Звільнили з посади директора Служби автомобільних доріг у Волинській області Ігоря Свиридова. Про те, що чиновник звільнений з посади повідомили в пресслужбі облдержадміністрації Волині.

Читайте також: Звільнили скандального чиновника ОДА, який причетний до "відкатів" на Волині

Така інформація з’явилася після того, як у пресі повідомили, що на хабарі затримали двох заступників Ігоря Свиридова.

На Волині правоохоронці затримали посадовців Державного підприємства "Служба автомобільних доріг", які налагодили схему одержання від підрядників "відкатів" у розмірі 20% від вартості виконаних робіт зі встановлення систем відеоспостереження на об’єктах будівництва. Договори чиновники укладали лише з тими підприємцями, котрі погоджувались платити "відкат".

Відомо, що на гарячому затримали двох заступників голови Державного підприємства "Служба автомобільних доріг". Після гучного затримання одразу з’явилася інформація про те, що керівник підприємства Ігор Свиридов звільнений з посади за згодою сторін. І що цікаво, звільнили посадовця ще нібито 2-го листопада.

Між тим, сам Ігор Свиридов у телефонному коментарі розповів, що про своє звільнення щойно дізнався.

"Ви знаєте, я коментарів не даю! На жаль, я нещодавно тільки дізнався про те, що я звільнений", − коротко зазначив вже ексголова Державного підприємства "Служба автомобільних доріг у Волинській області" Ігор Свиридов.

Якщо вірити обласній державній адміністрації про звільнення ще другого листопада, то до відповідних реєстрів підприємств уже давно мали б внести зміни. Проте, у реєстрах Ігор Свиридов досі записаний, як керівник. Що дозволяє припустити – чиновника звільнили заднім числом.

Зазначимо, що на хабарі взяли двох заступників Ігоря Свиридова, це за офіційним повідомленням прокуратури. Також у відомстві кажуть, що є ще два фігуранта причетність, яких до справи встановлюється.

Читайте також: "Відкати" на "Великому будівництві": волинським чиновникам повідомили про підозру (фото)

ДП "Служба місцевих автомобільних доріг у Волинській області" створене навесні 2020 року розпорядженням голови ОДА. На посаду директора без жодного конкурсу голова ОДА Юрій Погуляйко призначив Ігоря Свиридова – колишнього регіонала з Донецької області. Після того, як він очолив згадане держпідприємство, на Волині тендери почала вигравати донецька фірма "Данко" і збудувала без жодних дозволів на території Волині асфальтний завод. До того ж умови тендерів, які оголошувало держпідприємство, були написані так, щоб вигравала конкретна фіома. Крім того, тендер на розробку сайту для держпідприємства також виграла фірма, наближена до Ігоря Свиридова.

Свого часу підприємства, якими керував Свиридов звинувачували у тендерній змові. А волинські дорржники неодноразово скаржилися на непрозорість тендерів.

Ігор Свиридов балотувався до Волинської обласної ради за списками "Слуги народу". Він зізнався журналістам, що цього року він відправив свою доньку народжувати до так званої "ДНР", а сам туди їздить, щоб наглянути за своїм триповерховим будинком.

Більш детальніше у відеосюжеті ТРК Аверс:

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook