Про це керівник головного управління з гуманітарних та соціально-політичних питань Адміністрації Президента, радник Президента Україна заявила в ефірі 5 канала.
"Я думаю, тут треба почекати слова Президента. Це той випадок, коли б я не послухалася Конституційного суду, незважаючи на те, що я, як представник влади, як громадянка повинна бути законослухняною, але щодо обмеження високих пенсій - я б тут не послухалася. Треба почекати слова Президента. Наскільки я знаю, він налаштований на те, щоб владоможці, представники вищої влади жили і мали пенсії більш наближені до тих пенсій, які отримують всі люди в Україні. І це буде правильно, це буде гарна політика, це буде гуманітарна політика - гуманна, якщо можна так сказати", - заявила Герман.
"Я б все-таки почекала слова Президента і не обмежувалася однією заявою навіть найбільш високопоставленого представника Партії регіонів", - додала радник Президента.
Як повідомлялося раніше, законопроект зі змінами до пенсійної реформи уряд подав до Верховної Ради 1 червня. Віце-прем\'єр - міністр соціальної політики Сергій Тігіпко повідомив, що допрацьований законопроект про проведення в Україні реформи системи пенсійного забезпечення включає 11 принципових змін порівняно з первинним варіантом.
Доопрацьований урядом законопроект про пенсійну реформу містить багато непопулярних норм, зокрема норму про підвищення пенсійного віку для жінок з 55 до 60 років на шість місяців щороку протягом 10 років.
Так само планується збільшити мінімально необхідний страховий стаж для отримання пенсії за віком з п\'яти до 15 років і підвищити нормативну тривалість страхового стажу для призначення пенсії за віком у мінімальному розмірі для жінок - з 20 до 30 років і для чоловіків - з 25 до 35 років.
Коментарі
коментарів немає