Українці розповіли, що вони отримали від Незалежності країни. Так, для когось суверенітет України – це свято волі та свободи вибору, а для інших це звістка, яка досі приносить невпевненість у завтрашньому дні, - інформує ТСН.
Українській молоді подобається свобода слова, воля та свобода вибору й відповідальність. Старші ж люди бояться низьких стандартів та поганих умов життя - вони не впевнені в завтрашньому дні.
«У нас з'явилося більше можливостей для розвитку. Старше покоління досі живуть поняттями, що їм винна держава, і вона про них подбає. Більш молоде покоління, відчувши запах свободи, дійшло висновку, що все в їхніх руках! Респект за це!», - розповів 25-річний економіст із Сімферополя Сергій.
Також молоді подобається відповідальність за свої дії. «Я закінчила школу із золотою медаллю. Ми були першим випуском, який надходив за результатами ЗНО. Завдяки цьому, не маючи грошей і зв'язків, я вступила у найкращий ВУЗ міста на бюджет і закінчила його з червоним дипломом. За п'ять років я не заплатила ні копійки за те, щоб здати той чи інший предмет. І нехай не говорять, що у нас не можна отримати вищу освіту без грошей. Вже з третього курсу я почала підробляти і не просила грошей у батьків. На четвертому курсі я вийшла заміж. І хай не кажуть, що у нас немає молодих людей, які вміють працювати, які думають про майбутнє, які люблять свою країну», - розповіла молода українка.
Старше покоління не так щасливо дивиться в майбутнє. «Що дала мені незалежність? Жебрацьку пенсію за важку працю на благо Батьківщини. Але найголовніше - боязнь за своїх рідних. Онук змушений працювати в Росії, та й його батько скоро приєднається до нього, бо величезний суднобудівний завод, де він працює, дихає на ладан. Боляче бачити, як багата та успішна країна розоряється. У молодих в ній немає ніякої перспективи», - поділилася Алла.
Нагадаємо, сьогодні, 24 серпня, Україна святкує 22-гу річницю Незалежності.
Коментарі
місцевий
24.08.2013 14:30:24
Колись по телебаченню один із таких впевнених у собі молодих людей заявив: "І правильно, що уряд забив (дослівно) на пенсіонерів. На них треба витрачати багато коштів, які можна скерувати в іншому напрямку." Можливо такі особи вважають, що молодість у них триватиме вічно ? Так от, якби на один день пенсіонера з ним поміняти місцями. Людину, яка все життя працювала на Союз, а вийшла на пенсію у незалежній. А в додаток, відібрати усі кошти, які збиралися протягом життя на старість. Щоб він тоді сказав ? Можливо і теперішньому не "ляканому" поколінню, держава не винна, а от старшим людям завинила, та ще дуже !