А про її дурний смак свідчать її світлини у фейсбуці. Посадова особа , називається. Хоч би ліву сторінку завела для таких фоток. Лялька Чакі. Бррр.
Анонім
29.07.2019 15:38:11
На роботі, а особливо державній, не ніжки створюють бренд. І Боже збав бути на Клімову подібною! Це швидше покарання. Красу створює багатий внутрішній світ, доброта, співчутливість, ПОРЯДНІСТЬ! Для неї такі риси неосяжні.
Свідок
29.07.2019 15:47:23
Не виривайте слова з контексту....Я про рідкісне поєднання розуму і привабливості, вміння себе подати...А те що характер непростий то це в теперішній жорстокий час тільки плюс...
Анонім
29.07.2019 16:28:37
Порядність і непростий характер не тотожні речі. Краса зовнішня річ умовна. В її випадку поєднання вульгарності із підлістю. Певно, когось це і приваблює
Знавець свідку
29.07.2019 16:47:47
Ще й як подобається)Кучмучка не могла ніяк відбити охоту зачинятись в кабінеті з відвідувачами чоловічої статі)
Ржу нє могу
29.07.2019 17:27:20
Заздрите?
Знавець
29.07.2019 17:45:55
Чоловіку не заздрю)А клімова бере від життя все.Треба не заздрити,а наслідувати
Фая
30.07.2019 16:04:30
Красиві жінки користуються більшим успіхом ніж розумні. Це очевидно, адже сліпих чоловіків зовсім мало, а дурних греблю гати.
Свідок
29.07.2019 14:22:07
Не біржа..ви роботодавець і як ніхто повинні знати що центр зайнятості...
Роботодавець
29.07.2019 15:18:49
Хах.Серед роботодавців ходить жарт про центр незаймоності
Працівницям
29.07.2019 14:25:54
А мо, то вірна Клімова статтю про улюбленого шефа замовила? Чи Семенюк? Чи Герасимчук? Чи хтось з вас, дотепниці , партнерки по відрядженнях Романюка? Хто, як не ви, знаєте про його дєлішкі? Ромчику, тобі потрібно ще раз , прошерстити і скоротити частину колективу. Прислухайся. Хтось дуже хоче теж постити у фейсбуці картиночки за тридцять штук в місяць.
Свідок
29.07.2019 14:28:31
Одне іншому не заважає...Чому б не показувати розум і професіоналізм в привабливій формі...А то в нас вже такий стереотип...якщо приваблива, то значить тупа і непрофі...А якщо в довгій спідниці з неголеними ногами і пумпоном на голові - то це вже розумна і професіонал ...
Нюньо
29.07.2019 14:56:49
В такому віці клімова.... Ото компліментик. То шо багато років має то й навчилася за ті роки гидоту людям робити. Як швейцар з книжкою де розписуються про прихід на роботу. Прийшов, розписався, а робиш чи не робиш то вже не так важно.
Ржу нє могу
29.07.2019 15:03:39
Це шоу триває вже майже тиждень...по коментах видно що більшість тої жовчі пишуть жіночки...що може бути гірше жіночого колективу? Великий жіночий колектив... потрібно запасатися попкорном...це надовго...
До Нюньо
29.07.2019 15:06:20
Бачите, навіть і ви не знаєте що їй давно вже не 20 ...
Ігор
29.07.2019 15:21:02
Може й справді хватить. Що в Луцьку мало таких службовців. Може ще комусь треба нерви потріпати і все взнати про "хороший і дружний" колектив. Це ж і органам роботу полегшимо. Будуть знати де і що шукати. А жіночий колектив це кубло... Пенсіонерів чоловічої статі туди їм закинути то може вгомоняться.
Микола
29.07.2019 15:28:54
Цілком підтримую))))))
Ігорю
29.07.2019 15:31:42
Ой певно то міліцейських пенсіонерів,як директори в Ковлі та Любомлі))))І щоб були найактивнішими членами бпп)))))
Працівник ЦЗ
29.07.2019 16:06:46
З партіїї бпп має бути обовязково.Тоді живучи в Ковелі на роботу в Любомль може приїзжати замість 8 ранку на 10-11.Ліпич так і робить.Він носить горде імя члена партіїї бпп
Ржу нє могу
29.07.2019 15:35:56
Дякувати Богу... нарешті почали писати чоловіки з тверезим глуздом...Люди, схаменіться, всі ми не ідеальні...і робимо помилки..хто не працює той не помиляється... ідеальної державної структури не існує в принципі...всім не вгодиш... починайте кожен з себе...і задайте собі питання як би ви вчинили на місці того ж Романюка Семенюка Клімової ...не думаю що вгодили б усім...Вони що цукерки, щоб всім подобається?!
Чоловік зі здоровим глуздом
29.07.2019 15:43:35
Мімімі.Вони не цукерки.Вони державні службовці.І відповідати будуть за протизаконні і протиправні дії
Ржу нє могу до здорового глузду
29.07.2019 15:52:25
Ви напевно ні дня не працювали в держслужбі...тому і близько не знаєте суті цієї роботи...думаєте що можна так зробити як книжка пише і при цьому щоб добре було і простим людям і законодавцям тим що зверху??? Ідіть попробуйте і тоді покажете як це мі.мі.мі.
Чоловік зі здоровим глуздом
29.07.2019 16:09:17
З коментарів я бачу що Романюк і його посіпаки знають єдине.Як буде добре їм.На всіх решта плювати
Петро 65 років
29.07.2019 15:59:43
Хватить то хватить. Але цей бардак що розвів романюк буде і далі продовжуватись.Ще багато порохоботів найближчим часом буде звільнено, яких в подальшому пан романюк прийме на роботу. На які робочі місця? Хто буде наступний для звільнення, неугодний романюку та його сексотам. Хто давав право цьому карліку-порохоботу невідомого походження вершити людські долі.
Свідок
29.07.2019 16:40:20
На які місця?клімова допоможе знайти місця.Вона вміє з людьми так поговорити,щоб заяву написали на звільнення.Або семенюк хамсвом і наглістю натисне.Дивишся.Знову вільне містечко для тмх хто треба романчику.
Аж смішно
29.07.2019 16:36:29
5-7 "читачів" написали стільки коментарів??? Створили резонанс :))???.Люди!, якщо вас звільнили з роботи і ви з цим не згідні, якщо ви знаєте що порушується закон, то це не тут треба писати і заси..ти стрічку своєю неприязню до тих чи інших людей (причому одне і те саме з пустого в порожнє льєте:))).Аааааа, але там же треба особисто прийти і скзати, а так напевно "кішка тонка" :)? Отакі ви напевно були і працівники, "працювали" так шо ніхто вас не бачив і не чув. Напевно ваш "авторитет" і "патріотизм" до служби в якій "працювали" посприяв тому, що ви тепер безробітні і не здатні ні на що крім оцих дурних коментів. А тим людям які зараз там працюють, ходять на роботу і мучаться, потрібно задуматись над станом своєї совісті і змінити місце роботи на більш оплачуване і з "нормальним"керівництвом. Спробуй_Те!!!
Працівник ЦЗ
29.07.2019 16:53:30
То ти Романюк шість дніа напруживувся щоб цю отвєточку написати?)Такий собі висєр.Недолугий.Як і все що ти робиш)
Ажсмішному ажсмішно
29.07.2019 17:21:56
В Романюка правда, хєрова "команда". Більшої дурості, ніж за ці дні, вони не написали тут, у захист свого боссіка.
Читач романюку
30.07.2019 11:47:15
Зібрати стадо баранів не складно, складно зібрати стадо із кішок
До читача Романюку
30.07.2019 11:58:52
То він і зібрав кішок...заздрість мовчки
Антон
30.07.2019 12:42:37
Драних))))))))
Романюку
30.07.2019 20:30:55
То точно, вже сам не витримав? )))))Відписав?
До Ажсмішному ажсмішно
29.07.2019 17:31:40
Таку "дурість" читаєте і коментуєте вже скільки днів!? Чому? Тому що своєї команди немаєте навіть і "х...ї"?
ДоАжсмішному ажсмішно
29.07.2019 17:52:00
В нас - підприємство. А не "хва" команда, як ви висловились. Тому небайдуже, з якими соціальними партнерами приходиться співпрацювати.
ДоАжсмішному ажсмішно
29.07.2019 18:18:28
Цей вислів ваш... уважно стежте за тим що пишете...
ДоАжсмішному ажсмішно
29.07.2019 19:01:18
Я і не відмовляюсь. Команда - хєрова. Серед сонму негативних коментарів, в підтримку цієї публікації, ці слабенькі нерозумні і недолугі дописи на захист шефа - це теж рівень їх непрофесійності...
Смішно)
29.07.2019 19:23:50
Просто люди не хочуть опускатись до вашого рівня та й нащо? Ви ж тільки тут, в коментарях герої. І гріш ціна вашим словам і закидам. Притензії треба говорити в очі, а не " з кущів". Удачі!))
Смішно))
29.07.2019 19:49:37
Пишеться - " прЕтензія". До вашого рівня, дійсно, не хочеться.
Романюку
30.07.2019 20:51:53
Ці люди і ви, особисто, вже опустилися до рівня нижче плінтуса. Навіть правопису не навчився, патріот))))
Кар'єрний радник
29.07.2019 18:03:10
Що хотілося б підсумувати. Ми тут всі не згідні з новою політикою шефа-клептомана. Але не потрібно падати до рівня коментарів "сам дурак", тут просто варто акцентувати на дійсно серйозних речах. Таких як прийняття на роботу рідної сестри дружини, нерівномірний розподіл премій, дорогих незадекларованих подарунках від колективу, які дарувалися під примусом, закупівля у друзів за державні кошти. І тільки тоді ми переможемо цього Наполеона або як казали його однокласниця "ромчика скорострєла".
До Кар'єрний радник
29.07.2019 18:21:15
Дуже по серйозному підходите до вирішення серйозних питань переходячи на особисті образи....і чим ви кращі за того ж Романюка?
Юрист філії
29.07.2019 19:09:56
Впевнений, що все, про що ми тут інкогніто поговорили, так і залишиться тут, на рівні коментарів, взаємних образ, бо до Києва не дійде, а якщо і дійде, то "замнуть"! І Романюк з цієї писанини просто посміється!
До всіх читак і писак
29.07.2019 19:19:27
Він давно вже посміявся...і забив
ЛУЦЬКИЙ ЦЕНЗОР
29.07.2019 19:44:51
... час покаже, хтось потирає ручки: типу тай йому і нада, хтось не згідний, хтось радий, що накінець хоч і інкогніто, але випустив пар.. Життя все відкоректує, всі отримають на що заслужили..
Антон
29.07.2019 19:51:27
Хоч є чим забивати? ))) Чи такий самий, короткий?))))
Ржу нє могу до Антона
29.07.2019 21:33:47
Пане Антоне, А звідки вже у вас така інфа????Цікавитись мужчинами???
Антон
30.07.2019 10:52:15
Та! Влюбився, як побачив на трахторі.
Юристу філії
29.07.2019 19:25:48
Публікація з'явилася раніше, ніж коментарі. коментарі її лише доповнили. А може , вже комусь треба Романюка підсунути...
Ангел
29.07.2019 20:30:25
Класно! Працівники і прихильники Романюка обізвали тут всіх сірою масою, придурками, гавкаючими собаками, які не здатні вести автомобіль, Романюк посміявся і забив! І далі буде тертися на заходах біля можновладців, вассалки будуть його фотографувати, він викладатиме в фейсбук свою велику працю ( в комбайні Никонюка), хоч роботодавців тих він так само зневажає, як і безробітних. Вони для нього тільки фон для його світлин. А в перервах шастати у відрядження і в Париж з Турцією, звільняти і приймати кого хоче, і як хоче, видурювати подарунки і виписувати премії, словом, все добре буде. Ржунімагу.
W коментар видалено
До Ангела
29.07.2019 22:03:12
А що це всі такі справедливі і коментарі видаляють? Фе, негарно! Ну нічого, повторюю: як себе поводите, так і називають. Підгавкуєте одне другому і тішитесь. Читати соромно, а вам писати, очевидно, ні. Ну а чого? Імен же не видно...
Ангел
30.07.2019 10:45:24
Ну, вашого повного ПІБ я теж тут не бачу))) пишем в відкритому доступі. Це не забороняється. Висловлюємо свою думку А що, йти під кабінет Романюка чи під ваш центр зайнятості мітингувати ?
Антон
29.07.2019 20:46:26
А посилання на статейку, все ж таки, треба кинути на сторінку Зеленського у фейсбуці. Петро спішно країну сьогодні з сім'єю покинув, кажуть, так що, партєйці, трохи підіжміть булки)))))
Переконали
29.07.2019 21:10:00
З усього написаного вийде не один сценарій для фільму. Сподіваємось, що шалений резонанс піднятих питань, долине і до найвищого керівництва служби зайнятості, а для народних депутатів, щойно обраних, це повинно стати справою честі, бо ті проблеми які дійсно є у ОСЗ (а ми бачимо лише видиму їх частину) потрібно викорінювати. Інакше гріш нам ціна. Візьміть до уваги всі , хто може вплинути на подальшу долю служби в області.
Колега
30.07.2019 00:52:57
Мені соромно за службу зайнятості, за працівників. Риба псується з голови. Бумеранг існує. Успіху Вам!
W коментар видалено
Остання інформація
30.07.2019 12:23:41
У Києві дуже зацікавилася публікацією, а особливо коментарями, новопризначена директора ДЦЗ. Вже дано доручення зв'язатися з екс заступницею Світланою Корецькою щодо того чи бажає вона очолити обласну службу зайнятості....
Станіславський
30.07.2019 13:30:01
Не вірю, скиньте посилання
Остання інформація)
30.07.2019 13:59:36
Ви й доклали? В ЦЗ є тільки пару людей, які зможуть докласти цей брєд у Київ, і хто це такі всі знають. Аби той, що затіяв цю гру сам не був обіграний)))
Ангел
30.07.2019 14:34:23
Це вброс "прихильниць", щоб відвернути увагу від Романюка і перекинути на іншу людину.
Остання інформація)))
30.07.2019 15:17:44
Немає причин ні від кого відводити увагу. Всі знають хто замовив цей цирк. Він ж не може зробити це відкрито, бо духу не вистачає, натомість ходить і своїм колегам в очі посміхається. Ну да, то "велика" людина! Хто ще до такого додумався б?! Смішно, бо сам по собі він нічого не вартий.
Роман
30.07.2019 15:52:32
То хто, на вашу думку, це все замовив. А то не всім зрозуміло, бо не всі в ЦЗ працюють.
Роману
30.07.2019 16:15:00
Що, все? Статтю Під прицілом??? Чи коментарі у захист Романюка?
Антон
30.07.2019 12:46:51
Ну, не знаю , за Корецьку...але те, що Романюк отримає те, що приготував іншим - це нормально.
працівник ОЦЗ
30.07.2019 16:34:30
Корецька на карліка зуб має. Він їй життя спортив.Вона так старалась на всіх шестерити, без мила йому в ж..... залізти, але....... перестаралась. Звичайно не без допомоги єхидного тарасика.
Працівнику ЦЗ
30.07.2019 16:59:13
Певно погано вміє та Корецька в жопу влазити)))))Зате у вас це добре виходить)Без різьби.Дивіться не перестарайтесь.)))))))))))
Лучанка
30.07.2019 13:07:42
А хто знає, яка у Романюка освіта? Хто він за професією?
