Повідомили деталі затримання чиновниці Волинської ОДА на хабарі; Донецькі на Волині: як скандальна фірма "Данко" освоїла 500 мільйонів на ремонт доріг; МОЗ оновило карантинні зони: куди потрапила Волинь; Одіозний волинський митник знову на стражі митного порядку; У Луцьку померла лікарка-кардіолог обласної лікарні − такими були головні події Волині та Луцька у четвер, 11 березня.
Читайте також: Відійшов у Вічність учасник АТО з Луцька − соцмережі (фото)
Повідомили деталі затримання чиновниці Волинської ОДА на хабарі (фото)
1500 доларів США хабаря з перевізника за перемогу в конкурсі – поліцейські затримали начальницю управління Волинської облдержадміністрації. "На гарячому" взяли керівницю управління транспорту та зв'язку Наталію Остапкович.
Протиправну діяльність посадової особи викрили оперативники управління стратегічних розслідувань спільно зі слідчими обласного управління поліції.
За даними слідства, керівниця одного з управлінь вимагала неправомірну вигоду від підприємця, який займається пасажирськими перевезеннями. За 1500 доларів США вона гарантувала підприємцю перемогу в конкурсі на перевезення пасажирів на приміському внутрішньообласному автобусному маршруті загального користування.
10 березня у Луцьку поліцейські затримали правопорушницю після того, як вона отримала кошти. Жінку затримали у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.
Вирішується питання про повідомлення керівниці управління облдержадміністрації про підозру за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України.
За вимагання та отримання службовою особою неправомірної вигоди передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5-ти до 10-ти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.
Читайте також: Стало відоме ім'я волинського службовця, якого затримали на хабарі
Донецькі на Волині: як скандальна фірма "Данко" освоїла 500 мільйонів на ремонт доріг (відео)
На деяких волинських дорогах, які відремонтували буквально кілька місяців тому, асфальт розтає разом зі снігом. Схоже програму "Велике будівництво" так поспішають якнайшвидше освоїти, що про якість асфальтного покриття не дуже і дбають. На підприємстві "Служба місцевих автомобільних доріг" на Волині відбулася нарада з представниками організацій, які кладуть асфальт на автошляхах області. За минулий рік підприємство освоїло 500 мільйонів гривень, за цей планують освоїти ще майже стільки ж.
У селі Княгининок нещодавно розпочали ремонт дороги районного значення. Вона простягається до села Моташівка. І як тільки на вулиці побачили грейдери, люди невимовно зраділи, адже ця дорога уже давно потребувала капітального ремонту.
Проте ремонт дороги дуже дивний. Адже асфальту поклали лише невеличкий шматок. Звісно виглядає усе набагато краще, як було, бо ж раніше на цій ділянці після дощу було місиво з багнюки. Проте товщина новенького асфальтного покриття говорить про те, що незабаром від цього ремонту може не лишитися і сліду.
Цей шмат дороги, як кажуть місцеві, ремонтувала Донецька фірма "Данко". Підприємство доволі нове, але уже вийшло в лідери по ремонту доріг на Волині. Тендери виграє раз за разом. І на чималенькі суми.
Але на якість роботи цих дорожників вже є скарги. І це попри те, що асфальтне покриття вкладали лише кілька місяців тому.
На фірму "Данко" скаржився голові облдержадміністрації Голобський селищний голова. Адже Данко повигравало тендери не лише на будівництво, але й на експлуатаційне обслуговування доріг: "Такого жахливого стану доріг, як у 2020 році ще не було", – пише у своєму листі Голобський селищний голова.
Представника фірми "Данко" журналісти зловили у коридорах облдержадміністрації. У стінах відомства проводили обширну нараду з керівникам підприємств та організацій, які займаються ремонтами автошляхів Волині.
Читайте також: Донецькі на Волині: скандальна фірма підробила документи, аби виграти тендер по ремонту доріг (відео)
МОЗ оновило карантинні зони: куди потрапила Волинь
В Україні 11 березня оновили список населених пунктів за рівнями епідемічної небезпеки. У "помаранчевій" зоні опинилася Миколаївська область.
У "червоній" зоні залишилися чотири області: Житомирська, Івано-Франківська, Закарпатська і Чернівецька.
Всього 10 регіонів знаходяться в "помаранчевій" зоні – місто Київ, Вінницька, Донецька, Київська, Львівська, Миколаївська, Сумська, Тернопільська, Хмельницька та Черкаська області.
Решта 11 областей "жовті": Волинська, Дніпропетровська, Запорізька, Кіровоградська, Луганська, Одеська, Полтавська, Рівненська, Харківська, Херсонська, та Чернігівська.
Показник госпіталізацій хворих на коронавірус перевищує допустиму норму в дев'яти регіонах – Києві, Вінницькій, Житомирській, Закарпатській, Івано-Франківській, Миколаївській, Тернопільській, Хмельницькій та Чернівецькій областях.
Читайте також: Встановили особу вандала, який розмалював зупинку в центрі Луцька
Одіозний волинський митник знову на стражі митного порядку (відео)
Михайло Бурдейний, якого називають касиром ягодинської митниці та її "смотрящим", і далі фігурує у контрабандних скандалах.
Волинський митник, без перебільшення, вже встиг стати одіозною фігурою. Засвітився не в одному контрабандному скандалі, втім і досі – серед ягодинського начальства. Нині керує зміною, а минулоріч навіть виконував обов’язки начальника поста "Ягодин".
Подейкують, що саме він, так би мовити, відкриває ворота української митниці для тіньових вантажів.
"Саме на його плечах лежить контроль переміщення нелегальних вантажів, домовленості з їхніми власниками і контакт з керівництвом Волинської митниці та профільними департаментами в Києві. Бурдейний курує схематоз на "Ягодині" вже близько п’яти років і поки він влаштовував усіх. Тільки за останній місяць на зміни Бурдейного пройшло більш як 20 узгоджених фур з переворотами, що в подальшому оформлювались у Ковелі й далі розповзались по країні. Збитки бюджету з кожної мінімум 10-20 тисяч доларів", – таку інформацію повідомляє український журналіст Євген Плінський.
Більше того: журналіст називає конкретні фірми, які нібито ввозили в Україну товари за схемою "переворот". Суть її така: дорогий товар оформляють як дешевий. Скрутки ПДВ від таких схем просто шалені. Наприклад, фура наповнена айфонами, а згідно з документами – це всього лиш яблука.
Якщо вірити журналісту, подібними схемами промишляють товариства з обмеженою відповідальністю "Агроті Сервіс", "Каскад пром" та "Картер плюс". І, як каже Плінський, все це відбувається у зміну Михайла Бурдейного та під його покровительством. Мовляв, за місяць із 20 фур проколи сталися лише з двома.
У першому випадку нібито далися взнаки ризики огляду. Тоді, як пише Плінський, автомобіль кілька днів протримали на посту, давши можливість підкласти фіктивний лист польського комірника. Мовляв, той переплутав товар.
"Другий збій у схемі Бурдейного трапився на ТОВ "Каскад пром", – пише Плінський. – З 14.01 до 24.02 на цю фірму проїхало 14 автомобілів, і все було гаразд. Ні оглядів, ні ризиків, ні проблем. Але 24.02 машина через помилку водія заїхала на зміну не Бурдейного і її затримали, виявивши невідповідність вантажу інформації у документах".
Читайте також: Як працює схема заробітку волинських митників на контрабанді: розповідь працівника (відео)
У Луцьку померла лікарка-кардіолог обласної лікарні (фото)
Відійшла у вічність лікарка-кардіолог Волинської обласної клінічної лікарні Ірина Казанджа.
"Інтелігентність, мудрість, ерудованість, професіоналізм, доброзичливість − ось ті риси, які були притаманні Ірині Григорівні протягом її життєвого та трудового шляху та які залишаться в пам’яті колег, друзів та пацієнтів. Висловлюємо щире співчуття рідним покійної. Переконані у тому, що Царство Небесне заслужено нею, її працею лікаря та людською долею", – йдеться в повідомленні.
Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook
Коментарі
коментарів немає