Денис П'ятигорець, помічник волинського нардепа Степана Івахіва, публічно відзначився цілою серією дивних заяв у одному з останніх інтерв'ю. Запорізький регіонал продемонстрував вкотре майстер-клас з підлабузництва хазяїну і розкритикував усіх опонентів, не навівши жодного достойного аргументу. У такий спосіб одіозний політик сумнівного розливу Денис П'ятигорець ще раз підкреслив свій статус бездумної "птиці-говоруна".

Читайте також: Що відомо про екс-регіонала, якого ввели до складу наглядової ради СНУ

За дифірамбами "Стьопі-космосу" криється бажання регіонала просувати власну політичну кар'єру. За "кохання" до олігарха, П'ятигорцю дозволяють жити у частині шикарного маєтку, яка по праву належить вдові й сиротам Ігоря Єремеєва

Для свого шефа з гарною рудою шевелюрою, колишній регіонал починає поливати брудом через кишенькові ЗМІ опонентів і курувати медійний напрямок, перетворивши кілька колись поважних інтернет-видань на відверто пропагандистські помийні ями. Наслідуючи горе-патріота Степана Івахіва, який відверто має людей ні за що, П'ятигорець і собі дозволяє зверхність та безтактовність з підлеглими, грубі й неадекватні висловлювання на адресу журналістів інших видань. Можливо це пов'язане з відсутністю у нього належного виховання чи елементарних моральних принципів.

На думку практикуючого психолога Тетяни Зінчук, яка на наше прохання прокоментувала його інтерв'ю "Конкуренту", у Дениса П'ятигорця це скоріше пов'язане із особливостями становлення його, як особистості і намаганням підвищити власну самооцінку за рахунок знецінення інших. Скоріше за все, помічник олігарха десь невпевнений у своїх фізичних чи розумових силах, або, як наслідок, якихось підліткових образ (зайва вага в підлітковому віці, несприйняття однокласниками і жінками), що призводить до спроби самоствердження за рахунок інших.

"Такий тип особистості, – наголошує пані Тетяна, – намагається відкидати будь-яку критику, навіть раціональну, не реагувати на неї і видавати бажане за дійсне, часто говорити неправду, хоча сам у неї і вірить, знаючи, що у результаті навіть з'ясування істини йому нічого за це не буде. Такі компенсаторні особливості лише засвідчують певні страхи і тривоги, хоча людина, очевидно, самозадоволена і у деяких цитатах простежується яскравий нарцисизм. Дуже часто за знеціненням інших осіб, у яких відчувається конкуренція, ховається власна нікчемність, особливо фізична", – резюмує наша співрозмовниця і з нею тяжко не погодитися.

Денис П'ятигорець

Неодноразово журналісти звертали увагу на те, що аргемунтація у критиці "континіумівського" блогера практично завжди відсутня. Його слова – це набір загальних фраз без фахового обгрунтування, відверта лірика. Це вкотре доводить, що Денис П'ятигорець є звичайним балакуном, який фахово не розуміється ні в чому.
Дедалі частіше у своїх безглуздих інтерв'ю, екс-регіонал усіляко вихваляє хазяїна, розповідаючи вигадки про те, який той працьовитий депутат, що він приїжджає на Волинь і 90% часу проводить з виборцями, і наскільки цінить людей.

Отруйний цинізм у словах у словах Дениса П'ятигорця виливається через вінця, адже громадськості добре відомо, що псевдоблагодійник Степан Івахів абсолютно байдужий до людей, поки не наблизяться вибори. За дві каденції олігарх не перетворив свої виборчі округи у "Нью-Васюки", а лише нароздавав дешевих обіцянок і довів виборців до зубожіння, знищивши молочну галузь.

Нагадаємо, що свого часу Денис П'ятигорець торував свій шлях у політику з "Партією регіонів". Тоді через те, що "забруднив плакатами із своєю мордою", фасади усіх будівель та усі стовпи, розлючені мешканці Запоріжжя, вимагали покарати кандидата за таку недолугу агітацію.

Не зробивши для рідного міста за кілька років нічого корисного, один з найбільших прогульників міськради уже в 2012 році приїжджає на Волинь втілювати брудні виборчі технології, які практикувалися на Сході.

"Друг Степана Петровича та мій товариш Валерій Черкаска, який працював у його виборчій кампанії 2012 року, запропонував мені долучитися. Я сказав, що можу приїхати, проконсультувати та поїхати назад. Вийшло все не так", – розповідає регіонал.

Та виборча кампанія запам'яталася волинянам тотальним підкупом виборців, маніпуляціями проти опонентів у ЗМІ і "каруселями" на виборчих дільницях від олігарха Івахіва. У виборчому окрузі № 21 горе-меценат виграв у Ігоря Гузя з різницею в усього 500 голосів.

"Стьопа-лунтік" більше часу проводить на Місяці і рідко переступає через себе та приїжджає у свій виборчий округ, який за стільки років досі залишається найобділенішим увагою і державою. Наприклад, нещодавно Шацький район святкував 25-річний ювілей з дня заснування. Однак горе-депутат, який так цінить людей і обожнює з ними спілкуватись, не спромігся особисто привітати мешканців району. Замість нього, як завжди, відбрехувався П'ятигорець – гроза місцевих їжачків, а як відкупне регіонал презентував подарунок від нардепа – виступ "Лісапетного батальйону".

Читайте також: Волинський нардеп-олігарх проігнорував визначну подію на своєму виборчому окрузі

Казки з вуст П'ятигорця про часті посиденькі Івахіва з людьми за чаркою самогонки, гуляння на сільських весіллях і регулярне спілкування з виборцями – це лицемірство і крайній вияв неповаги до читачів. Аби настільки впевнено брехати треба поховати власну совість і почуття людської гідності. Зрозуміло, що школа "Партії регіонів" не пройшла даремно для П'ятигорця і він наскрізь просяк її азами і цінностями, які не чужі й Івахіву. У Запоріжжі досі пам'ятають діяльність обранця громади П'ятигорця і називають його "ганьбою міста". Що ж, на Волині цей пропагандон "Континіуму" з командою, впевнено крокує до подібного титулу.

Читайте головні новини Волині та України також на наших сторінках у Facebook та Twitter