У Луцьку з метою координації заходів, пов’язаних із забезпеченням проведення консультації з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики та вирішення проблем міста, забезпечення прозорості у діяльності міської ради та її виконавчих органів сформують громадську раду. Про це йдеться на сайті Луцької міської ради.

Читайте також: Луцькрада звернулася до центральної влади, аби не допустити підвищення тарифів для населення

Представників громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших не підприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства України, подавати заявки для участі в установчих зборах з формування нового складу громадської ради при Луцькому міському голові.

Порядок подання та розгляду заяв ініціативною групою (зразок додається) щодо участі в установчих зборах:

Для участі в установчих зборах подається заява (за зразком), підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства (далі ІГС).

– 18 січня – 17 лютого 2021 року – подання заяв ІГС щодо участі в установчих зборах з формування нового складу Громадської ради при Луцькому міському голові;

– 18 лютого 2021 року – інформування ІГС (письмово та електронною поштою ІГС) щодо необхідності протягом 7 (семи) календарних днів усунення виявлених ініціативною групою невідповідностей.

– 26 лютого 2021 року – оприлюднення на офіційному сайті Луцької міської ради пропозиції ініціативної групи щодо персонального складу учасників установчих зборів.

– 1 березня 2021 року – оприлюднення на офіційному сайті Луцької міської ради пропозицій ініціативної групи щодо тих організацій, які не братимуть участі в установчих зборах, із зазначенням підстави для відмови.

– 4 березня 2021 року – установчі збори з формування нового складу Громадської ради при Луцькому міському голові.

Читайте також: "Турбота" у платіжках від керманичів держави: Луцькрада виступила проти підвищення тарифів та продовження локдауну (фоторепортаж)

Час проведення установчих зборів: 10.00 год.

Місце проведення установчих зборів: Зал засідань міської ради (вул. Богдана Хмельницького, 19, 3 поверх), у разі необхідності онлайн.

До заяви додаються: рішення, прийняте у порядку, встановленому установчими документами ІГС, про делегування для участі в установчих зборах представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу громадської ради; біографічна довідка делегованого представника ІГС із зазначенням його прізвища, імені, по батькові, посади, місця роботи, посади в ІГС, контактної інформації; копія виписки/витягу з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій та витяг із статуту (положення) ІГС щодо цілей і завдань його діяльності, засвідчені в установленому порядку; інформація про отримання ІГС як власником бази персональних даних його членів згоди делегованого ним представника на обробку його персональних даних; інформація про результати діяльності ІГС (відомості про проведені заходи, реалізовані проекти, виконані програми, друковані видання, подання ІГС відповідному органу письмових обґрунтованих пропозицій і зауважень з питань формування та реалізації державної політики у відповідній сфері та інформування про них громадськості тощо) протягом року до дня подання заяви (у разі, коли ІГС працює менше року, – за період діяльності); відомості про місцезнаходження та адресу електронної пошти ІГС, номер контактного телефону.

Місце подання заяви: відділу зв’язків з громадськістю Луцької міської ради, особисто, кур'єрською службою - (надсилаючи кур'єром просимо, враховувати час надходження документів), чи скан копії документів на електронну скриньку: [email protected] Адреса: 43025, м. Луцьк, вул. Б.Хмельницького, 19, каб. 102. Контактний телефон – (0332) 777937.

Режим роботи: Пн.- Чт. - 08.30 - 17.30 год. Пт. - 08.30 - 16.15 год.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook