9 вересня в Донецьку футболісти луцької «Волині» зазнали нищівної поразки від чемпіона України донецького «Шахтаря» з рахунком 5:1.

Мірча Луческу, тренер суперника, перед матчем Ліги Чемпіонів залишив кількох провідних гравців на лавці запасних. Натомість на полі з’явився Дмитро Чигринський. Як показала гра, відсутність деяких ключових футболістів не завадила «Шахтарю» легко прорвати оборону «Волині».

«Волині» вистачило лише на перші 10 хвилин матчу. Потім контроль гри перейшов до донецьких футболістів, за якими гравці Кварцяного просто не встигали. Провали в обороні лучан доволі швидко реалізувались в пропущені м’ячі. Вже після першого тайму рахунок був розгромним — 4:0. Голи Недільку забивали Адріано (18,37 хв.), Едуардо (26 хв.), Жадсон (34 хв.).

На початку другого тайму «Волинь» спробувала знову взяти матч під свій контроль. Кілька непоганих атак привели до голу Майкона на 52 хв. Потім гра носила відвертий характер, забивати в якій могли і та, й інша команди. На 84 хв. зробив це Дуглас Коста, довівши рахунок до 5:1.

Як показала гра, «Волинь» не змогла нічого протиставити «Шахтарю». На післяматчевій прес-конференції Віталій Кварцяний зізнався, що йому дуже соромно за таку гру, адже «Шахтар» по грі сьогодні «роздягнув» його команду. Також наставник лучан особливо був засмучений через те, що його футболісти мало рухались і за його висловом «совались по полю».