Здорове харчування недоступне майже половині населення планети – трьом мільярдам осіб, в 2020 році понад 800 млн людей в світі голодували.

Читайте також: Наслідки пандемії: у світі голодують понад 800 мільйонів людей

Про це заявив генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш у своєму відеопосланні учасникам попереднього саміту ООН з продовольчих систем, що відкрився сьогодні в Римі, повідомляє УНІАН.

За словами Гуттеріша, головні причини голоду, недоїдання і відсутності доступу до здорових і корисних продуктів харчування – це бідність, соціальна нерівність, високі ціни на продовольство, збройні конфлікти і природні катастрофи, в тому числі пов’язані зі зміною клімату. Ситуацію посилила пандемія COVID-19.

Глава ООН підкреслив необхідність створення нової, більш справедливої і екологічно безпечної продовольчої системи.

«Ми ведемо війну з природою, і частина цієї війни – існуюча продовольча система, яка виробляє третину всіх викидів парникових газів; продовольча система, через яку ми втрачаємо 80 відсотків біорізноманіття планети», – зазначив Гутерріш.

Перший заступник глави ООН Аміна Мохаммед на відкритті саміту підкреслила, що пандемія коронавірусу хоча і стала серйозним ударом для глобальної економіки, представила світовій спільноті нові можливості, в тому числі можливість заново відбудувати продовольчі системи.

Читайте також: Безпрецедентна кількість стихійних лих: вчені називають ситуацію з кліматом критичною

«Ця можливість вже використовується. У 145 країнах зараз ведеться відповідний національний діалог. Це і великі, і маленькі країни, Північ і Південь, деякі з них переживають кризу, інші мають справу зі складною продовольчою економікою», – сказала Мохаммед.

«Але всі вони визнали універсальний характер порядку денного на період до 2030 року і найважливішу роль продовольчих систем у досягненні прогресу по всіх цілях сталого розвитку», – додала вона.

В ООН нагадали, що серед 17-ти цілей сталого розвитку на період до 2030 року – ліквідація злиднів і голоду, забезпечення здорового способу життя, відповідальне споживання і виробництво, а також збереження морських екосистем і екосистем суші. Всі ці цілі нерозривно пов’язані з удосконаленням продовольчих систем.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook