Троє бродівських каратистів включені до складу збірної України на чемпіонаті світу 2011 р. у Москві, ще три спортсмени стануть кандидатами у майстри спорту.

За результатами виступу на змаганнях за Кубок Європи, що відбулися м. Мукачево, троє вихованців бродівського дитячого центру кіокушин карате та клубу «Сайфа» — Юрій Нестерук, Ірина Свиріпа та Віталій Жаборинський представлятимуть Україну на чемпіонаті світу з кіокушин карате, який 3-4 грудня ц. р. відбудеться у Москві. Про це кореспонденту ЗІКу розповів президент Львівської обласної організації кіокушинкан карате, директор Бродівського дитячо-юнацького центру кіокушин карате, котрий очолив збірну України на Кубку Європи, Михайло Чунгін.

За його словами, ще три юних бродівських каратисти виконали нормативи кандидатів у майстри спорту, про що відповідне подання буде скероване в обласне управління у справах сім’ї, молоді та спорту.

Джерело: zik.ua

«З Кубка Європи ми привезли солідний набір медалей: одну золоту (11-річна Олена Ольшанецька стала володаркою Кубкак Європи), 5 спортсменів здобули срібні медалі, одна бронзова нагорода, ще двоє спортсменів посіли четверті місця. Змагання були організовані міжнародною організацією «Хон кіокушин карате» (м. Будапешт), на них з’їхалися 390 спортсменів з 7 країн Європи. Паралельно у цьому ж залі проходив щорічний чемпіонат України і юні бродівчани — Ростислав Мартинюк і Вадим Кобилан стали чемпіонами України, — зазначив . Михайло Чунгін.