Найбільш високооплачуваним членом Кабміну в жовтні став в.о. міністра освіти Сергій Шкарлет.

Читайте також: В Україні введуть повний локдаун при новій умові

Про це йдеться в матеріалі "Слово і діло".

Найбільш високооплачуваним членом Кабміну в жовтні став в.о. міністра освіти: Сергію Шкарлету нарахували 105 тис. 176 грн, включаючи відпускні та матеріальну допомогу на оздоровлення.

Трохи менше – 103 тис. 639 грн – заробив міністр Кабміну Олег Немчінов. Така сума вийшла через відпускні та грошову допомогу на відпочинок. Понад 70 тисяч заробили в жовтні Дмитро Кулеба, Андрій Таран, Максим Степанов і Владислав Криклій. Зарплата прем’єр-міністра Дениса Шмигаля склала 54 тис. 24 грн.

Менше за всіх нарахували міністру соціальної політики Марині Лазебній – 30 тис. 997 грн. При цьому заступники в її відомстві в жовтні заробили добре: у чотирьох з п’яти − зарплата була більше 100 тисяч. Крім окладу і надбавок їм виплатили допомогу для вирішення соціально-побутових питань, а деяким ще допомогу з тимчасової непрацездатності.

Найвища зарплата серед заступників була в Анатолія Петренка з Міністерства оборони – 133 тис. 432 грн. Заступники міністра закордонних справ в жовтні отримали премії за результатами звіту про виконання програми діяльності Кабміну – близько 40 тисяч. Винагороди за результатами звіту про виконання завдань за 3-й квартал отримали заступники міністра розвитку громад і територій.

Читайте також: Шмигаль розповів, як держава допоможе бізнесу пережити карантин

Найбільш високооплачуваним членом Кабміну в жовтні став Сергій Шкарлет – він заробив більше 105 тисяч гривень.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook