Народний депутат від "Слуги народу", член Комітету Верховної Ради України з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Анна Скороход розплакалася у сесійній залі парламенту через свої поправки до законопроекту.

Читайте також: Ігор Гузь: "Світязь гине! Звертаюся до прем’єра – негайно втрутитися у ситуацію"

Це сталося під час розгляду проекту закону про внесення змін до деяких законів України у зв'язку з відокремленням діяльності з транспортування природного газу (№2239-1), - передає УНІАН.

Коли під час розгляду поправок Скороход надали слово для виступу з місця щодо її поправок до законопроекту, вона російською мовою сказала: "Ви знаєте, таке враження, що у нас відбувається якесь знущання. Якщо я сказала, що я хочу пройти по своїм поправкам, значить, я хочу пройти по своїм поправкам...".

Її слова оплесками перебили інші депутати. Кілька колег підійшли до неї та почали втішати. Потім Скороход додала вже українською, що на засіданні комітету було досягнуто певних домовленостей.

"На сьогодні, коли я перечитала весь текст, ці домовленості не дотримані", - сказала, плачучи, депутат. Після цієї ситуації Скороход заспокоїлася, і депутати продовжили розглядати поправки, в тому числі, і її.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook