21 вересня у матчі 1/16 фіналу Кубка України з футболу луцька «Волинь», показавши одну з своїх найкращих ігор, розгромила «Іллічівець» з Маріуполя з рахунком 7:1.

В першому таймі перевага луцьких футболістів на полі відчувалась, але про розгром за підсумком матчу нічого не свідчило. Щоправда, два гола підопічні Кварцяного забили. Скоба відзначився на 19 хвилині, а Майкон — на 41 хвилині.

У другому таймі спочатку загорілась слабка інтрига. На 57 хвилині Ян Масло довів рахунок до 3:0, але вже на 62 хвилині гості відквитали один гол з допомогою Окріашвілі. Через двадцять хвилин той же Окріашвілі не зміг переграти Неділька під час реалізації пенальті.

«Волинь» на один гол «Іллічівця» відповіла чотирма, повністю порвавши оборону гостей. Не кращим чином зіграв голкіпер команди з Маріуполя Бажан, який припускався серйозних помилок. Голи у 2 таймі забивали Лопес (64, 72 хвилина) Шарпар (89 хвилина), Майкон (67 хвилина).

Така гра лучан викликала щасливі посмішки Віталія Кварцяного, який сидів на тренерській лаві. Напевно, футболісти «Волині» позитивно вплинули на стан його здоров’я.