Переміг коронавірус, але не справився з ускладненнями: на Волині помер бойовий офіцер, Як на Волині серед ночі вирубують ліси (відео), Юрія Безпятка обрали секретарем Луцької міськради, "Усі вимруть": на Волині "забули" про віддалену лікарню в розпал епідемії (відео) – такими були головні новини Волині 1 грудня.

Читайте також: Луцький поліцейський отримав чорний пояс з рукопашного бою (фото)

Переміг коронавірус, але не справився з ускладненнями: на Волині помер бойовий офіцер

Вчора, 30 листопада, відійшов у вічність бойовий офіцер, полковник з Волині, люблячий батько, дідусь та наставник Гомонець Іван Миколайович

Чоловік помер у віці 73 роки.

"Мій ідеальний батько, дідусь, авторитетний друг, наставник, моя підтримка. "Доця!", – називав мене. Кожен робочий день починався з його дзвінка... Мені завжди хотілося, щоб він мною пишався. І я дуже пишаюся своїм татом! Бойовий офіцер, полковник, і при цьому неймовірної доброти і чуйності людина. Пройшов нелегкий життєвий шлях і так важко пішов з життя... переміг covid, але не справився з ускладненнями. Ми всі дуже любили його і завжди будемо любити... Я дуже старалася його вберегти, але все в руках Божих. Тепер і він в руках Божих, буде нашим ангелом", – пише донька.

Жінка зазначає, що ніколи не ділилася сімейними фото і переконана, що щастя любить тишину.

Читайе також: У Луцьку на "зебрі" збили жінку з дитиною − соцмережі

"Запам‘ятайте тата таким: чудовим сім‘янином, щирим, добрим і усміхненим. Він залишив нам найкращі спогади і чудовий сад, який ще довго всіх частуватиме смачними фруктами і ягодами. Але робочі дні з його дзвінків вже починатись не будуть", – зазначає жінка.

Як на Волині серед ночі вирубують ліси (відео)

Волинські лісівники розпочали працювати у нічну зміну. Схоже дня, щоб рубати ліс їм уже мало. Тому як тільки звечоріє не дивуйтеся, що у Ківерцівських лісах ви можете почути звук електропилки. І луну від того як десь в глибині хащ, серед нічної тиші падає дерево.

Власне на таку порубку натрапили і журналісти ТРК "Аверс". Поночі буквально за три кілометри від Ківереців рубали дуби. Кореспонденти подумали, що це напевне чорні лісоруби. Бо ж з місця події вони утекли, та й хто ж буде законно вночі рубати. Ризикуючи життям, бо ж так не довго і загинути, під час такої порубки. Але у лісовому та мисливському господарстві Волині підозри спростували. Заявили, що ця рубка цілком законна.

Про те, що поблизу Ківерців валять ліс, повідомили небайдужі місцеві мешканці. Телефонували одразу на телеканал, бо ж як зазначили на поліцію уже сподіватися марно. І хоча на вулиці уже ніч журналісти все таки вирішили поїхати на порубку. І варто зазначити застали лісорубів у розпал роботи. На місці повалений дуб. Електропилка, вогнище і харчі… А ще троє чоловіків, які дременули геть забачивши невідомих.

Чоловіки так втікали, що залишили у лісі мотоцикл та автомобіль на транзитних номерах. Проте вони тут не одні. В глибині хащ працює ще одна бригада. Чути звук електропилки і як падає щойно зрізане дерево.

Ситуація говорить сама за себе. На місце події журналісти викликали поліцію та розповіли, що десь за 50 метрів від них точно є ще одне щойно зрізане дерево. А ще при поліції знайшли три свіжих пеньки. До якої породи вони належать поночі  розібрати не можемо.

Читайте також: "Якого х*ра тут сидите?": в автобусі на Волині виник новий скандал (відео)

Поліцейські одразу викликають слідчих.

Але схоже кримінальне провадження ніхто не збирається відкривати. Вже наступного дня працівники лісового та мисливського господарства Волині пояснюють на своєму сайті, що такий формат роботи це норма.

Цитуємо: "відзняли зрізане дерево біля самого пенька, щоб на камеру воно виглядало здоровим, не взяли жодних коментарів у фахівців, проте поговорили з "місцевим пенсіонером", який не хоче називатися і який "все знає про заготівлю та незаконні рубки", журналістка зробила власні висновки про те, що лісу на Волині скоро не буде, бо "рубають безбожно".

Лісівники запевняють – це санітарна рубка. І обурюються, мовляв, дерево не з усіх боків відзняли. Воно ж бо гниле. А про інші дерева зрубані в цій ділянці ані слова. Не пояснюють чому рубають вночі і чому лісоруби, які буцімто роблять усе законно повтікали, як тільки їх застали за таким заняттям.

Юрія Безпятка обрали секретарем Луцької міськради

Новообрані депутати Луцької міської ради VIII скликання шляхом таємного голосування обрали секретаря міськради. Ним став депутат від політичної партії "За Майбутнє" Юрій Безпятко.  

Згідно з оприлюдненими результатами голосування, за Юрія Безпятка віддали свої голоси 26 депутатів, у тому числі Луцький міський голова Ігор Поліщук. Всього було видано таку ж кількість бюлетенів. Невикористаних бюлетенів – 16.

Читайте також: На Волині підліток жорстоко відлупцював неповнолітнього (відео)

Ігор Поліщук привітав новообраного секретаря з важливою посадою та побажав плідної роботи.

"Інтереси міста та прилеглих громад мають бути для вас пріоритетними. Ви маєте працювати над розвитком, спілкуватися, чути, допомагати вирішувати проблеми громади усім депутатам, навіть тим, які хотіли вас підтримати, але не змогли", – зазначив міський голова. 

"Усі вимруть": на Волині "забули" про віддалену лікарню в розпал епідемії (відео)

Закривають лікарню у розпал епідемії. У селі Самари Ратнівського району, яке знаходиться під самісіньким білоруським кордоном хочуть закрити єдину здравницю, де лікуються в межах 70 кілометрів. Пенсіонери, мало не плачуть, кажуть якщо медичний заклад закриють, то хоч завтра вмирай, бо ж до Ратного з навколишніх сіл їхати потрібно більше як півсотні кілометрів.

У Самарівській лікарні весь персонал в режимі очікування. Медики не знають, яка доля чекає на їхній медичний заклад. Останні місяці з фінансуванням не густо. А от у майбутньому лікарню взагалі можуть закрити. Ось така реформа.

Читайте також: На Волині на кордоні до кінця року діятимуть режимні обмеження

Відтак медики лікарні уже мають заборгованість по заробітній платні за жовтень. Така ситуація склалася через те, що в рамках медичної реформи сільським лікарням поставили умови по технічному забезпеченні як і обласним та районним медичним закладам. Відтак вимагають, щоб у здравниці були апарати ШВЛ, рентген-апарати і багато іншої техніки, яка коштує мільйони. А ще вимагають, щоб у лікарні додатково було введено ще дві штатні одиниці – вузькопрофільні спеціалісти. І це теж величезна проблема. Бо з кадрами у медицині виявляється уже критична ситуація.

У Самрівській лікарні є стаціонарне відділення. Зроблений ремонт, є свої постійні пацієнти. Якщо заклад закриють приміщення занепаде. А коли враз встане проблема зі здоров'ям то до Ратнівської лікарні людям доведеться долати від 50-ти до 70 кілометрів.

Під опікою Самарівської лікарні знаходиться 4 тисячі людей. Як розповідають місцеві мешканці – Ратнівська лікарня уже не хоче приймати їх до себе. І якщо закриють Самарійську лікарню подітися буде нікуди. 

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook