Максим Кривош, що захопив автобус із заручниками в центрі Луцька 21 липня, виявився людиною "складної долі" і незвичайної біографії. Сусіди розповіли, що він сильно бив дружину, але дуже любив тварин. А правоохоронці повідомили, що луцький терорист раніше намагався викрасти сина мільйонера.
Читайте також: В Росії зганьбилися черговим фейком про луцького терориста (деталі)
Останні років п'ять Кривош став активним зоозахисником. Він навіть посприяв, щоб у місті Дубно Рівненської області, де він жив, перестали труїти собак, йдеться в сюжеті ТСН.
Місцеві захисники тварин добре відгукуються про нього та його діяльність. Він часто привозив тварин на стерилізацію, а неподалік від свого будинку влаштував кладовище для чотирилапих.
Що незвично, чоловік дуже не любив фотографуватися.
"Я хотіла кілька разів його сфотографувати. Він сказав: "Я не хочу", − говорить рівненська зоозахисниця Алла Лосік.
Сусіди по дачі теж добре відгукуються про Кривоша. Кажуть, завжди був привітний, годував собак і допомагав лікувати кота.
Разом з тим сусіди по багатоквартирному будинку в Дубно розповідають, що він бив дружину і жінка його дуже боялася.
"Таня дуже хороша, але вона його боялася, він її бив. Він побив її так, що вибив нижню щелепу", − розповідає сусідка Тетяна Мінязєва.
А в правоохоронних органах розповіли, що ще до того, як Кривош став зоозахисником, він разом зі спільниками намагався викрасти 12−річного онука місцевого мільйонера. Швидше за все, заради викупу. Але тоді дитині вдалося вирватися і втекти.
Читайте також: "Дуже близько була вибухівка": розповідь заручниці із захопленого терористом автобуса в Луцьку (відео)
Нагадаємо, Максим Кривош народився 6 листопада 1975 року в селищі Гай Оренбурзької області Російської Федерації. Його батько, Степан Максимович, був видатним ученим і винахідником. Мати Кривоша загинула в ДТП у 2013 році. Також у нього є син, який каже, що стосунки у них більш або менш нормальні.
А рідний брат Кривоша також сидів у в'язниці. Сам же "луцький терорист" провів у місцях позбавлення волі на 10 років з 44−х років свого життя. У його "послужному списку" розбій, шахрайство, вимагання, незаконне зберігання зброї.
Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook
Коментарі
Іван
23.07.2020 18:39:17
Ну, блядь, сімейка! Батько, "видатний вчений", який дослідив "вліяніє луни на телєграфниє столби" і помер в обнімці з пляшкою горілки. Не дочекався Нобелівської премії. А брат за що сидів? Теж за розбій і тероризм? Гноїти їх, гнид, в тюрязі найсуворішого режиму!
W коментар видалено