Станіславський
30.07.2019 13:38:55
Вірю, читаючи Ваш коментар, що у Вас набагато вища.
Лучанка до Станіславського
30.07.2019 16:30:00
Я Вас не зрозуміла?! Освіта отримана не за сало і не за гроші, як дехто вчиться. І працюю за фахом. А ось чому фінансист працює на адміністративній посаді у ОЦЗ - не зрозуміло.
Роман
30.07.2019 13:45:59
За освітою я самий звичайний бездарний трутень
Ангел
30.07.2019 14:21:25
За освітою Романюк - фінансист. У минулому - банківський клерк і партійний" діяч" (тільки партію вибрав трошки необачно). Дурним його не назвати. Математик. Як швидко заробити в державному секторіі? Тим більше, в такому, як служба зайнятості. В області, де роботодавці шукають працівників всюди, але не в центрах зайнятості, де пошукачі роботи давно цікавляться вакансіями іноземних рекрутерів. Ось тут і написали. Шляхом відкатів за допомогою різних друзів, приятелів, соратників, добровільно-примусових подарунків від підлеглих, премій, тощо. Не кожному так вдається. Йому вдалося. Він тримає на короткому повідку тих, кого привів з собою, і вони добре знають, що попередники були звільнені, загалом, незаконно. І добре знають, що , якщо не будуть слухатися, кормится і тут писати оди боссу))), то займуть місця на біржі вже по той бік стола... все зрозуміло. Тільки незрозуміло одне - чому люди настільки самовпевнені...а особливо ті, які нічого не створюють, не виробляють...Якось так ..
Працівницям
30.07.2019 17:31:19
І ще одне. Читаю тут коментарі і жах бере. На захист шефа тут пишуть працівники центру зайнятості. Пишуть потенційним клієнтам, роботодавцям, колегам, хай колишнім, просто людям, які висловили свою думку, яка не подобається їм і їх шефу : "сіра маса ,придурки, собаки які гавкають ,стара курва...." це ж, явно, пишуть працівниці цз, які добре обізнані в тому, навіть, що стара директорка " всралась і сидить біля туалету" ... Рівень професіоналізму....культури.... виховання... Куча орфографічних помилок. Це такими "фахівцями" оточив себе Романюк. То як він може очолювати службу, яка має підбирати людей роботодавцям, якщо в самого - повне фіаско. А, він - фінансист...і свій карман зафінансував добре. Але , стаття ця - дійсно, бомбезна. Давно в Луцьку не було такого кворуму...Принаймні, потрібно взнати і таке, що твориться у нас поряд...
Тетяна
30.07.2019 20:03:39
Я в цій службі пропрацювала 21 рік,Це зборисько треба було розігнати вже давно,такої корупції напевно немає ні в одній організації,
Тарас Петрович
30.07.2019 22:37:49
І зовсім я не хам, просто я заступником хотів бути, а тепер за ваших коментів мене з роботи погонять..
Тарасу Петровичу
30.07.2019 23:38:56
Хоч один нормальний коментар)) Не хвилюйтесь, ми з Вами і за Вас!!!
Працівник філії
31.07.2019 14:28:49
Добре підмазуйте і годьте семенюку.А то витурить з оцз ще до того,як директором стане)
Тарасу Петровичу
31.07.2019 07:35:52
Романюк, це ти знов, висрався?
Тарасу Петровичу
31.07.2019 08:25:45
А скільки працівників - професіоналів, безпідставно, без будь-яких пояснень, звільнено з роботи з подачі Семенюка, Клімової та маріонеточних директорів, тому що потрібні були комусь посади.
Працівник ЦЗ
31.07.2019 09:59:33
Цікаво!Ця нова дирехторка в луцькому районі Гринчук вже проводить прийом безробітних в програмі єіас,як вимагає ДЦЗ.Чи тільки язиком плескати вміє як Романюк.
Ангел
31.07.2019 16:28:11
Нова директорка садовить всіх на горщики, купила памперси і читає казочки. Досвід!
Антон
31.07.2019 22:18:50
Заздрю! Бачив стрічку рцз! Романюк в фейсбуці знов! Опановує Турійськ! І фото- фото-фото. Діяльність! Не дивлячись, хто що каже! Він буде крізь сльози сміятись! Бляха, це ж треба так себе любити.
Антону
31.07.2019 22:30:44
Я б тоже хотів за таку роботу важку тридцять косарів мати)))
Ірина
31.07.2019 22:34:04
Але ж під тими публікаціями ніхто нічого не коментує, тільки лайкають))))
Працівник ЦЗ
01.08.2019 06:50:03
Так ту писанину ніхто й не читає !Хіба Романюк тішиться і його блюдолизи в захваті лайкають))
Антон
01.08.2019 07:25:25
Лайкають , бо зарплату ж треба. А що, я буду лайкати? Ржу, та й все. Як і всі, хто бачить ті напруги. що там коментувати? Дядька з роздутим его і його потуги в зображенні бурної діяльності?)))) А Тут цікаво
Людина зі сторони
01.08.2019 00:29:07
З службою зайнятості стикаюсь часто, маю там багато знайомих. Ганити чи хвалити Романюка бачу тут бажаючих вистачає.А хотілось би об'єктивності. Те що він вигнав кількох директорів, то правильно зробив, мало вигнав, чимало з них нероби та бездарі паразити на колективах ЦЗ. Хіба ніхто не знає що та дуже ображена директорка з Луцького районного з 20 річним стажем щодня бухала на роботі і влаштовувала п'яні розборки, брала хабарі. Скільки людей там звільнилось через неї? Чи той що в Турійську був притягався до суду за вчинення корупційних дій, як не вигнали певно заплатив комусь, систематично зловживав службовим становищем і крав що міг, з підприємцями крутив державні гроші. Ті інші вигнані теж не безгрішні.
Два чобота пара
01.08.2019 08:38:33
В Турійську то один чобіт, а пара "без мила"))))) змогла прорватись на філію - вміє)))).
Співробітник
01.08.2019 09:50:36
Не треба гнати на заступника у Турійську вона нормальна в порівняні з бидлом колишнім директором
Співробітнику
01.08.2019 10:47:45
На заступника ніхто не жене, вона колишньому директору не пара. Два чобота пара - це два "друга"
Лучанка
01.08.2019 16:22:20
Що Ви верзете, "об'єктивний" Ви наш! Вас, напевно, щодня пригощали? Ви любите "бухати"? Лексика явно освіченої людини! Як Ви можете так брехати?! Людина, що очолювала РЦЗ, нажила собі букет хвороб від такої нервової роботи! А за те, що вона не бажала принижуватися і вислуговуватися - позбулася роботи. А тепер їй ще бойкот влаштовують! Мали б совість таке писати!
Likar
02.08.2019 23:35:14
Точно, всі хто пішов знають її "букети"....
Людині зі сторони
01.08.2019 18:45:13
"Щодня бухала і влаштовувала п'яні розборки" ..."людина зі сторони", основне, пише)))) а я напишу - що Романюк прибиральниць до сексу примушує, і що? Оце хочеться вже гвандіти, що на голову не налазить.
Людині зі сторони
02.08.2019 10:19:33
У вас мабуть косоокість розвинулась спостерігати зі сторони, стаття за романюка як він безчинствує зі своїми кішками драними, хай би краще кожен займався безпосередніми обов'язками,клімова займалась корпоративною культурою, рівнем культури працівників, дотриманням кадрового законодавства, герасимчук юриспрунденцією, романюк прочитавши це все зібрав усіх, та розібрався що не так, чому перейшли червону позначку, невдоволення осз, бо правда очі коле..чому рік немає керівника в ст.вижві, заступник що не тягне, щоб підвищити, чи чого ти туди їздив, дратувати людей, в любешові призначив людину, брат якої очолює осередок бпп в любешові, а сама навіть нач. відділу не працювала, в іваничах родичку однієї посадовиці, що робить послуги.... вже йому мало що залишилось поміняти,ото всі сидять і сопуть у дві дирки...При Кучмук був колектив що поацював на результат, не було ракових пухлин, а при романюкові всі нероби, п'яниці, бездарі,як він сам сказав, що йому не треба професіоналів, а щоб очі горіли, до чого до грошей, окремі центри по декілька місяців премію не отримували, за те оцз рулить по 100%
Коп
02.08.2019 20:13:10
Ви не людина зі сторони. Ви гарно орієнтуєтесь в багатьох внутрішньослужбних питаннях. І знаєте різницю між ОЦЗ і ОСЗ.
Ірині
01.08.2019 07:42:39
Ці публікації ніхто не читає. Є вказівка лайкати, от вони і лайкають. Там крім біржі ніхто і не лайлає. Хто постійно лайкає (директори і начальники відділів ОЦЗ) оце і є його шістьори-сраколизи. А роботодавці на рахунок його візитів вже давно кажуть: "Як він за.......в, чого воно лізе"
Роботодавець
01.08.2019 16:00:32
Та він вже задовбав нас всіх своїми безтрлковими візитами. Та який з них толк? Мені працівники регулярно потрібні, а його бла, бла, бла. Придумав собі світ і сам в ньому живе. А працівників як не було, так і немає. Бо кого мають направити як одні родичі і блатники стоять. Перетворили державну установу на якесь закрите акціонерне товариство.
Працівник служби з сусідньої обл
02.08.2019 12:56:59
Це якийсь жах, не можу повірити , що працівники служби зайнятості розвели такий треш в соцмережі про свою роботу.Це приниження усіх працюючих колег в даній сфері.Не знаю хто правий, хто ні, але не в соцмережах це з'ясовувати.Це чергове паплюження служби зайнятості своїми ж руками. А потім знову будемо піднімати престиж?
Працівник ЦЗ
02.08.2019 14:14:14
Пождіть)))Не критикуйте!!Ось поміняються у вас в області директори на "суперпрохфесіоналів" тоді й поговоримо)
Знавець
02.08.2019 18:23:53
А заступника директора оцз всунуть людину без досвіду управлінської роботи як мовяк.Що вміє лише хвацько застілля організовувати і оченятка директорам строїти)))
Антон
02.08.2019 21:59:35
Карлік думає, що він всім очі замилить своїми публікаціями, а його обідрані кішки вже з трусів вискакують, відробляючи ті премії своїми каментами во славу наполєончика, а люди все пишуть і пишуть...другий тиждень пішов - нових цікавих подробиць))))
просто так
02.08.2019 22:19:18
А роботою зайнятись не слабо? Коментарі в робочий час замість роботи, за яку,до речі , і платять. Це на рахунок обох сторін.
Вишенька на торт
02.08.2019 22:27:10
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2373571282734126&id=100002438333790
Вишеньці
03.08.2019 07:26:45
Ось тепер - все логічно. Пазл склався. І підтверджується, що центри зайнятості в країні - одна із багатьох непотрібних і корумпованих структур. Тому, абсолютно похер, чи її тут романюки будуть очолювати, чи овадюки, чи семенюки. Вони приходять нагребсти, що можуть, і звалити.
Чоловік зі здоровим глуздом
03.08.2019 10:50:48
Захист від безробіття є у всьому світі.Люди без роботи отримують на біржі допомогу.Але в тому й проблема в Україні.Хто призначає,кого і для чого керувати, і не тільки біржами !Система откатів як іржа ро'єдає країну.
Колега
04.08.2019 19:40:37
Пане директоре,твій бос звалив за кордон з 360 і більше кг валюти. Далі черга...Чи ще не нагріб...
Василь
10.08.2019 22:10:21
А семенюк тільки чекае коли ж нарешті здійсниться його мрія тому і підлаштовуе романюку різні штучки-дрючки та влаштовуе ведмежі послуги своему шефу.а романюк на все це тупо ведеться вірячи у відданість та патріотизм свого зама.