Луцька «Волинь» впевнено перемогла запорізький «Металург» у 6-му турі чемпіонату України. Матч завершився побиттям «козаків» з рахунком 3:0. Пише ТСН.Спорт.

Всі голи підопічні Віталія Кварцяного забили у другому таймі. Проте у першому Руслан Бабенко не зміг забити пенальті - Євген Боровик парирував удар волинської "шістки".

По перерві Редван Мемешев відкрив рахунок з подачі Еріка Бікфалві. Івіца Жуніч на 55-й хвилині збільшив перевагу лучан. А до розгромним рахунок зробив Флорентін Матей на 69-й.

У турнірній таблиці "Волинь" піднялася на 5-те місце, а "Металург" упав поки на 8-ме.

Наступного туру запоріжці поїдуть до Полтави на матч із "Ворсклою" (20 вересня).

Волиняни битимуться на "Олімпіському" з "Динамо". Матч відбудеться 22 вересня о 19:00. Пряма трансляція на каналі "2+2" та "Проспорті".