Вчора, 14 серпня, відбувся матч 6 туру чемпіонату України з футболу між командами Прем’єр-ліги — луцькою «Волинню» та «Олександрією» з однойменного міста Кіровоградської області. Футболісти Віталія Кварцяного впевнено здолали суперника з рахунком 3:1 і набрали 10 очок, вийшовши на шосте місце у турнірній таблиці.

Перший тайм був повністю за «Волинню». Луцька команда контролювала ситуацію на полі і створила чимало моментів. Однак голи були все ж забиті після стандартних положень. На шостій хвилині рахунок відкрив Шиков, який після розиграшу кутового відправив м’яч у сітку. На 21 хвилині відзначився Майкон. «Волинь» продовжувала активно тиснути на суперника. І за підсумком першого тайму могла вигравати із значно більшим рахунком. На початку 2 тайму третій гол забив той же Шиков зі штрафного. В «Олександрії» був шанс відіграти хоч б один м’яч. Але скористались вони ним лише після призначення сумнівного пенальті на 85 хвилині.

В цілому, гра завершилась під повним контролем підопічних Кварцяного. Тим не менше, на післяматчевій прес-конференції Кварцяний всеодно був незадоволений грою своїх футболістів. Також він висловив роздратування рішенням судді про пенальті та поганою якістю освітлення. Кварцяний сказав, що задоволений грою хіба що Масло і Шикова. На запитання про Самсона Годвіна тренер відзначив, що той «десь бродить біля Карпат».