Буває, що твій чоловік не може дотерпіти до моменту, коли ти досягнеш оргазму. Раз за разом ти залишаєшся незадоволеною. Не варто одразу розлучатися з ним через це. Можна спробувати щось виправити у ваших інтимних стосунках. Про це пише ТСН.

Читайте також: Кива став "зіркою" PornHub після витівки в Раді

Насамперед потрібно зазначити, що здатність чоловіка, у якого все гаразд з потенцією і є пристрасть до своєї партнерки, здійснювати тривалий статевий акт не є нормою. П'ять хвилин, з яких багато сміються, як жінки, так і вмілі в сексі чоловіки – це фізіологічно для нормального середньостатистичного чоловіка. Навпаки, якщо чоловік кожен статевий акт розтягує і довго не може досягти оргазму, варто задуматися, а чи все гаразд у нього з потенцією. Тому, якщо твій чоловік не завершує статевий акт за кілька секунд після того, як увійшов у тебе, а лише не може продовжити його настільки, щоб задовольнити тебе, це нормально. І найчастіше мужні чоловіки, яких жінки хотіли б бачити своїми чоловіками, не мають особливих здібностей в сексі. Їх увага спрямована на досягнення в соціумі, а не на подвиги в ліжку.

 

Але якщо твій чоловік занадто швидко завершує статевий акт і тобі це не подобається, пора взяти його оргазм в свої руки. Можна спробувати такі способи.

Повторний статевий акт. Багато чоловіків вперше на побаченні не можуть впоратися з пристрастю, тому перша "дія" триває недовго. В такому випадку варто під час першого сексу з ним не думати про своє задоволення, а дати йому можливість насолодитися. Для першого разу можна запропонувати йому взаємний оральний секс. Він отримає оргазм, ти трохи розпалишся. Повторний статевий акт у нього буде тривалішим.

Читайте також: Незвичайні види сексу, які однозначно слід спробувати

Презервативи. Часто використання презервативів трохи знижує чутливість голівки статевого члена. У продажу є також презервативи з пролонгованою дією. Використання додаткового змазування, навпаки, підсилює задоволення і прискорює отримання оргазму.

Підбір пози. Підійде будь-яка поза, в якій він керує процесом. Найгірше намагатися подовжити статевий акт в місіонерській позі. Найкраще використовувати пози стоячи і ззаду, "догі-стайл", з ногами у нього на плечах або позу "наїзниці".

Тривалі прелюдії. Попроси його довше пестити тебе перед статевим актом і входити в тебе вже тоді, коли ти дуже збуджена.

Оргазм після статевого акту. Дозволь йому завершити статевий акт тоді, коли у нього виходить, і задовольнити тебе після рукою.

Практики. Запропонуй йому зайнятися разом даоськими або тантричними практиками. На заняттях партнери вчаться контролювати своє дихання, усвідомлювати своє тіло під час статевого акту і продовжувати задоволення.

Читайте також: Чому дівчата відмовляються від орального сексу

Спеціальні тренування. Не кожному чоловікові сподобається, якщо партнерка буде вказувати йому, що робити. Але можна знайти спосіб запропонувати йому робити вправи. Технік виконання вправ досить багато в Інтернеті: вправи, розроблені Кегелем, тренування Джеймса Симанса або Вільяма Мастерса і Вірджинії Джонсон.

Паузи. Це те, що ти можеш регулювати самостійно, в позах, які дають тобі більше свободи у діях. Зупиняй рух, як тільки відчуєш, що він близький до оргазму. Так можна робити кілька разів. Вмілі партнери самі вчаться зупинятися на кілька секунд, щоб знизити збудження і продовжити статевий акт.

Візьмися за свій оргазм. Можливо, справа не в ньому, а в тобі? Це ти довго не можеш досягти оргазму? Якщо ти навчишся глибоко розслабляти своє тіло і повністю "вимикати" голову під час сексу, в цьому стані ти набагато швидше досягнеш оргазму. Для цього підійдуть заняття йогою і різні жіночі практики. Тоді, можливо, твоєму чоловікові не доведеться нічого робити, щоб дочекатися твоєї кульмінації.

Зміни партнера. Якщо йому байдуже, чи отримуєш ти задоволення з ним у ліжку, і він не реагує на твої сигнали, навіщо потрібен такий коханець?

Читайте також: Як відсутність сексу впливає на організм: тривожні симптоми

Чого не варто робити:

Засмучуватися. Якщо ти кохаєш свого чоловіка, то вже сам факт, що ти бажана, повинен робити тебе щасливою і задоволеною жінкою. А оргазм можна отримати і після, самостійно, поки він в душі (краще не розкривай йому цього маленького секрету).

Пропонувати чоловікові препарати, що знижують чутливість. Багато чоловіків дають такі поради на форумах. Але якщо препарат не призначив лікар, він може заподіяти шкоди. Також не варто поїти чоловіка алкоголем. Хоча значні дози алкоголю і знижують чутливість і дозволяють чоловікові подовжити статевий акт, краще все ж не асоціювати секс з алкоголем.

Критикувати його сексуальні здібності. Це взагалі табу. Найращий спосіб спонукати його змінити сексуальну поведінку – це дякувати за секс і відзначати особливим захопленням все, що в нього виходить добре.

Зраджувати. Якщо ти цінуєш  стосунки, то інші коханці ні до чого. 

Читайте головні новини Волині та України також на нашій сторінці у Facebook