Скандальний бізнесмен і спонсор "Народного руху" у Луцьку рейдернув у міста приміщення і земельну ділянку; Горе-ректор ЛНТУ Савчук похвалився наявністю чоловічого статевого органу і назвав це "перевагою"; На Волині від коронавірусу померли троє людей: де та скільки виявили нових хворих; Стало відомо про стан студентки Лесиного вишу, яка захворіла на коронавірус; Першу трійню, яка народилася у Волинському перинатальному центрі, вже виписали додому; Волинський ліцей переходить на дистанційну форму навчання; Лучанка шукає зниклих в АТО своїх синів вже 6 років; "Ми – роду козацького діти": у Луцьку святковим концертом з цінними призами відзначили День захисника та козацтва; Коронавірус, лікарня, притулок: що чекає на п'ятьох дітей, яких побив батько на Волині – такими були головні новини Волині 14 жовтня.
Читайте також: У селі неподалік Луцька зведуть духовно-національний центр (фото)
Луцький підприємець, який спонсорує передвиборчу діяльність Народного Руху в Луцьку, за сумнівною схемою оформив на себе право власності на чимале складське приміщення, яке мало б належати громаді. А ще незаконно користується міською землею і не платить за це ні копійки до бюджету. Можна тільки уявити, на які ще оборудки він наважиться, якщо матиме в Луцькій міській раді "своїх" депутатів. Бо досі йому ніщо не заважало привласнювати майно за фіктивними документами.
У серпні 2020 року громадська організація "Розвиток Мікрорайонів Міста", громадський рух "Народний контроль" та Волинська крайова організація Народного Руху України оголосили рішення про об’єднання та участь у місцевих виборах однією командою.
Горе-ректор ЛНТУ Савчук похвалився наявністю чоловічого статевого органу і назвав це "перевагою"
В.о. ректора Луцького національного технічного університету Петро Савчук своєрідно прокоментував зняття двох кандидатур на виборах ректора на підтримку Ірини Вахович. Чоловік заявив, що в нього є "колосальна перевага" – наявність чоловічого статевого органу.
"Товариство! Таким чином, після сьогоднішніх дебатів "вижило" (залишилось) лише четверо кандидатів: Вахович Ірина Михайлівна – доктор економічних наук, професор; Ковальчук Олена Сергіївна – доктор педагогічних наук, професор; Ляшенко Оксана Миколаївна – доктор економічних наук, професор; Савчук Петро Петрович – доктор технічних наук, професор".
Читайте також: На факультеті інформаційних технологій ВНУ новий декан
На Волині від коронавірусу померли троє людей: де та скільки виявили нових хворих
За останню добу на Волині зареєстровано 185 нових випадків захворювання на COVID-19. Одужало – 207 осіб. Чотири випадки хвороби завершилися летально (м. Луцьк – 3, Володимир-Волинський район – 1).
Нові випадки захворювання виявлено: м. Луцьк – 41, Луцький район – 13, м. Нововолинськ – 21, Володимир – Волинський район – 17, Горохівський район – 13, Іваничівський район – 2, Камінь-Кашинський район – 11, Ківерцівський район – 20, Ковельський район – 11, Локачинський район – 6, Любомльський район – 4, Любешівський район – 4, Маневицький район – 7, Ратнівський район – 3, Рожищенський район –5, Старовижівський район – 5, Турійський район – 2.
Стало відомо про стан студентки Лесиного вишу, яка захворіла на коронавірус
На факультеті ФФтаЖ ВНУ імені Лесі Українки є перший підтверджений випадок COVID-19. Студентка 3-го курсу, яка захворіла, розповіла про своє самопочуття.
"Мені було боляче навіть лежати, відчувала жахливий дискомфорт", – розповідає дівчина.
"Симптоми як у звичайного грипу, тобто головний біль, нежить, біль у горлі, потім піднялася температура. Її легко збили, без ускладнень, вона зникла через три дні, а потім розпочався жахливий головний біль. Голова боліла спереду та на потилиці, наче її просто здушували з обох боків. Наступний симптом – біль у тілі. Шкіра стала дуже чутливою, мені було боляче навіть лежати, відчувала жахливий дискомфорт.
Згодом зникли нюх та смак. Я це зрозуміла, коли почала їсти і їжа була ніяка. Мені це здалося дивним, але списала усе на нежить і не приділила цьому уваги. А коли мені довелося нарізати звичайнісіньку цибулю, я зрозуміла, що щось не так.
