Уже в жовтні з’являться нові та сучасні тролейбуси на маршрутах Луцька. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив перший заступник міського голови Григорій Недопад.

Читайте також: Волинські спортсмени-олімпійці отримали квартири у Луцьку (фото)

Сьогодні оглянули хід виконання робіт по виробництву тролейбусів для лучан на підприємстві "Богдан Моторс".

"Нові тролейбуси – тихі, екологічні й економічно вигідні, вони споживатимуть удвічі менше електроенергії, матимуть кондиціонери та підвищену зручність для пасажирів. Один такий тролейбус замінить орієнтовно 2,5 маршрутки. Тролейбуси матимуть оригінальний дизайн і маркування, що по стилю відповідатимуть Луцьку", – зазначає посадовець.

За словами Григорія Недопада кожен із тролейбусів буде обладнано кондиціонерами, usb-портами для заряджання мобільних пристроїв.

"Нагадаю, ще у квітні ми підписали контракт щодо постачання 29 нових тролейбусів між Луцькою міською радою та ДП "Автоскладальний завод № 1 "АТ "АК "Богдан Моторс". Для придбання нових тролейбусів з боку Луцької міської ради зроблено все аж до підписання контракту із постачальником. В міському бюджеті передбачено необхідні для цього кошти. Надійшов і фінансовий транш від Європейського інвестиційного банку. Передбачено поетапну передачу тролейбусів Луцьку партіями по шість одиниць. Перші два з першої поставки плануємо отримати у жовтні", – йдеться у дописі.

У цілому тролейбусний автопарк Луцька отримає 29 нових і сучасних низькопідлогових 12-метрових тролейбусів.

Читайте також: "Найкраще місто найкращої країни" у Луцьку відбувся дитячий фестиваль (фоторепортаж)

"Уже починаємо працювати над наступною фазою іншого міжнародного інвестиційного проєкту, що забезпечить можливість придбати ще 30 тролейбусів, 5 із яких будуть оснащені автономним ходом. Велика робота по залученню європейських коштів і реалізації проєкту проведена Департаментом економічної політики Луцької міської ради, тож дякуємо всім причетним до реалізації масштабного проєкту", – зазначає Григорій Недопад.

Головне фото – ілюстративне.

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook