В Луцьку в лікарні від опіків помер чоловік; Сім смертей: де на Волині виявили найбільше хворих на коронавірус за добу; З решітками на вікнах: у дитбудинку на Волині виявили численні порушення; У волинянки виявили небезпечне захворювання; Загинув колега: суд виніс вирок патрульному, який спричинив смертельну ДТП у Луцьку − такими були головні події Волині та Луцька у четвер, 12 листопада.
Читайте також: Як працювали муніципали, коли Шиба був мером Луцька (відео)
В Луцьку в лікарні від опіків помер чоловік
В Луцькій міській клінічній лікарні помер чоловік, який внаслідок пожежі у власному будинку отримав опіки.
Пожежа сталася 10 листопада близько 19:00. Горів дерев’яний житловий будинок у селі Губин Локачинського району.
Клуби диму помітили сусіди, які й забили на сполох, адже у помешканні перебував 46-річний господар. Ще до прибуття рятувальників небайдужі односельці винесли постраждалого із задимленої кімнати.
Проте чоловік отримав сильний термічний опік полум'ям та був госпіталізований у відділення реанімації ЛМКЛ. На жаль, 11 листопада від отриманих опіків волинянин помер.
Інформацію підтвердив заступник директора з інформаційно-аналітичної роботи Луцької міської клінічної лікарні Андрій Смольянінов, який зазначив, що дійсно вчора у лікарні помер чоловік, який попередньо був доставлений з опіками, що отримав у пожежі в Локачинському районі.
За попередніми даними, пожежа трапилася внаслідок необережності з вогнем під час куріння потерпілого.
Читайте також: На Волині вночі горіла господарська будівля: вогонь знищив велосипеди, станки та брикет (відео)
Сім смертей: де на Волині виявили найбільше хворих на коронавірус за добу
За останню добу на Волині зареєстровано 374 нових випадки захворювання на COVID-19. Одужало за добу 351 особа. Сім випадків хвороби завершилися летально (м.Луцьк – 1, м.Нововолинськ – 1, м.Ковель – 1, Маневицький район – 1, Ратнівський район – 1, Рожищенський район – 2).
Нові випадки захворювання за добу виявлено: м. Луцьк – 79, м. Нововолинськ – 25, Володимир-Волинський район – 53, Горохівський район – 13, Іваничівський район – 7, Камінь-Каширський район – 17, Ківерцівський район – 44, Ковельський район – 32, Локачинський район – 3, Любомльський район – 2, Любешівський район – 15, Луцький район – 29, Маневицький район – 13, Ратнівський район – 13, Рожищенський район – 5, Старовижівський район – 3, Турійський район – 20, Шацький район – 1.
Станом на 12 листопада в області зареєстровано 17610 випадків COVID-19, які підтверджено лабораторно методом ПЛР, з них 890 у дітей та 1618 у медичних працівників.
Одужало 10960 осіб, з них 611 дітей та 1201 медичний працівник.
339 випадків хвороби завершилися летально (в тому числі померло 13 медиків).
Читайте також: Волинські прикордонники виявили безпілотники біля польського кордону (фото)
З решітками на вікнах: у дитбудинку на Волині виявили численні порушення (фото)
У Рожищі, в притулку для дітей служби у справах дітей Волинської обласної ради, під час моніторингового візиту зафіксували численні порушення.
Працівник Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Олена Прашко, регіональний координатор взаємодії з громадськістю Уповноваженого у Волинській області Віталій Єлов та громадський монітор Антоній Мельник здійснили моніторинговий візит у заклад.
Вони звертали увагу на усунення порушень, виявлених під час попереднього візиту, який відбувся у 2018 році.
Від вихованців притулку нарікань на застосування щодо них неналежного та такого, що принижує людську гідність, видів поводження та покарання, не надходило.
Дітям надається медична та психологічна допомога. З 01 лютого 2018 року в притулку працює практичний психолог.
Забезпечено цілодобовий медичний супровід. Проводяться медичні огляди новоприбулих вихованців, за результатами яких персоналом медичного пункту виконуються медичні призначення лікарів.
Водночас не усунуто деякі порушення. Зокрема, не демонтовано стаціонарні решітки на вікнах, що є порушенням правил пожежної безпеки.
Для забезпечення належного догляду та розвитку дітей не вистачає працівників. Зокрема, відсутня посада музичного керівника, що є актуальним, особливо в умовах ізоляції дітей та обмеження їх виходу за територію установи.
Не передбачено посади помічника кухаря. Кухар притулку зобов’язаний не лише готувати страви для п’ятиразового харчування, але й мити посуд. Ураховуючи, що у закладі одночасно може перебувати до 40 дітей, це може впливати на якість приготування страв та дотримання санітарно-гігієнічних вимог.
Читайте також: "Її змусили": повідомили нові деталі історії щодо 3-річного хлопчика, якого горе-матір залишила в готелі на Волині (відео)
У волинянки виявили небезпечне захворювання
Через аномально теплу осінь триває активність кліщів у природі, відповідно триває ризик інфікуватись небезпечними хворобами.
В області зареєстровано черговий лабораторно підтверджений випадок захворювання на хворобу Лайма (кліщовий лаймбореліоз), інформує ДУ "Волинський ОЛЦ МОЗ України".
Захворіла пенсіонерка з м. Ківерці. В ході епідеміологічного розслідування встановлено, що захворювання пов’язане з проведенням сільгоспробіт на присадибній ділянці на початку жовтня. Хоча факт укусу кліща заперечує, але через кілька днів хвора виявила еритему та набряк на шкірі в ділянці лівого колінного суглобу.
Через тиждень додались скарги на загальну слабкість, погіршення зору та підвищення температури тіла. Із вказаними вище симптомами хвора госпіталізована у районну лікарню, діагноз лаймбореліозу підтверджено лабораторно. Вказаний населений пункт є ензоотичний з кліщового лаймбореліозу.
Читайте також: На Волині жінка заразилася вірусним енцефалітом: як убезпечитись від кліщів
Загинув колега: суд виніс вирок патрульному, який спричинив смертельну ДТП у Луцьку
Луцький міськрайонний суд виніс вирок патрульному, який заснувши за кермом 6 липня 2020 року, здійснив наїзд на електроопору. Внаслідок отриманих травм під час ДТП загинув його колега – Олександр Волошина.
Суд постановив, що 6 липня 2020 року, приблизно о 05 год. 26 хв., будучи поліцейським взводу № 2 роти № 3 батальйону УПП у Волинській області ДПП НПУ, керуючи технічно справним транспортним засобом – легковим автомобілем марки "Mitsubishi Outlander", рухаючись по вул. Володимирська м. Луцьк в напрямку с. Забороль Луцького району Волинської області, неподалік буд. 74а, діючи з необережності, перебуваючи у стані стомлення – заснув, в результаті чого виїхав на бордюрний камінь, який знаходиться з правої сторони по ходу руху автомобіля, де продовжуючи рух тротуаром, через 13,5 м. передньою правою частиною транспортного засобу здійснив наїзд на електроопору.
У результаті ДТП, пасажир автомобіля отримав закриту черепно-мозкову травму, що супроводжувалась забоєм головного мозку із крововиливами під оболонки, що і стало причиною його смерті.
У суді патрульний вину у інкримінованому йому злочині визнав повністю та не оспорюючи фактичних обставин. Щиро розкаювався у вчиненому, просив вибачення у потерпілої та суворо його не карати.
Призначаючи покарання патрульному суд врахував його молодий вік, обставини кримінального правопорушення, інформацію про стан здоров`я обвинуваченого, який на обліках у лікарів нарколога та психіатра не перебуває та за допомогою до них не звертався, відомості про те, що він вперше притягається до кримінальної відповідальності, посередню характеристику по місцю попередньої роботи, добровільне відшкодування коштів в рахунок витрат потерпілого на лікування в сумі 25000 грн., думку самої потерпілої, яка не настоювала на суворому покаранні обвинуваченого, водночас просила позбавити його права керувати транспортними засобами.
Суд вирішив визнати винним підозрюваного у вчиненні злочину та призначити йому покарання у виді позбавленням волі на строк 5 (п`ять) років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк 3 (три) роки.
Крім того, його звільнили від відбування призначеного основного покарання у виді позбавлення волі з випробуванням, якщо він протягом іспитового строку тривалістю 3 (три) роки, не вчинить нового кримінального правовопорушення і виконає покладені на нього обов'язки, а саме: повідомляти уповноважений орган з питань пробації про зміну місця проживання, роботи; періодично з`являтись для реєстрації до уповноваженого органу з питань пробації; не виїжджати за межі України без погодження з уповноваженим органом з питань пробації.
Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook
Коментарі
коментарів немає