Читайте також: У Луцьку вшанували пам’ять військовослужбовців, які загинули у АТО/ООС (фото)
Першу трійню, яка народилася у Волинському перинатальному центрі, вже виписали додому (фото)
У вівторок, 13 жовтня, у Волинському обласному перинатальному центрі було справжнє свято, адже додому – в село Привітне Локачинського району – проводжали трійню, яка народилася ще 18 липня. Два братики й сестричка, які з’явилися на світ на 26-му тижні вагітності, нині здоровенькі, гарно набирають вагу й уже готові зростати вдома. Хоча цьому щасливому дню передувало майже три місяці боротьби за дитячі життя.
"Пацієнтка поступила до нас ургентно за направленням лікаря районної лікарні в терміні вагітності 26 тижнів з відходженням навколоплідних вод. Мені зателефонували, ми їхали з увімкненими сиренами, аби не спізнитися, – розповіла генеральна директорка Волинського обласного територіального медичного об'єднання захисту материнства і дитинства Ірина Горавська. – Почалася пологова діяльність, тому пролонгувати цю вагітність уже було неможливо. Треба було швидко діставати цих дітей, бо народження трійні через природні пологові шляхи, ще й в такому терміні, є недоцільнім і точно не додасть дітям здоров’я".
Волинський ліцей переходить на дистанційну форму навчання
Міністерство освіти і науки цього понеділка рекомендувало закладам загальної середньої освіти провести осінні канікули раніше – з 15 до 30 жовтня включно. Але заклади дошкільної освіти продовжують працювати у звичному режимі. Так як цей документ носить рекомендаційний характер, кожен заклад освіти Любешівщини самостійно приймав рішення щодо запровадження змін у структуру навчального року.
Про це повідомили начальники відділу освіти УГП Любешівської селищної ради Василь Кух і відділу освіти, молоді та спорту Любешівської РДА Неля Свищ.
На передчасні осінні канікули по п’яти сільрадах району жодна школа не прийняла такого рішення, тобто всі продовжують працювати за попереднім планом.
Читайте також: Декілька волинських сіл залишаться без газу
Лучанка шукає зниклих в АТО своїх синів вже 6 років (фото, відео)
Лучанка Катерина Хомяк – єдина в Україні мама, у якої на війні зникло безвісти двоє синів. Дмитро та Володимир Хомяки служили в добровольчому батальйоні "Айдар". Володимира і Дмитра жінка шукає вже 6 років.
Старшому Володимиру тоді було 24 роки, Дмитру – 20. Синів Катерина Хомяк востаннє чула в серпні 2014-ро напередодні бою за Щастя на Луганщині.
"Криваве те Щастя для наших хлопців. Подзвонив Володя і сказав, що "мама, деякий час зв'язку не буде. Але, мам, ти не переживай, ми 17 вересня будемо вдома". І в той же день я поговорила з Дімою, він був поряд", – пригадує мати зниклих бійців.
Після бою під Щастям жінка впізнала одного із синів на одному з відео: "По відео можна сказати – ранений, контужений. І що там далі відбулося – ми не знаємо, тому що відразу попала група батальйону "Айдар" в засідку, а потім і 80-та бригада".
У Луцьку з нагоди Дня захисника України, українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці у сквері Героїв Майдану і Небесного легіону, що за будівлею РАЦСу, лучанам влаштували свято "Ми – роду козацького діти" з пісенними виступами, майстер-класами та розіграшем цінних подарунків.
Захоплююче дійство для лучан організували Луцька міська рада, управління соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді у партнерстві з Фондом Ігоря Палиці "Тільки разом", який долучився до проведення свята, як організаційно, так і цінними подарунками для розіграшу.
Читайте також: У Луцьку на проблемному перехресті встановлять світлофор
Коронавірус, лікарня, притулок: що чекає на п'ятьох дітей, яких побив батько на Волині (відео)
Троє з п'яти побитих 35-річним батьком дітей, разом з мамою лікуються в обласній дитячій лікарні. Двоє хлопчиків вже у Рожищенському притулку для неповнолітніх, в одного із них виявили коронавірусну інфекцію.
"Районна служба у справах дітей 12 жовтня передала до суду документи про позбавлення матері та батька батьківських прав", − розповіла спеціалістка служби у справах дітей райдержадміністрації Лариса Самчук.
Троє малих зараз лікуються в стаціонарі неврологічного відділення обласної дитячої лікарні. У двох: братика і сестрички, після побиття, лікарі діагностували струс головного мозку. Поруч з дітьми 27-річна матір.
Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook
Коментарі
коментарів немає