У Луцькій міській раді відбувся конкурс на
заміщення чотирьох вакантних посад. Подія на перший погляд не топова, втім
варта уваги зі сторони експертів. В першу чергу, мова йде про зміну практики
призначення на керівні посади осіб шляхом проведення конкурсу. Нагадаємо, що
раніше відповідні призначення на посади начальників управлінь та відділів
здійснювались міським головою Миколою
Романюком без відповідних конкурсів шляхом переведення з посади радника на
іншу посаду в «мерії». По-друге, конкурс на заміщення посад викликає окремі
зауваження щодо дотримання термінів та процедури його проведення. Так,
наприклад, посада начальника відділу транспорту та зв’язку управління економіки
стала вакантною всього лиш за п’ять днів до конкурсу – колишнього начальника Олександра Середу звільнили 10 березня
через помилку у документації про конкурс на перевезення пасажирів. Тож дивує дуже вже
короткі терміни конкурсу на цю посаду.
Загалом участь у конкурсі взяли 11 кандидатів. На основі рекомендацій конкурсної комісії міський головаМикола Романюк підписав розпорядження про призначення чотирьох осіб. Таким чином, посаду начальника відділу транспорту та зв’язку управління економіки конкурс отримав Юрій Віскунов, який донедавна очолював міську ДАІ. Заступником директора департаменту соціальної політики став Олег Главацький, який раніше був підприємцем.
Начальником відділу розвитку туризму управління міжнародного співробітництва та туризму Луцької міської ради стала Наталія Бунда, депутат міськради від «Батьківщини». Наталія Бунда раніше працювала завідуючою відділом діловодства, обліку та кадрів Луцької міської партійної організації ВО «Батьківщина». Натомість спеціалістом І категорії сектору №2 відділу призначення державних допомог департаменту соціальної політики стала Ірина Бірюкова, невістка депутата міськради Анатолія Бірюкова.
Проведення конкурсу свідчить про подальшу розстановку міським головою кадрів середньої ланки у «мерії». Варто також зауважити, що окремі з новопризначених службовців не мають відповідного стажу роботи в державних органах чи органах місцевого самоврядування, проте це не стало їм на заваді зайняти високі посади. Цілком очевидно, що визначення саме цих кандидатур конкурсною комісією не обійшлося без протекції та засобів впливу зі сторони окремих партійних «босів». Наприклад, призначення на посаду начальника відділу розвитку туризму можна вважати «шматком кадрового пирога» фракції «Батьківщина», а працевлаштування невістки депутата фракції ЄПУ - подякою за підтримку ініціатив «мера».
ЛМГО «Центр Політичного Аналізу та Виборчого Консалтингу» http://www.cpaec.org.ua/
Коментарі
коментарів немає